Προς το περιεχόμενο

Meg 2: The Trench


Ptolemaios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, Arkin said:

Στο off ηταν και ομως καταφεραν να την κανουν 10 φορες χειροτερη απο την πρωτη η οποια ηταν ενα solid 6 6.5 για αυτο που θελει να ειναι. Ο 2 ειναι ενα 4 με off διακοπτη και ενα 0 με on διακοπτη. Ειδικα οσο περνουσε η ωρα γινοταν ολο και πιο καθυστερημενη μηδεν συνοχη B movie σεκανς μηδεν ηθοποιοι. Μονο το kraken αξιζε και οι μεγαλοδοντες που τους ειδαμε 5 λεπτα σε ολη την ταινια. Ηθελα να μου αρεσει μιας και το πρωτο το ειδα 3 φορες το 2 με το ζορι το τελειωσα. 

So bad that is truly bad movie τότε.

ΟΚ, το πήρα απόφαση, δεν θα τη δώ. Αλλά φταίς εσύ για αυτό, να το ξέρεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panther_512 είπε

So bad that is truly bad movie τότε.

ΟΚ, το πήρα απόφαση, δεν θα τη δώ. Αλλά φταίς εσύ για αυτό, να το ξέρεις.

 

Μην την δεις φιλε μου μεινε οσο πιο μακρια γινεται. Ταινιες που παιζουν κυριολεκτικα με τη νοημοσυνη μας σε βαθμο κακουργηματος οι οποιες προωθουνται και για σοβαρες δεν αξιζουν τιποτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Μην την δεις φιλε μου μεινε οσο πιο μακρια γινεται. Ταινιες που παιζουν κυριολεκτικα με τη νοημοσυνη μας σε βαθμο κακουργηματος οι οποιες προωθουνται και για σοβαρες δεν αξιζουν τιποτα. 

Σε έχει σημαδέψει τόσο πολύ η συγκεκριμένη που περιμένω να βγει σε καλή ποιότητα να την "απολαύσω" σε τέρμα κάψιμο. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Σε έχει σημαδέψει τόσο πολύ η συγκεκριμένη που περιμένω να βγει σε καλή ποιότητα να την "απολαύσω" σε τέρμα κάψιμο. 😛

Κυκλοφορει απο σημερα σε Web 20gb που ειναι αψογη ποιοτητα. Αλλα δεν η ταινια ειναι ενα κανονικο αισχος ειδικα μετα τη μεση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Arkin said:

Κυκλοφορει απο σημερα σε Web 20gb που ειναι αψογη ποιοτητα. Αλλα δεν η ταινια ειναι ενα κανονικο αισχος ειδικα μετα τη μεση. 

Γιατί, πλήρωσες εισητήριο για να την δεις; 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Waiss είπε

Γιατί, πλήρωσες εισητήριο για να την δεις; 😋

Ακόμα δεν τρελάθηκα τέτοιες ταινίες πρέπει να σε πληρώνουν για να πας κινηματογράφο να τις δεις. Από τα λίγα σκουπίδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή είναι, φάση έχει. Εντάξει δεν είναι για όσκαρ πρωτοτυπίας, ξέρεις από πριν τι θα δεις. Και έχει δίκιο ο φίλος ποιο πάνω που λέει ότι δεν εμφανίζεται αίμα σχεδόν πουθενά παρόλο που πεθαίνουν δεκάδες. Αλλά γενικά βλέπεται μια χαρά ένα χαλαρό απόγευμα. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, anax111 said:

Αλλά γενικά βλέπεται μια χαρά ένα χαλαρό απόγευμα. 

Εγώ αυτές τις ταινίες τις έβλεπα όταν έπλενα πιάτα. Αλλά τώρα έχω πλυντήριο πιάτων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Εγώ αυτές τις ταινίες τις έβλεπα όταν έπλενα πιάτα. Αλλά τώρα έχω πλυντήριο πιάτων.

Για τη συγκεκριμενη μπορεις να τη δεις οσο πλενεις το πλυντηριο πιατων 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kataskopostv είπε

Τελικά σε σχέση με την πρώτη είναι καλύτερη ή χειρότερη.. βλέπω διαφορετικές απόψεις...  

2-3 επιπεδα χειροτερη ειναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελαω με το ξεδιαντροπο product placement στην ταινια, που ειχαν τον μαυρο να προσπαθει ν ξεφυγει απο τερατα και mercenaries με ενα σακιδιο πλατης MCM παντα απο πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...