Προς το περιεχόμενο

Δημιουργια μενου για site χωρίς να φτιαξω site


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας μπερδεψα το ξερω

Προσπαθούμε να καταλήξουμε στις κατηγορίες του νέου b2b που φτιάχνουμε. Αντι να κατσω να παιζω με screenshots/edit photos κλπ θα ήθελα να φτιαξω ενα μενου πχ μονο

με 10 κεφαλικες κατηγορίες και max 2 επιπεδα σε μερικες . θα παμε στο παρακάτω theme ετσι και αλλιως χωρις φυσικα φωτος στις υποκατηγοριες του μενου

https://pavilion.nop-templates.com/

Υπάρχει κατι για να δοκιμάσω ετσι απλα για το παρουσιάσω στους υπευθύνους?

Μονο το κεντρικο μενου με το allcategories Με νοιαζει αυτη την στιγμή. τα αλλα τα βρίσκουμε. 

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από ΜΑΝΩΛΗΣ1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Σας μπερδεψα το ξερω

Προσπαθούμε να καταλήξουμε στις κατηγορίες του νέου b2b που φτιάχνουμε. Αντι να κατσω να παιζω με screenshots/edit photos κλπ θα ήθελα να φτιαξω ενα μενου πχ μονο

με 10 κεφαλικες κατηγορίες και max 2 επιπεδα σε μερικες . θα παμε στο παρακάτω theme ετσι και αλλιως χωρις φυσικα φωτος στις υποκατηγοριες του μενου

https://pavilion.nop-templates.com/

Υπάρχει κατι για να δοκιμάσω ετσι απλα για το παρουσιάσω στους υπευθύνους?

Μονο το κεντρικο μενου με το allcategories Με νοιαζει αυτη την στιγμή. τα αλλα τα βρίσκουμε. 

Ευχαριστώ

Εφόσον έχετε καταλήξει γιατί δεν "παίζεις" με το demo?

Είτε σε φυσικό σέρβερ αν έχετε ήδη (λογικά ναι) είτε τοπικά.

 

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστο και αυτό. Το θεμα ειναι να μου δώσει πρόσβαση η εταιρια να παιξω στο backend . Θα το δω αυριο. Ετσι και αλλιως demo ειναι ακομα , σε ενα δικο τους subdomain

Γνωσεις εχω , 3 χρονια ημουν backend admin σε opencart. Αρκει να τους πείσω για αυτό..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, ΜΑΝΩΛΗΣ1 said:

Σωστο και αυτό. Το θεμα ειναι να μου δώσει πρόσβαση η εταιρια να παιξω στο backend . Θα το δω αυριο. Ετσι και αλλιως demo ειναι ακομα , σε ενα δικο τους subdomain

Γνωσεις εχω , 3 χρονια ημουν backend admin σε opencart. Αρκει να τους πείσω για αυτό..

 

Για απλά example previews εγώ χρησιμοποιώ αυτό:
https://html-css-js.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Ευχαριστώ. Θα το εχω στα υπόψη .Δεν εχω γνώσεις σχεδόν καθόλου από κωδικα . Backend admin Που ήμουν δεν ειχα πρόσβαση σε κώδικα

απλα ειχα φτιαξει ολο το κομμάτι στο eshop για να φαινεται μπροστά (κατηγοριες,φιλτρα, κλπ κλπ) . Θα μπορουσα να στησω τοπικα ενα opencart πχ

που το ξερω αλλά περιμενω μηπως παίξω αρχικα στο demo του νέου b2b

Χρήσιμο site πάντως . Με λίγο ψάξιμο σε κωδικα ισως μπορω να παρουσιάσω γενικα Projects που εχω στο μυαλό μου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/6/2023 στις 7:19 ΜΜ, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Καλησπέρα. Ευχαριστώ. Θα το εχω στα υπόψη .Δεν εχω γνώσεις σχεδόν καθόλου από κωδικα . Backend admin Που ήμουν δεν ειχα πρόσβαση σε κώδικα

απλα ειχα φτιαξει ολο το κομμάτι στο eshop για να φαινεται μπροστά (κατηγοριες,φιλτρα, κλπ κλπ) . Θα μπορουσα να στησω τοπικα ενα opencart πχ

που το ξερω αλλά περιμενω μηπως παίξω αρχικα στο demo του νέου b2b

Χρήσιμο site πάντως . Με λίγο ψάξιμο σε κωδικα ισως μπορω να παρουσιάσω γενικα Projects που εχω στο μυαλό μου

 

Αν έχεις μια γενική ιδέα από κώδικα (πιο πολύ να καταλαβαίνεις το structure) δεν είναι κάτι να "πειράζεις" για αρχή έτοιμο κώδικα για να τον φέρεις στα μέτρα σου.
Chat GTP + Microsoft AI Chat (για online αναζητήσεις) και είναι περισσότερο από αρκετό για να βρείς τα πάντα. Αργότερα μπορείς και να πειραματιστείς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...