Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #3 - Δηλώσεις συμμετοχής


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, MaXmaD είπε

Και δεν φοραω διχαλο! Ακου διχαλο! Omg!

Έλπίζω και όχι τσόκαρο👡 δεν το ανέφερες αυτό και τωρα πραγματικά φοβούμαι 🤣

18 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Δε σας αντεχω αλλο! Αν ποτε ξεκινησουμε ΑΠΑΙΤΩ αρνητικη βαθμολογια!
Ουτε το μηδεν δεν σας αξιζει!

Έχασες που δεν ήρθες να παίξεις στο ξένο forumvision θα ήμασταν 15 και θα είχες 4 ολόκληρα μηδενικά να βάλεις μπορεί να με πετύχαινες κιόλας χαχα.Τώρα όσο και να φωνάζεις...💅

@Mrs. Hyde λες να φοράει αυτή την καφέ παντόφλα από καουτσούκ την χιαστί του παπού φυσικά, που αν σε πετύχει  τσούζει μια βδομάδα; Αυτό μας έλειπε χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

@MaXmaD @Mrs. Hyde Κάποιο μέλος από το ξένο παιχνίδι δείτε και πιο πολύ ακούστε τι έβαλε στο παιχνίδι πρώτο πρώτο για βάλτε βαθμούς χαχαχ

 

@mic2mic αν υπάρχει περίπτωση να βλέπουν το θέμα και από το ξένο παιχνίδι πες μου αν είναι να το αφαιρέσω σε παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

@XrysaKakou δεν το συζητώ, λειτούργησες σαν λαγωνικό σε εξιταριστικό κυνήγι. Και ποιον ξετρύπωσες; Ποιον άλλον από τον Μαξ;! Σιγά που θα σας έλεγε ότι γράφτηκε κι εκείνος στο ξένο παιχνίδι. Αλλά, να, που δεν μπόρεσε να κρατηθεί και μαρτύρησε τον εαυτό του με αυτό εδώ. Δεν βλέπετε που χοροπηδάει η ανάγκη του να σας τρολάρει κάνοντας μια κωλοτούμπα στον αέρα (τύφλα να 'χει ο Σάκης ο Ρουβάς στο σέικ ιτ - σέικ ιτ, γιατί είναι και κρυφορουβίτσος, ναιιι, όλα θα σας τ' αποκαλύψω σήμερα!), που το γυρίζει σε βαρύ ζεϊμπέκικο και καπάκι βαράει παλαμάκια το περνά - περνά η μέλισσα, γιατί, δεν ξέρω αν το προσέξατε, η επιλογή του έχει και την παιδική ελαφρότητα της διασκέδασης μπλεγμένη με τη εξυπνάδα της πρωτοτυπίας και... Ε, θέλετε κι άλλα; 12ρι στο παιδί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Mrs. Hyde είπε

@XrysaKakou δεν το συζητώ, λειτούργησες σαν λαγωνικό σε εξιταριστικό κυνήγι. Και ποιον ξετρύπωσες; Ποιον άλλον από τον Μαξ;! Σιγά που θα σας έλεγε ότι γράφτηκε κι εκείνος στο ξένο παιχνίδι. Αλλά, να, που δεν μπόρεσε να κρατηθεί και μαρτύρησε τον εαυτό του με αυτό εδώ. Δεν βλέπετε που χοροπηδάει η ανάγκη του να σας τρολάρει κάνοντας μια κωλοτούμπα στον αέρα (τύφλα να 'χει ο Σάκης ο Ρουβάς στο σέικ ιτ - σέικ ιτ, γιατί είναι και κρυφορουβίτσος, ναιιι, όλα θα σας τ' αποκαλύψω σήμερα!), που το γυρίζει σε βαρύ ζεϊμπέκικο και καπάκι βαράει παλαμάκια το περνά - περνά η μέλισσα, γιατί, δεν ξέρω αν το προσέξατε, η επιλογή του έχει και την παιδική ελαφρότητα της διασκέδασης μπλεγμένη με τη εξυπνάδα της πρωτοτυπίας και... Ε, θέλετε κι άλλα; 12ρι στο παιδί. 

Λες να είναι αυτός μπααα πάντως ένα 0 το πήρε για ζέσταμα χαχα

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Τι γινεται πιτσουνακια; Πως πατε στο αλλο;;
Ρωταω για το αλλο γιατι για εδω δεν το βλεπω.
Τουλαχιστον τωρα που ανοιξατε τα φτερα σας στον κοσμο μας κανατε περηφανους; η γιναμε ρεζιλι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Τι γινεται πιτσουνακια; Πως πατε στο αλλο;;
Ρωταω για το αλλο γιατι για εδω δεν το βλεπω.
Τουλαχιστον τωρα που ανοιξατε τα φτερα σας στον κοσμο μας κανατε περηφανους; η γιναμε ρεζιλι;

Eίμαι τελευταία στο ξένο, προσωπικά δεν είναι σχεδόν κανένα τραγούδι από αυτά που βάζουν του γούστου μου, είναι εντελώς κακόγουστοι οι άνθρωποι χαχα

Βέβαια αυτό θα αλλάξει στον επόμενο διαγωνισμό διότι η κλεψύδρα θα....γυρίσει και τότε θα είμαι πρώτη χαχα

Μπείτε εδώ να δείτε τις μπουρδίτσες μας 😝 και ποια αριστουργήματα ο Θεός να τα κάνει  βγαίνουν στις πρώτες θέσεις και θα καταλάβετε lol άσε που λόγω γούστου με έχουν καταλάβει όλοι και με πετσοκόβουν πολύ πλάκα έχει

http://www.internationalskeptics.com/forums/showthread.php?t=367344

Επίσης εκφράζονται σχεδόν ελεύθερα και όταν κατακρίνουν τα τραγούδια κανένας δεν θίγεται εκεί είναι λίγο πιο μπροστά από εμάς...κι αν τους έχω ψιλοκράξει είναι η αλήθεια!

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απολαύστε το απόλυτο μηδενικό του γύρου που τρέχει 🥴 έτοιμο για ψυχολόγο ψυχίατρο μόνο το μανό αξίζει κάτι τις χαχα

Τhere is a rock in my house

 

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Αντε βρε! Βρηκες τον καταλληλο διαγωνισμο για σενα! Τυχερουλα!

Το ότι πατωσα σε αυτό τον διαγωνισμό είναι επίτευγμα γιατί είμαι πρωτη από το τέλος  χαχα

Ιδίως με κάτι συμμετοχές σαν την παραπάνω 🤣

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...