Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #3 - Δηλώσεις συμμετοχής


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Μ' αρέσει να ζω επικίνδυνα. 😂

Η αλήθεια είναι ότι το vivere pericolosamente, δεν έχει την ίδια έννοια για όλους.:lol:

Φιλάκια.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
46 λεπτά πριν, Sibyl είπε

Η αλήθεια είναι ότι το vivere pericolosamente, δεν έχει την ίδια έννοια για όλους.:lol:

Φιλάκια.

Το έθεσες πολύ ευγενικά. 😆Να 'σαι καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας πω .. εντάξει ωραίο το νηπιαγωγείο πλάκα έχει αλλά είμαστε και κάποιας ηλικίας ..

Εγώ για να πάρω μέρος στο παιχνίδι θέλω σοβαρούς αντιπάλους ..

Που είναι αυτή η ariadnimusiclover ? Θελω αδερφές Μπρόγιερ δεν μπορώ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
15 λεπτά πριν, floyd89gr είπε

να σας πω .. εντάξει ωραίο το νηπιαγωγείο πλάκα έχει αλλά είμαστε και κάποιας ηλικίας ..

Εγώ για να πάρω μέρος στο παιχνίδι θέλω σοβαρούς αντιπάλους ..

Που είναι αυτή η ariadnimusiclover ? Θελω αδερφές Μπρόγιερ δεν μπορώ ..

Σεβαστές οι κόντρες και οι αντιπάθειες που μπορεί να έχετε μεταξύ σας, αλλά θα παρακαλούσα τον καθένα ν' αφήσει στην άκρη υπονοούμενα κτλ. Όποιος θέλει, παίρνει μέρος. Όποιου του τη σπάει το οτιδήποτε, μπορεί ν' απέχει. Ας μην ρίχνουμε λάδι στη φωτιά και το ρημάξουμε πριν καν ξεκινησει. Ήρεμα τα λέω. 🥳

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, floyd89gr είπε

Εγώ για να πάρω μέρος στο παιχνίδι θέλω σοβαρούς αντιπάλους ..

Εμείς δηλαδή δεν είμαστε σοβαροί αντιπαλοι;; Μα αντίπαλοι στη μουσικη; βάλτο μέσα σε εισαγωγικά γιατί μας πληγώνεις και κλαίω πραγματικά εύκολα.😭🤥😀

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, floyd89gr είπε

να σας πω .. εντάξει ωραίο το νηπιαγωγείο πλάκα έχει αλλά είμαστε και κάποιας ηλικίας ..

Εγώ για να πάρω μέρος στο παιχνίδι θέλω σοβαρούς αντιπάλους ..

Που είναι αυτή η ariadnimusiclover ? Θελω αδερφές Μπρόγιερ δεν μπορώ ..

Τι είπατε? Τι είπατε? 😁 Κύριε αν θέλετε αδελφές Μπρόγιερ τότε η κάποια ηλικία σας είναι άνω των 70. Που πάτε ευλογημένε που θέλετε και παιχνίδι?😜 Τα ζητούν κι εσάς οι γλουτιαίοι μύες σας.  Αργήσατε πάντως να εμφανιστείτε. Σας μιλώ στον πληθυντικό από σεβασμό για την ηλικία σας.😁

 

Επεξ/σία από JennyP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

@ariadnimusiclover έλα να παίξουμε μήπως λάβει μέρος και το μέλος floyd89gr 

Δε μου την εμφανίζει βέβαια αλλά τέλος πάντων.

@TROIDX που εισαι; πόσο θα ξελαρρυγκιαζομαι  επιτέλουςχαχα ! Θα συμμετέχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, XrysaKakou είπε

Πωπω ανήλικο είναι; θα πρέπει να πάρει άδεια από τους γονείς του.;😲 Και αντε τώρα να πρέπει να βάλεις βαθμό στο περνά περνά η μέλισσα  αχχχ

Ε αποφασισε επιτελους! Μια τον Ιπποκρατη παιδιατρο, μια ανηλικο! οοοοο! Εγω δεν εβαλα αυτους τους ματζικοτετοιους που τους ακουγαν οι τωρινοι 50αρηδες!

@Mrs. Hyde γραψε με. Με ανεξιτηλη χρυση πενα... Το νου σου...

Θα σκεφτω και με τι θα κανω ντεπουτο. Σαββατο παω Πωλινα,Μπιγαλη και σια να παρω καμια ιδεα.
Μαλλον κατι τετοιο θα βαλω μια που το γυρνατε κατα'κει
 

Πρωτη φορα που τ ακουσα μ αρεσε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

! Εγω δεν εβαλα αυτους τους ματζικοτετοιους που τους ακουγαν οι τωρινοι 50αρηδες!

40ρηδες καλέ δεκαετίας 80 φεύγα. Βέβαια η αφεντιά μου αγγίζει δεν αγγίζει τα τριαντοσαραντα.

Αυτή η μελισσουλα μάλιστα 12ρι χαχα😂 

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@JennyP Οι αδερφές Μπρόγιερ φημίζονταν για τα κάλλη τους .. προφανώς δεν εκτιμήσατε το κομπλιμέντο αλλά δεν πειράζει ..

@XrysaKakouΕπειδή βλέπω ότι είσαστε ευαίσθητη και με τους ευαίσθητους ανθρώπους έχω μια αδυναμία , να σας καθησυχάσω λέγοντας σας ότι δεν υπονόησα ότι δεν είστε σοβαρή αντίπαλος . Δεν συνηθίζω να βγάζω συμπεράσματα για άτομα που δεν γνωρίζω . Και φυσικά το αντίπαλος εννοείται μέσα στις 4 γραμμές του γηπέδου . Μετά πάμε όλοι για μπύρες .

Δυστυχώς μετά την υπέροχη εμπειρία του προηγούμενου παιχνιδιού νομίζω ότι μου έφυγε η κάψα να συμμετάσχω ..

Θα μου λείψει η ευγενής άμιλλα που υπήρχε αλλά πιστεύω ότι πρέπει να πάρουν το βάπτισμα του πυρός νέα ταλέντα , και να αποσυρθούν τα γερόντια .. τόπο στα νιάτα λοιπόν ! Θα σε παρακολουθώ @XrysaKakou ! μπορεί να είσαι ο επόμενος νικητής αν και καινούργια ! βλέπω ότι το κατέχεις .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, floyd89gr είπε

@JennyP Οι αδερφές Μπρόγιερ φημίζονταν για τα κάλλη τους .. προφανώς δεν εκτιμήσατε το κομπλιμέντο αλλά δεν πειράζει ..

@XrysaKakouΕπειδή βλέπω ότι είσαστε ευαίσθητη και με τους ευαίσθητους ανθρώπους έχω μια αδυναμία , να σας καθησυχάσω λέγοντας σας ότι δεν υπονόησα ότι δεν είστε σοβαρή αντίπαλος . Δεν συνηθίζω να βγάζω συμπεράσματα για άτομα που δεν γνωρίζω . Και φυσικά το αντίπαλος εννοείται μέσα στις 4 γραμμές του γηπέδου . Μετά πάμε όλοι για μπύρες .

Δυστυχώς μετά την υπέροχη εμπειρία του προηγούμενου παιχνιδιού νομίζω ότι μου έφυγε η κάψα να συμμετάσχω ..

Θα μου λείψει η ευγενής άμιλλα που υπήρχε αλλά πιστεύω ότι πρέπει να πάρουν το βάπτισμα του πυρός νέα ταλέντα , και να αποσυρθούν τα γερόντια .. τόπο στα νιάτα λοιπόν ! Θα σε παρακολουθώ @XrysaKakou ! μπορεί να είσαι ο επόμενος νικητής αν και καινούργια ! βλέπω ότι το κατέχεις .. 

Θα χαρώ πολύ να λάβεις μέρος γιατί πάμε για την διασκέδαση και όχι για κάποια νίκη. Άσε έχω υποσχεθεί και κάτι κοψίδια lol

Eλα μην το σκέφτεσαι πάμε να παίξουμε 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα, τίποτα...

Ο λόγος είναι απλός.

΄Εχουν μαζευτεί πάρα πολλά ηλεκτρομαγνητικά κύματα εδώ μέσα, συντονίζονται οι ταλαντώσεις τους και επηρεάζουν την νοητική λειτουργία.

Και παρατεταμένη έκθεση σ΄αυτά, προκαλεί ανήκεστο βλάβη στον εγκέφαλο.

Κλείστε τα όλα για μερικές ώρες μπας και σώσουμε ο,τι σώζεται (αν σώζεται).

Την καλησπέρα μου.

 

(Πλάκα κάνω ασφαλώς ή μήπως όχι;:lol::lol::lol: Μα τι να σας πω πια...)

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
6 λεπτά πριν, Sibyl είπε

Μα τι να σας πω πια.

Nα μας πεις ότι θα παίξεις έτσι για να σπάσεις το κατεστημένο και να πέσει κανένας φούρνος. Φουρνος; Αμάν θα μου καει το ψητο🥵

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, XrysaKakou said:

40ρηδες καλέ δεκαετίας 80 φεύγα. Βέβαια η αφεντιά μου αγγίζει δεν αγγίζει τα τριαντοσαραντα.

Αυτή η μελισσουλα μάλιστα 12ρι χαχα😂 

Eσυ εισαι ανηλικο, τι δουλεια εχεις εδω:P

2 hours ago, floyd89gr said:

να σας πω .. εντάξει ωραίο το νηπιαγωγείο πλάκα έχει αλλά είμαστε και κάποιας ηλικίας ..

Εγώ για να πάρω μέρος στο παιχνίδι θέλω σοβαρούς αντιπάλους ..

Που είναι αυτή η ariadnimusiclover ? Θελω αδερφές Μπρόγιερ δεν μπορώ ..

ρε κοιτα ποιος φανηκε που τον χασαμε κανα μηνα, ο @floyd89gr👍

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
36 λεπτά πριν, TROIDX είπε

Eσυ εισαι ανηλικο, τι δουλεια εχεις εδω:P

Χαχα είμαι μικρομεγαλο 😋 Αχ τι καλά! Είσαι μέσα ναι; θα μας πουν ποτέ και πως θα ξεκινήσουμε οκ φανταστικέ Dj;😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...