Προς το περιεχόμενο

Ο επικεφαλής του PlayStation της Sony λέει ότι οι εκδότες μισούν το Xbox Game Pass


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Malthador είπε

Ναι, ειδικά σε ότι αφορά στο FFXVI είναι τεχνολογικό επίτευγμα για ένα PS5 exclusive να ρίχνει την ανάλυσή του σε 720p και σε 40 καρέ σε performance mode, δεν το έχει καταφέρει άλλος τίτλος μέχρι τώρα.

Μιλάμε για την κορυφή της βιομηχανίας, όχι αστεία.

Το παιχνίδι φτιάχτηκε για 30fps στόχο ,το performance mode είναι ένα bonus,αν δεν το αντέχεις παίξε σε quality mode γιατί για αυτό φτιάχτηκε 

Επεξ/σία από nikos5800
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators
31 minutes ago, nikos5800 said:

Το παιχνίδι φτιάχτηκε για 30fps στόχο ,το performance mode είναι ένα bonus,αν δεν το αντέχεις παίξε σε quality mode γιατί για αυτό φτιάχτηκε 

Ναι σωστά, γιατί σε quality mode τρέχει σε 4Κ. 

Ούτε αυτό δεν ήταν ικανοί να καταφέρουν, μιλάμε για φυντάνια devs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Malthador είπε

Ναι σωστά, γιατί σε quality mode τρέχει σε 4Κ. 

Ούτε αυτό δεν ήταν ικανοί να καταφέρουν, μιλάμε για φυντάνια devs.

Κοίταξε να δεις,άμα μου βρεις καλύτερο παιχνίδι σε scale,animation,effects τα περνώ πίσω όλα όσα είπα😁αλλά περιμενε δεν υπάρχει κάτι καλύτερο,ούτε το cyberpunk ,horizon forbidden west/ratchet and clank η κάποιο άλλο να το ξεπερνάει σε overall ποιότητα ,εσύ τώρα κάτσε ψάξε αν τρέχει σε native 4k η με fsr 4k και μη μου πεταχτεις τώρα να πεις καμία εξυπνάδα,άμα διαφωνείς σε κάτι ανέλυσε μου με λεπτομέρειες, θα το καταλάβω είμαι γραφίστας και 3d animator 😁

Επεξ/σία από nikos5800
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
58 minutes ago, nikos5800 said:

Κοίταξε να δεις,άμα μου βρεις καλύτερο παιχνίδι σε scale,animation,effects τα περνώ πίσω όλα όσα είπα😁αλλά περιμενε δεν υπάρχει κάτι καλύτερο,ούτε το cyberpunk ,horizon forbidden west/ratchet and clank η κάποιο άλλο να το ξεπερνάει σε overall ποιότητα ,εσύ τώρα κάτσε ψάξε αν τρέχει σε native 4k η με fsr 4k και μη μου πεταχτεις τώρα να πεις καμία εξυπνάδα,άμα διαφωνείς σε κάτι ανέλυσε μου με λεπτομέρειες, θα το καταλάβω είμαι γραφίστας και 3d animator 😁

Το ότι "το game σχεδιάστηκε με στόχο τα 30 καρέ κι αν δεν το αντέχω να το παίξω σε quality mode" το είπες με την ιδιότητα του 3D animator δηλαδή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...