Προς το περιεχόμενο

Οθόνες 2 din IQ digital


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαινεται να εχει θεματα ασυμβατοτητας με καποια αυτοκινητα, το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να πας απο κοντα και να το δοκιμασετε προτου βαλεις την οθονη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, paylidis είπε

Φαινεται να εχει θεματα ασυμβατοτητας με καποια αυτοκινητα, το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να πας απο κοντα και να το δοκιμασετε προτου βαλεις την οθονη

Με κάποια αυτοκίνητα ή κάποιες οθόνες; 

Στο Honda CRV που έχω με την kenwood 7029 και κάρτα bluetooth έξτρα δουλεύει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Με κάποια αυτοκίνητα ή κάποιες οθόνες; 

Στο Honda CRV που έχω με την kenwood 7029 και κάρτα bluetooth έξτρα δουλεύει. 

Άλλο το τηλέφωνο μέσω ΒΤ, άλλο το android auto. Με καποιες εργοστασιακές οθόνες βρηκα ότι δε παίζει, γενικά παίζει (θεωρητικα). Ρίξε ένα googlάριστα να δεις τι σου δίνει το android auto στην οθόνη (έχω CarPlay όποτε δε ξέρω ακριβώς τι κάνει το android)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

έχω βάλει digital iq και μετά από 4 μήνες ενώ λειτουργούσε μια χαρά ξαφνικά δεν δουλεύουν τα side buttons ( power , home, back, volume)..από τι μπορεί να είναι; αυτά τα κουμπιά λειτουργούν πλέον μόνο από το τιμόνι που τα έχω συνδέσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, parrot32 είπε

έχω βάλει digital iq και μετά από 4 μήνες ενώ λειτουργούσε μια χαρά ξαφνικά δεν δουλεύουν τα side buttons ( power , home, back, volume)..από τι μπορεί να είναι; αυτά τα κουμπιά λειτουργούν πλέον μόνο από το τιμόνι που τα έχω συνδέσει..

Αφου ειναι μονο τοσο λιγο καρο καλυτερα να πας εκει που την αγορασες .Εχει εγγυηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα. Έχω βάλει πριν δυο χρόνια περίπου οθόνη digital iq android 10. Πέραν του ότι από κάποιο σημείο και μετά δεν με ακούει ο συνομιλητής στο Bluetooth, ξέρει κανείς πως μπορώ να ενεργοποιήσω το Apple CarPlay, γιατί δεν έχω μπορέσει να το βρω ακόμη. Ευχαριστω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...