Προς το περιεχόμενο

Tablet TECLAST T50 Pro 11" 2K IPS / MTK Helio G99 / 16GB / 256GB / 4G LTE / Android 13.0 168 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Το σκεφτόμουν σοβαρά, το μόνο που με απέτρεψε για την ώρα είναι το "Estimated Shipping Time:10- 20 business days δεν είναι αιωνιότητα"

10- 20 business days δεν είναι αιωνιότητα! Δεν πρόκειται για Συμπυκνωτή Οξυγόνου! Ελεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zacharis1955 είπε

10- 20 business days δεν είναι αιωνιότητα! Δεν πρόκειται για Συμπυκνωτή Οξυγόνου! Ελεος!

Δεν διαφωνώ, προσωπικά το εψαχνα αμεσα για διακοπες τώρα για Αύγουστο, και υπάρχει πιθανότητα να μην ερθει και μεσα στον Αυγουστο ανάλογα το πότε θα το στείλουν. Διαφορετικά για οποιον θελει στην αναμονη δεν ειναι κακο ταμπλετ καλα χαρακτηριστικα βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, drexxx είπε

Sorry αν είμαι off topic αλλά μήπως έχετε υπόψιν κάποιο σχετικά ποιοτικό και αξιόπιστο αυτής της εταιρίας ή αντίστοιχης άπω άπω Ανατολικής με windows?

https://www.geekbuying.com/item/DERE-T30-PRO-2-in-1-Laptop-16GB-DDR4-1TB-SSD-Grey-520322.html  /  https://www.geekbuying.com/item/DERE-T30-PRO-2-in-1-Laptop-16GB-DDR4-1TB-SSD-Green-520323.html 

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

καλυτερα να παρει κατι απο ebay στα 300 ευρω βρισκει κατι αξιοπρεπως σε used windows tablet οπως lenovo x1 tablet hp elite x2 κλπ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, forgotten είπε

καλυτερα να παρει κατι απο ebay στα 300 ευρω βρισκει κατι αξιοπρεπως σε used windows tablet οπως lenovo x1 tablet hp elite x2 κλπ....

Ποτέ από ebay τέτοια ακριβά πράματα και μάλιστα μεταχειρισμένα, κανόνας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα! Δύο ερωτήσεις.

Η teclast είναι ποιοτική? Το συγκεκριμένο με ενδαφέρει για την μητέρα μου για σερφάρισμα και video, αλλά θα ήθλε κάτι ποιοτικό και ανθεκτικό. Θ ατην βολέψει? Νομίζω για τα specs είναι καλή η τιμή.

Επίσης από geekbuying στέλνει κανοικά Ελλάδα ανευ τελωνείου?

Ευχαρσιτώ για τις απαντήσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, gust είπε

Παιδιά καλημέρα! Δύο ερωτήσεις.

Η teclast είναι ποιοτική? Το συγκεκριμένο με ενδαφέρει για την μητέρα μου για σερφάρισμα και video, αλλά θα ήθλε κάτι ποιοτικό και ανθεκτικό. Θ ατην βολέψει? Νομίζω για τα specs είναι καλή η τιμή.

Επίσης από geekbuying στέλνει κανοικά Ελλάδα ανευ τελωνείου?

Ευχαρσιτώ για τις απαντήσεις..

Ποιοτικότατη!

Δεν έχει τελωνείο, από Γερμανία θα σου έλθει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...