Προς το περιεχόμενο

Nokia G21 Dual SIM (4GB/64GB) Nordic Blue 56.97 ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ


angelsride

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κινητό του τίτλου στα 57 ευρώ στον Κωτσόβολο

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/245240-smartphone-nokia-g21-ds-4-64gb-blue

Τιμή skroutz 147 και ιστορικό χαμηλό στα 138. Γενικά όμως δεν έχει καλές κριτικές και παρουσιάζει διάφορα θέματα με το android 13.

Nokia G21 Dual SIM (4GB/64GB) Nordic Blue | Skroutz.gr

 

Επεξ/σία από angelsride
  • Like 7
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προχώρησε  μετά από μερκα refresh και χωρίς την εγγύηση αλλά δεν το πήρα. Ότι να ναι το σύστημα του Κωτσοβολου.  Βέβαια ίσως ακυρώσει όπως συνήθως σε όσους παραγγείλουν....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φαίνεται να περνάει από το καλάθι στο checkout πατώντας μεσαίο κλικ στο "Συνέχεια" (ή δεξί κλικ και άνοιγμα σε νέο tab).

Επεξ/σία από Foutrelis
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gr234567 είπε

Δεν είναι διαθέσιμο, να κλειδωθεί.

Εσύ τι βιάζεσαι; Μια χαρά περνά η παραγγελία..

Snap 2023-08-06 at 00.06.13.png

Επεξ/σία από dimigar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα περνάει.

Αν υπάρχει επιλογή με αντικαταβολή δεν χάνεις κάτι.Το βλέπεις αν είναι σφραγισμένο.Αλλιώς μπλέκεις με την επιστροφή χρημάτων του Κώτσου με ότι αυτό συνεπάγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 minutes ago, Christos84# said:

Ούτε εμένα περνάει.

Αν υπάρχει επιλογή με αντικαταβολή δεν χάνεις κάτι.Το βλέπεις αν είναι σφραγισμένο.Αλλιώς μπλέκεις με την επιστροφή χρημάτων του Κώτσου με ότι αυτό συνεπάγεται.

Αυτό πως θα το κάνεις? Του λες του κουριερ κατσε να ανοιξω να δω αλλιώς πάρτο πίσω και δε σε πληρωνω?? Γινεται?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα μοντελο 2022 , android one και χαρηκα ...... 

Ηθελα να αλλαξω το xiaomi A2 οπου κλεινει 5χρονια ....αν και μεχρι στιγμης η μπαταρια του δεν εχει κουραστει , δυστυχως δεν παιρνει πλεον αναβαμθησεις . 

Με μια συγκριση χαρακτηριστηκων ....... το nokia ειναι χειροτερο απο ενα κινητο 5ετιας οπου το ειχα παρει 180ε αν θυμαμαι καλα .  Τραγικο 

 

 

  • Like 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστούμε ts, για δεύτερο και για να παίζουν τα μωρά μια χαρά είναι , εμένα πέρασε με την εγγύηση

Επεξ/σία από arma1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...