Προς το περιεχόμενο

UPDF Review - Η εναλλακτική στους pdf editors


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσες και πόσες φορές δεν έχετε βρεθεί σε κάποιο από τα tabs του browser σας να αναζητάτε εις μάτην PDF editor;

Οι διάφορες δωρεάν online λύσεις έρχονται με περιορισμούς που πρακτικά τις καθιστούν άχρηστες, τα προγράμματα που υπόσχονται λαγούς με πετραχήλια με μηδενικό κόστος κάτι σας λέει να μην τα εγκαταστήσετε στο PC σας (hint: ό,τι κι αν είναι, έχει δίκιο) ενώ η λύση της Adobe την οποία πάνω σε μια στιγμή απελπισίας εξετάσατε, είναι τόσο ακριβή που αρχικά νομίζατε ότι κάποιος σας έκανε πλάκα. Η Superace Software Technology λοιπόν έρχεται να δώσει τέλος στην αναζήτηση ενός αξιόπιστου προγράμματος επεξεργασίας PDF με το UPDF, μία πρόταση προσιτή, εύχρηστη και κυρίως που κάνει όλα όσα υπόσχεται.

Πριν περάσουμε στην ανάλυση της εφαρμογής (ορθότερα, πλατφόρμας) και των δυνατοτήτων της, ας ρίξουμε μια ματιά στη διαθεσιμότητά της. Το UPDF, βλέπετε, είναι μία all-around λύση αφού διατίθεται σε όλες τις δημοφιλείς πλατφόρμες:

  • Windows
  • iPadOS
  • iOS
  • Android
  • macOS

Με την αγορά του εξυπακούεται πως θα έχετε πρόσβαση σε όλες τις εκδόσεις του, εξασφαλίζοντας έτσι πως θα ικανοποιήσετε τις ανάγκες σας σε ό,τι αφορά την επεξεργασία PDF σε κάθε σας συσκευή. Όσο για το κόστος του, με ετήσια συνδρομή $29,99 ή εφ’ άπαξ αγορά $45,99 (προσφέρεται έκπτωση έως 54% συμπεριλαμβάνοντας τόσο λειτουργίες AI, όσο και 10 GB χωρητικότητας στο cloud) συνιστά ένα από τα πιο οικονομικά προγράμματα στην κατηγορία του -αν προσθέσετε δε τις λειτουργίες που θα δούμε παρακάτω, η σχέση τιμής/απόδοσης «εκτοξεύεται».

Το UPDF κάνει σχεδόν ό,τι θα περίμενε κανείς να κάνει ένα πρόγραμμα επεξεργασίας PDF. Λέμε «σχεδόν» διότι πρόγραμμα από πρόγραμμα διαφέρει και στην περίπτωση του συγκεκριμένου, υπάρχουν λειτουργίες που δεν προσφέρει καλά-καλά ούτε το Acrobat Pro της Adobe! Στο άνοιγμα ενός αρχείου PDF, μπορείτε να προσθέσετε τη δυνατότητα προβολής του ως slideshow, όπως θα κάνατε π.χ. με μία παρουσίαση στο PowerPoint.

Διαβάστε ολόκληρο το review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένας PDF editor που να κάνει δουλειά και δεν κοστίζει όσο ένα αμάξι; Δεν περιμένω να είναι το ίδιο καλό με το Adobe Editor αλλά τα περισσότερα δωρεάν είναι για πέταμα. Εύχομαι αυτό να κάνει την δουλειά του.

Να μην μας βάζουν και στην διαδικασία να βρίσκουμε σπασμένο Adobe Editor δηλαδή.

Επεξ/σία από Diavolos666
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχοντας βρεθεί στην θέση που περιγράφει το άρθρο και ψάχνοντας να βρω κάτι να καλύπτει τις ανάγκες μου είχα φρικάρει με τις εξωφρενικές τιμές που έβρισκα. Μου είχε αρέσει ιδιαίτερο ο Νitro αλλά ξέφευγε η τιμή. Τελικά έπεσα στο x change. Νορμάλ τιμή και υπέρ πλήρες πακέτο. Το αγόρασα και βρήκα την υγεία μου. Το συστήνα από τότε σε όλους. Και το δωρεάν πακέτο είναι καλό αλλά αν θες τα έξτρα δεν θα πρέπει να βάλεις υποθήκη το σπίτι σου. Γύρω στα 50€ αγορά με αναβαθμίσεις για 2 έτη και μετά αν θες ανανεώνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, apos είπε

Αρχίζω να διαβάζω και μου κάνει εντύπωση το ύποπτα γλειψιματικό ύφος του κειμένου. Βλέπω στη συνέχεια τα utm στα links, οπότε είναι προφανές ότι παίζει commission στο Insomnia για κάθε συνδρομή. Επειδή το γεγονός αυτό καθιστά το review μη αντικειμενικό, καλό θα είναι να το αναφέρετε ρητά.

Άντε καλέ....Ιδέα σου.

Κυριακάτικα το insomnia να ανεβάσει review από τον 10000οστό pdf editor που κυκλοφορεί εκεί έξω και νομίζεις ότι τα πήρανε κιόλας; 😂😂😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DarkNGrimm είπε

Άντε καλέ....Ιδέα σου.

Κυριακάτικα το insomnia να ανεβάσει review από τον 10000οστό pdf editor που κυκλοφορεί εκεί έξω και νομίζεις ότι τα πήρανε κιόλας; 😂😂😂

Μωρέ ας τα πάρουν. Αλλά να κρατάμε και τα προσχήματα κάπως...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε φίλε όπως ξεκινάει το κείμενο νομίζεις ότι παρακάτω θα βρεις το σούπερ ΔΩΡΕΑΝ pdf editor.... Αλλά προτείνετε άλλη μια λύση με χρήματα... Νομίζω clickbait λέγεται αυτό κ. Insomnia;;;;

Επεξ/σία από mac.is
  • Like 8
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, apos είπε

Αρχίζω να διαβάζω και μου κάνει εντύπωση το ύποπτα γλειψιματικό ύφος του κειμένου. Βλέπω στη συνέχεια τα utm στα links, οπότε είναι προφανές ότι παίζει commission στο Insomnia για κάθε συνδρομή. Επειδή το γεγονός αυτό καθιστά το review μη αντικειμενικό, καλό θα είναι να το αναφέρετε ρητά.

μπραβο ετσι ακριβως, πολυ γλυψιμο για κατι που πρεπει να πληρωσεις 

Επεξ/σία από vbeka9733
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπική αληθινή πέρα για πέρα μαρτυρία:

Παιδιά το αγόρασα και σώθηκα, πλέον ανοίγω τα pdfάκια μου παντού, στη παραλία, στο οικογενειακό βαρετό κυριακάτικο τραπέζι, στη τουαλέτα κατά τη διάρκεια του κυριακάτικου οικογενειακού τραπεζιού, στην ηλιόλουστη κουζίνα που τρώμε πρωινό οικογενειακώς, στη δουλειά, στο γραφείο, στο αμάξι όταν έχει κίνηση, μετά το σεχ, πριν το σεχ, κ.α. πολλά μέρη που δε τα βάζει ο νους σου. Για όσοι είναι ελεύθεροι μη σας πω ότι βγάζει και γκόμενά αυτό το pdf. 

Αξίζει με το παραπάνω. Τι 2,5 Ντάλας λέτε, και 2,6 ντάλαρς να το δίνανε τζάμπα δηλαδή το μήνα πάλι αυτό θα επέλεγα από το ράφι. 

Πάρτε το άφοβα και άμα με θυμηθείτε δεν αναλαμβάνω καμία χρηματοοικονομική ευθύνη. 

😛

Επεξ/σία από mants118
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με το Ashampoo PDF Pro 3 που πήρα με 15€ εφ΄ άπαξ είμαι μια χαρά. Δεν κάνω επαγγελματική χρήση, αλλά ότι χρειάστηκα το έκανα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω εχω το NITRO , Πληρωμενο.

πολυ ευχαριστημένος, σε δυο μηχανηματα install καθως εχει δυο αδειες στην τιμη.

For Free Web ΙLovePDF, καλό κανεις edit και τετοια και στο σωζει χωρις watermark ή καποιο αλλο περιορισμο. Eχω προσθεσει και υπογραφη και το εκανα κανονικα export

To πινακάκι δε με τα προτερηματα σε σχεση με τα αλλα ειναι πολυ αντικειμενικο και εξαιρετικά προσεγμενο

image.png.30b2f678b3a5b560cd89843ba8c0ed6d.png

image.png.0938291277be60dbf8162aa7860f5bdb.png

image.png.531c983c34f5024de5ff54092f04bf80.png

Προσοχη τι γραφετε για το insomnia στο insomnia γιατι τρωτε ban.

Επεξ/σία από great
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

PDFGear. Απίστευτο. Εντελώς δωρεάν. Για σχεδόν όλες τις πλατφόρμες (Windows, Mac, iOS). Με υποστήριξη ChatGPT. Και με utility συμπίεσης αρχείων pdf.

Επεξ/σία από dimendom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...