Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Z Flip 5 Review


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, georgiosmag είπε

Δεν διαβάζω όλο το άρθρο για ένα και μόνο λόγο.  Τόσο όμορφο κινητό και δεν έχει type C 3+... Έχει 2.0.  Τραγικό και ανεξήγητο.  Φυσικά εξαιτίας αυτού δεν έχει και dex / smartview δυνατότητες.  

Άκρως περίεργο και ανεξήγητο σε όλη τη σειρά! Ο σχεδιασμός του λογικά δεν του το επιτρέπει? Η τι? Πολύ περίεργο. 

Δε ξέρω στο 1 και στο 2 αλλά στο 3-4 η μπαταρία είναι μια χαρά και φορτίζει και σφερα λόγο μικρής χωρητικότητας.  Δεν έχει την αυτονομία των απλών κινητών γιατί δεν είναι απλό κινητό.  Παράλληλα δεν είναι πρόβλημα η αυτονομία.

Το κόστος απόκτησης είναι ο σοβαρότερος λόγος καθώς και κάποιες ανεξήγητες ελλείψεις όπως έγραψα παραπάνω.  

Μα προφανως αυτο λεμε οτι δεν συγκρίνεται με ενα κανονικο κινητο... Αν το συγκρινεις με άλλα flip η fold ναι μπορεί να ειναι μια χαρα.. Αλλα οποιος παιρνει κατι τετοιο και λεει για την μπαταρια του πρεπει να ξερει και με τι το συγκρινει... Και να κανονιζει και τη χρηση που κανει ωστε να τον βγαζει... Τωρα για το κοστος.. Σιγουρα οσο ακομα δν ειναι κατι διαδεδομένο ευρέως θα παραμενει πολυ υψηλο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω 10 μέρες τώρα μία χαρά όλα εκτός από αυτό που μου τη χαλάει πολύ είναι ότι δεν μπορώ να βάλω οποιαδήποτε εφαρμογή στην εξωτερική οθόνη το good lock δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα και το cover screen που το εγκατέστησα δεν κάνει τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Δεν μας άρεσε

  • Ελάχιστες βελτιώσεις στην μπαταρία, καμία στην φόρτιση
  • Ίδιες κάμερες με ελάχιστα βελτιωμένες επιδόσεις
  • Η εξωτερική οθόνη περιορίζεται και δεν φτάνει στα ύψη που μπορεί

Καλημερα οτι και αν σας δωσουν ή οτι νεοτερο προιοντο βγαλουν κατι θα βρειτε να πειτε οτι ειναι λαθος οτι δεν το βελτιωσανε το ταδε κλπ. Οτι αν δωσεις στον Ελληνα παντα θα βρει κατι να γκρινιαζει και να λεει ολα τα αρνητικα του. Ε λοιπον εμενα μου αρεσει παρα πολυ αφου χθες το αγορασα για νεα κυρια μου συσκευη κανενα αρνητικο δεν εχει. ευγες samsung. Ειναι πολυ καλυτερο σε σχεση με το προπερσινο του το μοντελο το z flip 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...