Προς το περιεχόμενο

Smartwatch HUAWEI - ULTIMATE


jim62

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

Μετά από κάπιοιους μήνες που έχει κυκλοφορήσει το ρολόι και το έχετε χρησιμοποιήσει, είναι όντως το καλύτερο στην κατηγορία του από πλευράς εφαρμογών και ακρίβειας μετρήσεων και όχι μόνο εμφάνισης? Αξίζει τα χρήματα του?  

Επίσης θα ήθελα την γνώμη σας και σχετικά με το Apple Watch 8. Ποιο από τα δύο κατά την γνώμη σας να προτιμήσω?

Είναι εύκολο να μου απαντήσει κάποιος? Ευχαριστώ πολύ,

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

4 ώρες πριν, jim62 είπε

Καλησπέρα σας,

Μετά από κάπιοιους μήνες που έχει κυκλοφορήσει το ρολόι και το έχετε χρησιμοποιήσει, είναι όντως το καλύτερο στην κατηγορία του από πλευράς εφαρμογών και ακρίβειας μετρήσεων και όχι μόνο εμφάνισης? Αξίζει τα χρήματα του?  

Επίσης θα ήθελα την γνώμη σας και σχετικά με το Apple Watch 8. Ποιο από τα δύο κατά την γνώμη σας να προτιμήσω?

Είναι εύκολο να μου απαντήσει κάποιος? Ευχαριστώ πολύ,

 

 

Το Garmin epix pro δεν το έχεις στην λίστα σού;

Επεξ/σία από bblov
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, jim62 είπε

Ανεβαίνει πολύ στη τιμή

 

Σίγουρα από τα 2 ποιο value for money θα είναι το Huawei απλά ξέρω ότι το μπλε χρώμα που είναι ποιο ακριβό έχει κάποια πράγματα παραπάνω από το μαύρο αλλά δεν γνωρίζω τι(για αυτό και η διαφορά στην τιμή τους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, jim62 είπε

Να πω πω πως θελω να το συνδυάσω με Apple iPhone 13

Τοτες θα πήγαινα στο ίδιο ρολόι για να είχα την καλύτερη συνδεσιμότητα 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις μήπως αν το Huawei έχει κάποιο πρόβλημα με τη συνδεσιμότητα των εφαρμογών με το iPhone;

Ευχαριστώ 

Και λόγω του ότι φοβαμαι ότι οι εφαρμογες Του apple θα είναι με πληρωμή και η διάρκεια μπαταρίας είναι μόνο μια μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, jim62 είπε

Ξέρεις μήπως αν το Huawei έχει κάποιο πρόβλημα με τη συνδεσιμότητα των εφαρμογών με το iPhone;

Ευχαριστώ 

Και λόγω του ότι φοβαμαι ότι οι εφαρμογες Του apple θα είναι με πληρωμή και η διάρκεια μπαταρίας είναι μόνο μια μερα

Δεν νομίζω ότι θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα αλλά πρωτού κάνεις την αγορά κάνε και ένα μικρό έλεγχο στο internet.

Πάντως το κάθε μέρα να φορτίζει το smart watch είναι πολύ αποτρεπτικός παράγοντας από πολλές απόψεις

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μια σωστή έρευνα πάντως για το συγκεκριμένο γιατί πχ στη σειρά GT, ούτε επι πληρωμή watchfaces μπορείς να βάλεις ούτε εξτρα εφαρμογές, είναι πολύ "βασικη" η εφαρμογή του ρολογιού για τα μήλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...