Προς το περιεχόμενο

Γρήγορη απορία πως λέγονται και που αγοραζω αυτά τα καδρα/πόστερ gaming που βάζουν σε τοίχους


rudigarcia222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες βλέπω στα game room που έχουν κάτι ανάμεσα σε αφίσα και πίνακα κρεμασμένα σε τοίχο. θέλω να βάλω ένα παρόμοιο(μερικοί βάζουν και led περιμετρικά) . Κάτι κλασσικό που να μου αρέσει από παιχνίδια που τερμάτισα και προς το σκοτεινο χρώμα (πχ κάνα witcher/halo) όχι τύπου mario. 

Πως τα λέν αυτά να σκρουτζαρω και αν υπάρχει κάποιο κατάστημα Θεσσαλονίκη ακόμα καλύτερα. Ψάχνω μάτι όχι μεγάλο και vfm έτσι κάπου 20-30 ευρώ όχι καμία υπερπαραγωγή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς ανάμεσα σε αφίσα και πίνακα? Ή αφίσα θα κολλήσεις, ή θα εκτυπώσεις για πίνακα, ή αν θες κάτι μεγαλύτερο είναι μουσαμας (αυτό με τους κρίκους για να πιαστεί κάπως). 

Γενικά βρίσκει καδρα σε μεγέθη που θες, βρίσκεις καλής ανάλυσης εικόνες και πας σε ένα τυπογραφείο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, rudigarcia222 said:

Παίδες βλέπω στα game room που έχουν κάτι ανάμεσα σε αφίσα και πίνακα κρεμασμένα σε τοίχο. θέλω να βάλω ένα παρόμοιο(μερικοί βάζουν και led περιμετρικά) . Κάτι κλασσικό που να μου αρέσει από παιχνίδια που τερμάτισα και προς το σκοτεινο χρώμα (πχ κάνα witcher/halo) όχι τύπου mario. 

Πως τα λέν αυτά να σκρουτζαρω και αν υπάρχει κάποιο κατάστημα Θεσσαλονίκη ακόμα καλύτερα. Ψάχνω μάτι όχι μεγάλο και vfm έτσι κάπου 20-30 ευρώ όχι καμία υπερπαραγωγή 

https://displate.com/

Έχουν διπλάσια τιμή  (αν συνυπολογίσουμε και τα μεταφορικά από την Πολωνία) αλλά σίγουρα αξίζουν.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, pictorino είπε

https://displate.com/

Έχουν διπλάσια τιμή  (αν συνυπολογίσουμε και τα μεταφορικά από την Πολωνία) αλλά σίγουρα αξίζουν.

Εχει φοβερές ιδέες. Ένα θέλω αλλά έχει τόσες θεματικές από αγαπημένα franchise. Ολα κοστίζουν 44. Με τα μτφ δήλ πόσο βγαίνει? Έχεις παραγγείλει είναι λετζιτ σαιτ? Είναι Ευρώπη έτσι άρα δεν έχει τελωνεία κτλ 

 

9 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Δες μια και για τον pixelart.game.crafts αν ειναι αυτο που ψάχνεις...

Eddy έχω παραγγείλει για δώρο. Είναι εντυπωσιακά αλλά δεν ψάχνω κάτι σε 3d θέλω κάτι λίγο πιο μεγάλο και επίσης τα θεωρώ ένα τσικ ακριβά. 

 

Κάποιο ελληνικό κατάστημα δεν υπάρχει? Το anime house έχει μόνο πόστερ αφίσες 

Επεξ/σία από rudigarcia222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, rudigarcia222 said:

Εχει φοβερές ιδέες. Ένα θέλω αλλά έχει τόσες θεματικές από αγαπημένα franchise. Ολα κοστίζουν 44. Με τα μτφ δήλ πόσο βγαίνει? Έχεις παραγγείλει είναι λετζιτ σαιτ? Είναι Ευρώπη έτσι άρα δεν έχει τελωνεία κτλ 

 

 

Είχα παραγγείλει στο παρελθόν και ήρθαν κανονικά και χωρίς να περάσουν από τελωνείο. Νομίζω ότι τα μεταφορικά είναι 10€. Κάθε τόσο βγάζει εκπτωτικους κωδικούς (έχει και τώρα αν πατήσεις στο -30%).

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το devianart έχει φοβερές δουλειές αν και λίγα από αυτά τα εκτυπώνουν αλλά μπορείς να τα εκτυπώσεις εδώ ελλάδα σε ένα καλό τυπογραφείο και μετά να το κορνιζάρεις αν αγοράσεις το art σε πολύ καλή ανάλυση 

https://www.deviantart.com/

δες τις δουλειές που έχουν κάνει για το elder ring 

https://www.deviantart.com/search?q=elden+ring&cursor=MTQwYWI2MjA9MSY1OTBhY2FkMD0wJmQxNzRiNmJjPU4lMkZB

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, pictorino είπε

Είχα παραγγείλει στο παρελθόν και ήρθαν κανονικά και χωρίς να περάσουν από τελωνείο. Νομίζω ότι τα μεταφορικά είναι 10€. Κάθε τόσο βγάζει εκπτωτικους κωδικούς (έχει και τώρα αν πατήσεις στο -30%).

Μαζι με εκπτωτικο κωδικό και frame βγαίνει 65 με τα μτφ. Νομίζω είμαι ένα τσικ ακριβά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θέλω και εγώ να βάλω posters. Η σκέψη μου είναι να το εκτυπώσεις στα τυπογραφεία στην Στουρνάρη (αν είσαι Αθήνα) που πάνε και οι φοιτητές και θα έχει καλύτερες τιμές. Και μετά να βάλεις μόνος σου κάδρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...