Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft θα πραγματοποιήσει "ειδική εκδήλωση" στη Νέα Υόρκη στις 21 Σεπτεμβρίου


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, svartevarg είπε

Μπορείς να βάλεις τα 11 (κάνοντας bypass) και να είσαι σε dual boot, για να έχεις πιο ολοκληρωμένη άποψη. Εναλλακτικά μπορείς να χρησιμοποιήσεις VM.
Σε μηχάνημα με καλό επεξεργαστή και μνήμη πάνω από 8gb, τα 10 και τα 11 τρέχουν το ίδιο άριστα.
Και τα 10 και τα 11 έχουν τα bugs τους, όπως είχαν και τα 7 και τα xp.

Για τον απλό χρήστη ένα skin είναι τα 11 και τίποτα παραπάνω, εγώ δεν κατάλαβα κάποια ουσιαστική διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, atypicalcoder είπε

Νόμιζα ότι η Microsoft "φεύγει" σιγά σιγά από το hardware και μάλιστα είχα διαβάσει και σχετική είδηση (δεν θυμάμαι αν ήταν εδώ). Αν ισχύει αυτό δεν νομίζω να την ένοιαζε να γνωστοποιήσει/διαφημίσει το event.

Είχαν κάνει σχετική αναφορά οι "Τρεις στον Αέρα" σε κάποιο επεισόδιο. Αν τελικά παρουσιάσει hardaware σημαίνει ότι σίγουρα κανείς από τους τρεις δεν είναι ο κορυφαίος δημοσιογράφος τεχνολογίας όπως αρέσκονται να λένε σε κάθε επεισόδιο! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/8/2023 στις 1:17 ΜΜ, atypicalcoder είπε

Νόμιζα ότι η Microsoft "φεύγει" σιγά σιγά από το hardware και μάλιστα είχα διαβάσει και σχετική είδηση (δεν θυμάμαι αν ήταν εδώ). Αν ισχύει αυτό δεν νομίζω να την ένοιαζε να γνωστοποιήσει/διαφημίσει το event.

Πριν φύγει θα ονομάσει τα πάντα "Surface". Στα πατώματα 😀.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...