Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά TWS Earbud Bluetooth Anker Soundcore P20i 32 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • Speaker Unit: 10 mm
  • HiFi Surround Sound
  • 22 EQ presets
  • Low Latency
  • 2 High Quality Microphones
  • Call Noise Cancellation technology
  • Bluetooth V5.3 
  • IPX5 Waterproof

https://www.amazon.co.uk/soundcore-Wireless-Bluetooth-Water-Resistant-Customization-Black/dp/B0BTYCRJSS

image.jpeg.df103dd0152732370fe0b8c3c03be578.jpeg

https://au.soundcore.com/products/p20i 
 

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, kekos123 είπε

Τελωνείο ???

H τιμή είναι τελική με μεταφορικά και τελωνείο μέσα (προπληρωμένα),
 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, klai9991 είπε

Γιατί θεωρείται προσφορά?

Γιατί κοστίζουν 44,69€

https://www.skroutz.gr/s/42943954/Anker-P20i-In-ear-Bluetooth-Handsfree-Akoustika-me-Antochi-ston-Idrota-kai-THiki-Fortisis-Mayra.html

15 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Xωρις log in? Σσσσωραίος όπως πάντα!

image.png.766ecc34449752252c98e77ab9389a8b.png

Δεν έκανα. Έχεις δίκιο. Το ξέχασα.:D

Παρόλα αυτά δεν το έγραψα για κακό. Καλύτερα θα ήταν να συνέβαινε...

...τουλάχιστον κάποιος από τους δυο μας το παραδέχεται όταν κάνει λάθος.:D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, Tlykog είπε

Δεν έκανα. Έχεις δίκιο. Το ξέχασα.:D

Παρόλα αυτά δεν το έγραψα για κακό. Καλύτερα θα ήταν να συνέβαινε...

...τουλάχιστον κάποιος από τους δυο μας το παραδέχεται όταν κάνει λάθος.:D

Ενταξει (ας παρεμβω στον διαλογο σας), δεν ηταν λαθος αυτο που εκανες, ηταν καθαρη και προφανης αγνοια περι του αμαζον.

Η τιμη που βλεπει καποιος σε ενα προιον στην σελιδα του στο αμαζον, ειναι χωρις μεταφορικα και χωρις την διαφορά του ΦΠΑ. Απο Αγγλικο και Αμερικανικο δεν περιεχει επισης τα τελη εκτελωνισμου.  Επομενως, για να γνωριζεις επομενη φορα, δεν χρειαζεται καποιο "login" (γιατι και με login την ιδια τιμη θα βλεπεις εκει), απλα βαζεις το προιον στο καλαθι και προχωρας μεχρι εκει που βλεπεις τελικη τιμη για Ελλαδα ή οπου αλλου εισαι, χωρις να πατησεις "place order" εννοειται. Ειναι η εικονα που σωστα σου εδωσε ο Ζαχαριας. Για να προχωρησεις αυτα τα βηματα και να δεις τελικη τιμη, σαφως πρεπει να εισαι συνδεδεμενος. Δεν κοιτας ποτε την σκετη τιμη του προιοντος γιατι δεν ειναι αυτη που πληρωνουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, matrixxx είπε

Ενταξει (ας παρεμβω στον διαλογο σας), δεν ηταν λαθος αυτο που εκανες, ηταν καθαρη και προφανης αγνοια περι του αμαζον.

Η τιμη που βλεπει καποιος σε ενα προιον στην σελιδα του στο αμαζον, ειναι χωρις μεταφορικα και χωρις την διαφορά του ΦΠΑ. Απο Αγγλικο και Αμερικανικο δεν περιεχει επισης τα τελη εκτελωνισμου.  Επομενως, για να γνωριζεις επομενη φορα, δεν χρειαζεται καποιο "login" (γιατι και με login την ιδια τιμη θα βλεπεις εκει), απλα βαζεις το προιον στο καλαθι και προχωρας μεχρι εκει που βλεπεις τελικη τιμη για Ελλαδα ή οπου αλλου εισαι, χωρις να πατησεις "place order" εννοειται. Ειναι η εικονα που σωστα σου εδωσε ο Ζαχαριας. Για να προχωρησεις αυτα τα βηματα και να δεις τελικη τιμη, σαφως πρεπει να εισαι συνδεδεμενος. Δεν κοιτας ποτε την σκετη τιμη του προιοντος γιατι δεν ειναι αυτη που πληρωνουμε.

Το λάθος μπορεί να οφείλεται σε πολλούς παράγοντες. Η άγνοια είναι ένας από αυτούς. Έχω μπει στο amazon αρκετές φορές και έχω λογαριασμό, αλλά δεν έκανα log in. Συνήθως κάνω. Παρόλα αυτά, επειδή δεν ψωνίζω, δεν γνώριζα ότι αν κάνεις log in αλλάζει το νόμισμα. Πίστευα ότι πέρα από τα μεταφορικά, η τιμή είναι ίδια και δε αλλάζει το νόμισμα. 

Δεν έχω πρόβλημα με αυτό. Έχω μάθει να το παραδέχομαι, να μαθαινω από αυτό και να συνεχίζω τη ζωή μου.

Η τελευταία φράση μου γράφτηκε για άλλους λόγους.

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Tlykog είπε

Έχω μπει στο amazon αρκετές φορές και έχω λογαριασμό, αλλά δεν έκανα log in. Συνήθως κάνω. Παρόλα αυτά, επειδή δεν ψωνίζω, δεν γνώριζα ότι αν κάνεις log in αλλάζει το νόμισμα. Πίστευα ότι πέρα από τα μεταφορικά, η τιμή είναι ίδια και δε αλλάζει το νόμισμα. 

Δεν εχει σχεση το login. Ισως κατι απο οσα σου ειπα δεν καταλαβες, οπως και να εχει δεν υπαρχει λογος να πω κατι παραπανω. Επειδη νομιζω ακομα δεν καταλαβες ακριβως πως βλεπουμε τελικη τιμη, αν θες ξαναδιαβασε τα προηγουμενα που εγραψα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δεν εχει σχεση το login. Ισως κατι απο οσα σου ειπα δεν καταλαβες, οπως και να εχει δεν υπαρχει λογος να πω κατι παραπανω. Επειδη νομιζω ακομα δεν καταλαβες ακριβως πως βλεπουμε τελικη τιμη, αν θες ξαναδιαβασε τα προηγουμενα που εγραψα.

Κατάλαβα τί έγραψες. Απλά δεν κατάλαβες για ποιο λόγο έγινε ο διάλογος με το Ζαχαρία εξαρχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Tlykog είπε

Κατάλαβα τί έγραψες. Απλά δεν κατάλαβες για ποιο λόγο έγινε ο διάλογος με το Ζαχαρία εξαρχής.

Εγραψε ο ανθρωπος οτι βγαινει 32€ και του λες οτι εσυ τα βλεπεις 18€. Και σου εδωσε με εικονα οτι πρεπει να κοιτας στο σταδιο παραγγελιας την τελικη τιμη. Αυτος ηταν ο διαλογος με τον Ζαχαρια. Η τιμη που κοιτας ειναι χωρις μεταφορικα και χωρις ολα τα υπολοιπα. Μην μπερδευεσαι που βλεπεις λιρες στην εικονα του. Και ευρω να εχεις βαλει, 32+ θα δεις. Βαζεις πληρωμη σε λιρα οταν εχεις καλη μετατροπη με την καρτα σου για να γλυτωσεις λιγα σεντς. Αλλιως βαζεις σε ευρω με την προμηθεια του ιδιου του αμαζον.  

1 ώρα πριν, supermarioarv είπε

σε εμενα τα βγαζει τελικη 39.11ευρω με τα μεταφορικά 

Μηπως κοιτας τα λευκα; Ειναι πιο ακριβα βλεπω και πρεπει να βγαινουν καπου τοσο που λες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Εγραψε ο ανθρωπος οτι βγαινει 32€ και του λες οτι εσυ τα βλεπεις 18€. Και σου εδωσε με εικονα οτι πρεπει να κοιτας στο σταδιο παραγγελιας την τελικη τιμη. Αυτος ηταν ο διαλογος με τον Ζαχαρια. Η τιμη που κοιτας ειναι χωρις μεταφορικα και χωρις ολα τα υπολοιπα. Μην μπερδευεσαι που βλεπεις λιρες στην εικονα του. Και ευρω να εχεις βαλει, 32+ θα δεις. Βαζεις πληρωμη σε λιρα οταν εχεις καλη μετατροπη με την καρτα σου για να γλυτωσεις λιγα σεντς. Αλλιως βαζεις σε ευρω με την προμηθεια του ιδιου του αμαζον.  

Στην αρχή είχε γράψει το ποσό σε λίρες Αγγλίας και δεν είχε βάλει τα μεταφορικά, το οποίο ήταν λάθος από μέρους του μιας και επηρρέαζαν πάρα πολύ την τιμή του προϊόντος. Βέβαια ακόμα κι έτσι είναι προσφορά σε σχέση με την τιμή σε ελληνικά καταστήματα, αλλά όχι τόσο όσο φαίνονταν αρχικά. Το έκανε edit στη συνέχεια. Έγραφε ότι κοστίζουν 16,52 λίρες. Τώρα το άλλαξε σε 32€.

Απλά έγραψα ότι αντί για λίρες το βλέπω σε Ευρώ. Ίδιο ήταν το ποσό μετα τη μετατροπή. Απλά μου έκανε εντύπωση, γιατί έγραφε ότι είναι σε Λίρες και πρέπει να αφήσουμε την τράπεζα να κάνει τη μετατροπή, ενώ σε εμένα το έγραφε απευθείας σε Ευρώ.

Εσύ είδες το διορθωμένο και νόμισες ότι απλά έγραψα ότι είναι φθηνότερα γιατί δεν είχα υπολογίσει τα μεταφορικά.

... και όπως πάντα: η ειρωνεία, ειρωνεία από μέρους του... 

Όταν του έγραψα ότι: "...τουλάχιστον κάποιος από τους δυο μας το παραδέχεται όταν κάνει λάθος.:D" εννοούσα ότι και αυτός έκανε λάθος και δεν έβαλε τα μεταφορικά. Το κατάλαβε και έκανε edit, αλλά δε θα παραδεχτεί ότι έκανε λάθος...

Αν θέλει ας μας γράψει ότι δεν είναι έτσι όπως τα λέω... 

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...