Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά TWS Earbud Bluetooth Anker Soundcore P20i 32 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Σωστά. Συμφωνώ απόλυτα. Αλλά έγραφες 16,52 λίρες στο αρχικό πόστ. Όχι 26,86 λίρες.  Ξέχασες να βάλεις τα μεταφορικά.

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tlykog είπε

Σωστά. Συμφωνώ απόλυτα. Αλλά έγραφες 16,52 λίρες στο αρχικό πόστ. Όχι 26,86 λίρες.  Ξέχασες να βάλεις τα μεταφορικά.

To τελικό ποσό στον τίτλο κλπ το γράφω ΠΑΝΤΑ σε €!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

To τελικό ποσό στον τίτλο κλπ το γράφω ΠΑΝΤΑ σε €!

Ναι.:D

Πάντα...

Τέλοσπάντων. Δε με ενδιαφέρει. Σου έγραψα, μου έγραψες. Η ουσία ήταν αλλού, την έχασες...

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Tlykog είπε

Στην αρχή είχε γράψει το ποσό σε λίρες Αγγλίας και δεν είχε βάλει τα μεταφορικά, το οποίο ήταν λάθος από μέρους του μιας και επηρρέαζαν πάρα πολύ την τιμή του προϊόντος. Βέβαια ακόμα κι έτσι είναι προσφορά σε σχέση με την τιμή σε ελληνικά καταστήματα, αλλά όχι τόσο όσο φαίνονταν αρχικά. Το έκανε edit στη συνέχεια. Έγραφε ότι κοστίζουν 16,52 λίρες. Τώρα το άλλαξε σε 32€.

Δεν εχω ουτε διαθεση ουτε σκοπο να υπερασπιστω καποιον, αλλα αυτα που λες δεν ισχυουν, δυστυχως. Το θεμα το εχω δει απο χθες το απογευμα μετα το ανοιγμα του. 32 ευρω εγραφε ο τιτλος εξαρχης. Το επιβεβαιωσα τωρα μολις για να ειμαι σιγουρος 100% και οχι 99:  μπορεις και εσυ να δεις το email που εχεις λαβει οπως και ολα τα μελη που ειναι συνδρομητες στην ενοτητα. Ο τιτλος ηταν ακριβως οπως ειναι και αυτη την στιγμη και περιεχει την τιμη των 32€ εκεινο το email που ερχεται αμεσα με το ανοιγμα του καθε θεματος - χθες 6.17μμ. ;)  Επισης δεν υπαρχει καμια αλλαγη τιτλου, οταν υπαρχει τετοια εμφανιζεται επισημανση εντος της κουβεντας με time stamp.

"zacharis1955 έχει αναρτήσει θέμα, Ακουστικά TWS Earbud Bluetooth Anker Soundcore P20i 32 € "

Δεν εχει σημασια οπως και να εχει, Ειρήνη υμίν. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Δεν εχω ουτε διαθεση ουτε σκοπο να υπερασπιστω καποιον, αλλα αυτα που λες δεν ισχυουν, δυστυχως. Το θεμα το εχω δει απο χθες το απογευμα μετα το ανοιγμα του. 32 ευρω εγραφε ο τιτλος εξαρχης. Το επιβεβαιωσα τωρα μολις για να ειμαι σιγουρος 100% και οχι 99:  μπορεις και εσυ να δεις το email που εχεις λαβει οπως και ολα τα μελη που ειναι συνδρομητες στην ενοτητα. Ο τιτλος ηταν ακριβως οπως ειναι και αυτη την στιγμη και περιεχει την τιμη των 32€ εκεινο το email που ερχεται αμεσα με το ανοιγμα του καθε θεματος - χθες 6.17μμ. ;)  Επισης δεν υπαρχει καμια αλλαγη τιτλου, οταν υπαρχει τετοια εμφανιζεται επισημανση εντος της κουβεντας με time stamp.

"zacharis1955 έχει αναρτήσει θέμα, Ακουστικά TWS Earbud Bluetooth Anker Soundcore P20i 32 € "

Δεν εχει σημασια οπως και να εχει, Ειρήνη υμίν. :) 

Το έγραφε στο κείμενο τότε.

Σε κάθε περίπτωση γι αυτό έγραψα το ότι το βλέπω σε ευρώ.

Κυρίως το κείμενο διάβασα. Το οπόιο επίσης το ανέφερε σε λίρες και το άλλαξε. Στο κείμενο, βέβαια, δεν ανέφερε μεταφορικά. Αν μπορείς να δεις τις αλλαγές στο κείμενο θα το διαπιστώσεις. 

Το ξέρω ότι είσαι σωστός. Το έχω διαπιστώσει σε αρκετές περιπτώσεις. Σε πιστεύω.

Η ειρήνη, για κάποιους, είναι η σιωπή πριν τον πόλεμο... Κρίμα γι αυτούς...

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Tlykog είπε

Το έγραφε στο κείμενο τότε.

Σε κάθε περίπτωση γι αυτό έγραψα το ότι το βλέπω σε ευρώ.

Κυρίως το κείμενο διάβασα. Το οπόιο επίσης το ανέφερε σε λίρες και το άλλαξε. Στο κείμενο, βέβαια, δεν ανέφερε μεταφορικά. Αν μπορείς να δεις τις αλλαγές στο κείμενο θα το διαπιστώσεις. 

Το ξέρω ότι είσαι σωστός. Το έχω διαπιστώσει σε αρκετές περιπτώσεις. Σε πιστεύω.

Η ειρήνη, για κάποιους, είναι η σιωπή πριν τον πόλεμο... Κρίμα γι αυτούς...

ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΟΤΕ ΤΙΜΕΣ  ΣΕ ΤΟΠΙΚΑ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΕΛΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΟΤΕ ΤΙΜΕΣ  ΣΕ ΤΟΠΙΚΑ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΕΛΟΣ!

Αυτό το κρατάω...

Δηλάδή το κείμενο δεν έγραφε κάτι σαν:

"16,52 λίρες. Πληρώνετε και αφήνετε την τράπεζα να κάνει τη μετατροπή";

Οκ. Ευτυχώς το είδαν και άλλοι...

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tlykog είπε

Αυτό το κρατάω...

Δηλάδή το κείμενο δεν έγραφε κάτι σαν:

"16,52 λίρες. Πληρώνετε και αφήνετε την τράπεζα να κάνει τη μετατροπή";

Οκ. Ευτυχώς το είδαν και άλλοι...

16,52 λίρες (ποσό εντελώς άκυρο, 15.99 ΄έχει) Ο Χ Ι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...