Προς το περιεχόμενο

PS5 DOA


stavrinho7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,αγόρασα μολις σήμερα μια κονσόλα PS5 από το PLAISIO η οποία είναι ελαττωματική.Έβαλα το fifa ,δεν το διάβασε ,έπειτα το έβγαλα και από τότε δεν δέχεται καν δίσκο η κονσόλα . Από όσο εψαξα λίγο,έχει ελαττωματικό disc drive . Θα περάσω αύριο από το κατάστημα να ζητήσω αντικατάσταση προϊόντος . Γνωριζει κανεις αν το δικαιούμαι ; Ή πως πρέπει να τους το ζητήσω ; Θα ηθελα άμεση αντικατάσταση προϊόντος . Δεν θέλω να μπλέξω με σερβις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον έχεις όλα τα κουτιά, την απόδειξη και όντως ήρθε ελαττωματικό τότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

 

https://www.plaisio.gr/Help/PurchaseInformation/Returns/ReturnGoods

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Στις 29/8/2023 στις 9:34 ΠΜ, SabotazNic είπε

Για σιγουρια πιο πολυ, αλλα ο δισκος βλεπει προς την κονσολα, ε? 

💿 Playstation 5 Users Make This Mistake When Inserting A Disc - YouTube

Μήν γελάτε ο γαμπρός μου το είχε ανάποδα πόσο καιρό και δεν το κατάλαβε γιατί το μόνο που παίζει είναι φιφα και δεν χρειάστηκε ποτέ να βάλει βγάλει cd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 29/9/2023 στις 8:38 ΠΜ, mak3don είπε

Μήν γελάτε ο γαμπρός μου το είχε ανάποδα πόσο καιρό και δεν το κατάλαβε γιατί το μόνο που παίζει είναι φιφα και δεν χρειάστηκε ποτέ να βάλει βγάλει cd

Επαιζε digital δλδ;

Γιατι εδω λεμε μηπως εβαλε αναποδα το δισκακι και δεν το αναγνωριζε για αυτο το λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, StamTheMan said:

Επαιζε digital δλδ;

Γιατι εδω λεμε μηπως εβαλε αναποδα το δισκακι και δεν το αναγνωριζε για αυτο το λογο.

Φαντάζομαι εννοεί πως έχει αφήσει το δισκάκι του FIFA μέσα από τη στιγμή που το πήρε. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αγοράζει πάντα κάθε φιφα που βγαίνει σε cd οπότε έπαιζε με cd.. τώρα πως το έβαλε μέσα ανάποδα για να δουλέψει και δεν κατάλαβε πώς είναι η κονσόλα είναι ανάποδα δεν έχω ιδέα.

Ίσως είχε την κονσόλα όρθια όταν έβαλε το cd μέσα τις πρώτες μέρες και μετά την πλάγιασε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Charismo είπε

Φαντάζομαι εννοεί πως έχει αφήσει το δισκάκι του FIFA μέσα από τη στιγμή που το πήρε. 

Εμεις ομως δε λεμε να εχει αναποδα την κονσολα,αλλα το δισκακι.

2 ώρες πριν, mak3don είπε

Βασικά αγοράζει πάντα κάθε φιφα που βγαίνει σε cd οπότε έπαιζε με cd.. τώρα πως το έβαλε μέσα ανάποδα για να δουλέψει και δεν κατάλαβε πώς είναι η κονσόλα είναι ανάποδα δεν έχω ιδέα.

Ίσως είχε την κονσόλα όρθια όταν έβαλε το cd μέσα τις πρώτες μέρες και μετά την πλάγιασε 

Αρα το ειχε βαλει κανονικα,απλα η κονσολα ηταν αναποδα :P
Γενικως,πεστου να μην την εχει ορθια,ας την εχει αναποδα αμα θελει,αλλα οχι ορθια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...