Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Huawei Mate 60 Pro το οποίο όμως δεν θα κυκλοφορήσει Ευρώπη


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι κρίμα που δεν έχει σωστή υποστήριξη. Το UI της είναι οτι καλύτερο έχει βγει ανεξαρτήτου συσκευής. Δεν γνωρίζω αν τα Honor έχουν κρατήσει το UI Κοντά ή αν πηγαν όπως ο σωρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, hellghan είπε

Έλα ρε huawei μου καλή. Είμαι με mate 20 Pro και μου έσπασε η οθόνη σήμερα. Έλα φερτο Ελλάδα να πάω και εγώ να αλλάξω συσκευή. 

Βάλτο αγγελία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για εμένα το κινητό κρίνεται από τις κάμερες και πόσα χρόνια υποστήριξη θα έχει το λογισμικό του.

Δηλαδή 120ΗΖ οθόνη με την συγκεκριμένη ανάλυση, face unlock, 12GB RAM κτλ, τα βλέπουμε εδώ και χρόνια.

Βαρεθήκαμε το τυπικό ινοβέσιον, κάρτα μνήμης θέλουμε να παίρνουν τα κινητά (αυτό παίρνει) και να μπορούμε να αλλάζουμε την μπαταρία.

Επεξ/σία από Diavolos666
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, stiflerakos είπε

Χωρις το BAN σε θα ειχε ηδη πατησει απλ και σαμυ. 

Ξερουν τι κανουν οι ηγετες του πλανητη...

Οι εξπερτ του ινσομνια όμως λένε ότι είναι Κινέζοι κατασκόποι, όπως λένε και οι Αμερικανοί. Τι ισχύει τελικά τι μας κρύβουν?1??? 1??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TheoAlex50 είπε

Οι εξπερτ του ινσομνια όμως λένε ότι είναι Κινέζοι κατασκόποι, όπως λένε και οι Αμερικανοί. Τι ισχύει τελικά τι μας κρύβουν?1??? 1??

H huawei ήταν (και ακόμη είναι) το θύμα της κόντρας μεταξύ ΗΠΑ Κίνας στο εμπόριο. Τα μικρά ψάρια μας επηρέασε στα κινητά αλλά το όλο κομμάτι ήταν στα δίκτυα 5g που η huawei είχε πάρει τους διαγωνισμούς σε πάρα πολλές χώρες. Γιατί μπορείς να παρακολουθείς από το τηλέφωνο αλλά παρακολουθείς τους πάντες όταν ελέγχεις όλα τα δεδομένα του δικτύου. Εμείς είχαμε επιλέξει την huawei για τα δίκτυα, όπως και πολλές άλλες ευρωπαϊκές. Τελικά πήγαμε στους Σουηδούς... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το p20 ήταν μακράν το καλύτερο κινητό που έχω πιάσει στα χέρια μου (και έχουν περάσει πολλά.) Τώρα είμαι με Galaxy s21. Τόσα χρόνια μετά η Samsung δεν έχει καταφέρει να αντιγράψει το face unlock της Huawei. Εάν δεν είχε φάει το ban, δεν υπήρχε περίπτωση να επιλέξω άλλη μάρκα.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, filip123go said:

Το p20 ήταν μακράν το καλύτερο κινητό που έχω πιάσει στα χέρια μου (και έχουν περάσει πολλά.) Τώρα είμαι με Galaxy s21. Τόσα χρόνια μετά η Samsung δεν έχει καταφέρει να αντιγράψει το face unlock της Huawei. Εάν δεν είχε φάει το ban, δεν υπήρχε περίπτωση να επιλέξω άλλη μάρκα.

Αν δεν ειχε φαει το ban το πιστευω οτι θα ηταν ηδη μπροστα απο τη samsung. Εκεινη την εποχη το mate 20 ειχε ηδη επιτυχημενες πωλησεις και συνολικα το line up της σε πωλησεις ξεπερνουσε τη samsung. Μετα ηρθε ο Trump...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, enwsiths είπε

Αν δεν ειχε φαει το ban το πιστευω οτι θα ηταν ηδη μπροστα απο τη samsung. Εκεινη την εποχη το mate 20 ειχε ηδη επιτυχημενες πωλησεις και συνολικα το line up της σε πωλησεις ξεπερνουσε τη samsung. Μετα ηρθε ο Trump...

Το mate 20 ακόμα κρατάει και τα πάει πολύ κοντά μέχρι και στο 21 με 22 ultra. Η Huawei πάντα έβγαζε καλά τηλέφωνα ( βγάζουμε p50 έξω xD)

Θεωρώ πως έχει να κάνει και με το σύστημα πληρωμών τους. ο Κόσμος δουλεύει σκληρά εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Volga είπε

Είναι κρίμα που δεν έχει σωστή υποστήριξη. Το UI της είναι οτι καλύτερο έχει βγει ανεξαρτήτου συσκευής. Δεν γνωρίζω αν τα Honor έχουν κρατήσει το UI Κοντά ή αν πηγαν όπως ο σωρός.

Το UI της Είναι μια αντιγραφή του iOS….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, polaki είπε

Τί εννοείς; 
(ειλικρινής ερώτηση)

Ο ιδιοκτήτης της εταιρείας έχει μόνο το 1% από τις μετοχές της εταιρείας. Το υπόλοιπο 99% το έχει ας το πούμε το συνδικάτο τους. Όλοι οι υπάλληλοι κατέχουν μετοχές εντός της εταιρείας ως bonus παραγωγικότητας. Είναι εικονικό και όταν φύγεις από τη Huawei χάνεις τις μετοχές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...