Προς το περιεχόμενο

Το Spotify αφαιρεί τους στίχους από τη δωρεάν βαθμίδα για ορισμένους χρήστες σε νέα "δοκιμή”


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 hours ago, SabotazNic said:

Και εσυ τι εισαι, ο dark knight απο τα lidl που περηφανευεσαι που ακους με οποιον τροπο ακους, σε ενα αρθρο σχετικο με το spotify? Εσυ σε ποια καρτα προσθετεις social points για τα κατορθωματα σου? Στο lidl plus?

Κανένα social point, ακόμα και ο Dark Knight είχε noble σκοπό, εγώ είμαι παρτάκιας, είμαι ο τύπος του βιβλίου "the subtle art of not giving a f^ck".

Βρίσκομαι σε forum και εναποθέτουμε τις απόψεις μας για τις αλλαγές. Αναφέρω στον κόσμο ότι υπάρχει και η δυνατότητα να τα προσπεράσεις όλα αν θέλεις. Η άποψη του ότι είναι λάθος αυτό που κάνω έχει ξανα-ακουστεί και έχει μπει στο κυτίο παραπόνων.

Επεξ/σία από Diavolos666
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, Diavolos666 είπε

Βρίσκομαι σε forum και εναποθέτουμε τις απόψεις μας για τις αλλαγές. Αναφέρω στον κόσμο ότι υπάρχει και η δυνατότητα να τα προσπεράσεις όλα αν θέλεις. Η άποψη του ότι είναι λάθος αυτό που κάνω έχει ξανα-ακουστεί και έχει μπει στο κυτίο παραπόνων.

Οχι, είπες ότι ακούς τσαμπε και ότι θα έρθουν οι κλασικοί να σου πουν πόσο λάθος είσαι. 

Είσαι ελεύθερος να κάνεις έναν οδηγό αν αυτός είναι ο σκοπός σου :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι τα 8€ (7.99) είναι το όριο για μένα. Ταυτόχρονα έχω και το MusiXmatch για του στίχους, πριν ακόμα ενσωματώσει την λειτουργία το Spotify.

 Νομίζω ότι το MusiXmatch έχει καλύτερο συγχρονισμό , αλλά δεν δουλεύει ποτέ καλά να βλέπεις τους στίχους και σε δεύτερο παράθυρο να κάνεις browsing. Οπότε δεν είμαι σίγουρος για την χρησιμότητα του. 

Το Spotify έχει τον καλύτερο κατάλογο για την παράξενη μουσική που ακούω. 

Αλλά δεν έχω τίποτα άλλο..... νόμιμο. Ούτε Netflix , OTE, NOVA, Disney. Δεν δίνω λεφτά για να κολλήσω στην τηλεόραση. Αν κάνω παιδιά... ίσως.

Αναφορά σε κείμενο

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...