Προς το περιεχόμενο

Λύθηκε!


alexioannou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, alexioannou said:

Θεωρείτε εσείς εξέλιξη να ψάχνω 4 ώρες DVD r 8.5gb και όλοι να μου λένε.....απο αύριο,ενώ τα θέλω ΣΗΜΕΡΑ?????

https://shop.discimpex.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι πολλά χρόνια πριν που πήγαινα στην Κασσετεμπορική σε μια στοά στην Αιόλου και είχε τα πάντα. Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα .

Αλλιώς βλέπω ότι έχει και ο Γερμανός ή ο Κατερέλος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Λύθηκε!
42 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Θυμάμαι πολλά χρόνια πριν που πήγαινα στην Κασσετεμπορική σε μια στοά στην Αιόλου και είχε τα πάντα. Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα .

Αλλιώς βλέπω ότι έχει και ο Γερμανός ή ο Κατερέλος

Τι μου θύμισες τώρα!!!!!

Ήταν πολύ καλό κατάστημα, τίγκα στον κόσμο όποτε περνούσα περίμενα έξω στην ουρά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λύθηκε το πρόβλημα βρέθηκαν δισκάκια!

ο κόσμος τελικά θα επιβιώσει και σήμερα και είμαστε μια εξελιγμένη πολιτισμένη κοινωνία με σύγχρονες δομές!

@alexioannou ευχαριστούμε για τη διασκέδαση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγω την θυμαμαι την κασσετεμπορικη , σε καποια στοα μεσα ηταν. Αγοραζαμε σιντι με τα κιλα.

@alexioannou Γραψε σε δισκακια και οταν μετα απο χρονια δεν διαβαζονται εδω ειμαστε για να σε παρηγορησουμε. :) Οταν μεσουρανουσαν τα dvd , εγραφα ταινιες σε dvd σε μεγαλη πλαστικη θηκη , τυπωνα και εξωφυλλα και ειχα φτιαξει μια ωραια ταινιοθηκη. Μετα απο χρονια πηγα να δω καποιες απο τις ταινιες και δεν διαβαζοταν καμμια... Ακομα τις εχω μεσα σε κατι συρταρια , να μου θυμιζουν τις ενδοξες παλιες εποχες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, smpt said:

που την θυμήθηκες ....

τι?

και συ έπινες καφέ απέξω από τα χαράματα στην ομαδική μόλις έκαναν παραλαβή από Taiyo Yuden?

Dogs Reaction GIF

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, smpt said:

έμπαινες μέσα με προσοχή μην πέσουν οι στοίβες τα CD στο κεφάλι σου

έχω ακόμα φυλαγμένη μια 20άδα Taiyo Yuden από το μακρινό 2004. Δυστυχώς κάπου χάρισα το cake πυργάκι με την 100άδα και τώρα το μετάνιωσα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, greekfragma είπε

έχω ακόμα φυλαγμένη μια 20άδα Taiyo Yuden από το μακρινό 2004. Δυστυχώς κάπου χάρισα το cake πυργάκι με την 100άδα και τώρα το μετάνιωσα :(

Κατι τετοιο μου χες δωσει μενα. Αλλα το κανα καυσοξυλα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, greekfragma said:

έχω ακόμα φυλαγμένη μια 20άδα Taiyo Yuden από το μακρινό 2004. Δυστυχώς κάπου χάρισα το cake πυργάκι με την 100άδα και τώρα το μετάνιωσα :(

Θα σέβεσαι :P 

image.jpeg.47162a32c4e10ec8295b2b2ee2e5d46e.jpeg

12 hours ago, greekfragma said:

τι?

και συ έπινες καφέ απέξω από τα χαράματα στην ομαδική μόλις έκαναν παραλαβή από Taiyo Yuden?

Dogs Reaction GIF

 

Σε μια απο τις ομαδικές είχα κερδίσει και ενα plextor dvd writer. Ωραία χρόνια τότε ΠΑΣΟΚ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...