Προς το περιεχόμενο

Η BMW καταργεί την αντιδημοφιλή (συνδρομητική) προσέγγισή της για τα θερμαινόμενα καθίσματα


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 9/9/2023 στις 1:33 ΜΜ, polaki είπε

Γιατί ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΕΣ την υποδομή του. 

Πλήρωσες ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ για να πάρεις ένα αυτοκίνητο που ΕΣΥ ΕΠΕΛΕΞΕΣ να ΜΗΝ έχει θερμαινόμενα καθίσματα σε σχέση πχ με εμένα που το πλήρωσα +2000€ (ή όσο κάνει) για να τα πάρω ΕΞΑΡΧΗΣ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΑ.

Το σύστημα αυτό, σου πρόσφερε τη δυνατότητα να ΑΠΟΚΤΙΣΕΙΣ θέρμανση, σε κάτι που ξαναλέω [γιατί υπάρχει πρόβλημα κατανόησης (όχι εδώ, παγκοσμίως απ'ότι βλέπω)], ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕΣ. 

Υπάρχει ακόμα η επιλογή να ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ εξ'αρχής τα θερμαινόμενα και να τα έχεις ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗ. 

Ρε παιδιά. ΝΙΩΣΤΕ.

Δηλαδή πραγματικά, δε θέλει τόση προσπάθεια πλέον. 

Δηλαδή για να καταλάβω: Δεν πληρώνω συνδρομή, δεν έχω θερμαινόμενα καθίσματα. Αποφασίζω σε μια περίοδο ψύχους να πληρώσω συνδρομή και μετά ενεργοποιείται η υπηρεσία. Άρα προϋπήρχε η υποδομή ή όχι?  Ή μήπως η συνδρομή ισχύε μόνο κατά την αρχική αγορά και μετά δε γίνεται? Μια ακόμη σκέψη: Γιατί +2.000 για κάτι που άλλοι "φτηνιάρηδες" κατασκευαστές χρεώνουν πολύ λιγότερο? Είναι στη λογική πως ένα καμμένο λαμπάκι φλας χρεώνεται "χρυσό" ως ανταλλακτικό από τη χλιδάτη αυτοκινητοβιομηχανία, ενώ το ίδιο λαμπάκι από άλλο κατασκευαστή χρεώνεται πολύ πολύ φθηνότερα? Μη μου πει κανείς πως πληρώνεις prestige και στο λαμπάκι που το φτιάχνει η ίδια εταιρία και το πουλάει σε πολλές αυτοκινητοβιομηχανίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...