Προς το περιεχόμενο

Αθλητική φανέλα Μπαρτσελόνα για ερωτευμένη κόρη!


thodoris_9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έταξα στην κόρη την φανέλα του Γκαβι της Μπαρτσα, αν πάρει το Proficiency, με τον οποίο εχει τρέλα! Όσοι έχουν έφηβες κόρες, καταλαβαίνουν!  ̶Τ̶ο̶ ̶θ̶έ̶μ̶α̶ ̶ε̶ί̶ν̶α̶ι̶ ̶π̶ω̶ς̶ ̶δ̶ε̶ν̶ ̶β̶ρ̶ί̶σ̶κ̶ω̶ ̶π̶ο̶υ̶θ̶ε̶ν̶ά̶ ̶σ̶τ̶η̶ν̶ ̶Ε̶λ̶λ̶ά̶δ̶α̶ ̶τ̶η̶ν̶ ̶ε̶π̶ί̶σ̶η̶μ̶η̶ ̶φ̶α̶ν̶έ̶λ̶α̶ ̶μ̶α̶ζ̶ί̶ ̶μ̶ε̶ ̶τ̶ο̶ ̶ό̶ν̶ο̶μ̶ά̶ ̶τ̶ο̶υ̶ ̶π̶α̶ί̶κ̶τ̶η̶ ̶ώ̶σ̶τ̶ε̶ ̶ν̶α̶ ̶τ̶η̶ν̶ ̶α̶γ̶ο̶ρ̶ά̶σ̶ω̶!̶  ̶Μ̶ό̶ν̶ο̶ ̶α̶π̶ό̶ ̶τ̶ο̶ ̶ε̶π̶ί̶σ̶η̶μ̶ο̶ ̶s̶t̶o̶r̶e̶ ̶τ̶η̶ς̶ ̶Μ̶π̶α̶ρ̶τ̶σ̶ε̶λ̶ο̶ν̶α̶ ̶μ̶ε̶ ̶τ̶ο̶ ̶π̶ο̶σ̶ό̶ ̶ν̶α̶ ̶φ̶τ̶ά̶ν̶ε̶ι̶ ̶τ̶α̶ ̶1̶8̶5̶€̶!̶!̶ ̶ (Στα 166€ από Ελλάδα, πανάκριβη αλλά και με εξαντλημένα μεγέθη Large και Medium).Η ίδια δεν έχει πρόβλημα να είναι γνήσια ή μη και ψάχνω εναλλακτικές. Επαρχία προφανώς δεν υπάρχει τίποτα και ψάχνω Αθήνα online καταστήματα όπου μπορώ να παραγγείλω να μου φτιάξουν μία αλλά πάλι δεν βρίσκω, λογικά για λόγους copyright. Γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει;;; κάθε μέρα με ρωτάει τι έκανα... 

Επεξ/σία από thodoris_9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

nike, barca, εξατομίκευση, gavi

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικη-ποδοσφαιρικη-φανελα-dri-fit-adv-εντος-εδρας-μπαρτσελονα-2023-24-match-kXR3fZ/DX2615-456#Builder

 

expensive AF

Επεξ/σία από basilis_k6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

"expensive AF" indeed! 167€ αλλά και να ήθελα να την παραγγείλω δεν έχουν ούτε Large ούτε Medium, εξαντλημένα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, thodoris_9 είπε

"expensive AF" indeed! 167€ αλλά και να ήθελα να την παραγγείλω δεν έχουν ούτε Large ούτε Medium, εξαντλημένα! 

https://www.nike.com/gr/t/γυναικεια-ποδοσφαιρικη-φανελα-dri-fit-εντος-εδρας-μπαρτσελονα-2023-24-stadium-JMtg5C/DX2729-456

πιο φθηνα, ειναι και γυναικειο και το μεγεθος που θες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει να τη φοράει και όχι να την κρεμάσει σε κανά τοίχο, η γυναικεία όντως φαντάζει καλύτερη επιλογή.

Αλλά θέλει να γράφει Gavi, αν το γράφει στη γυναικεία θα είναι κάπως αστείο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, phanispal είπε

Αν θέλει να τη φοράει και όχι να την κρεμάσει σε κανά τοίχο, η γυναικεία όντως φαντάζει καλύτερη επιλογή.

Αλλά θέλει να γράφει Gavi, αν το γράφει στη γυναικεία θα είναι κάπως αστείο.

Εννοείται θα την φοράει αλλά γιατί λες αστείο; πήγα να το τσεκάρω ξανά και είναι ίδιο το σχέδιο στις γυναικείες και αντρικές φανέλες. Αλλάζει μόνο ο τρόπος που υπολογίζονται τα μεγέθη (στο στήθος θέλει μέτρηση κτλ). Θα εκτιμούσα μια πιο φτηνή λύση βέβαια αλλά ακόμη δεν βλέπω φως! 😭😭😭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω έχει και πιο κοντό μανίκι η γυναικεία, γενικά σε εφαρμογή μάλλον είναι διαφορετική.

Τώρα για το όνομα του παίκτη στη γυναικεία ΟΚ, ο καθένας το βλέπει διαφορετικά, εμένα δε μου φαίνεται και πολύ "authentic" απ' τη στιγμή που ο Gavi δε φοράει γυναικεία εμφάνιση. 

Anyway, ξαναλέω, ο καθένας το βλέπει αλλιώς.

Πάντως απ' τη στιγμή που υποσχέθηκες κάτι μη δίνεις τόση σημασία στο κόστος, η χαρά της κόρης σου θα είναι ανεκτίμητη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, phanispal είπε

Νομίζω έχει και πιο κοντό μανίκι η γυναικεία, γενικά σε εφαρμογή μάλλον είναι διαφορετική.

Τώρα για το όνομα του παίκτη στη γυναικεία ΟΚ, ο καθένας το βλέπει διαφορετικά, εμένα δε μου φαίνεται και πολύ "authentic" απ' τη στιγμή που ο Gavi δε φοράει γυναικεία εμφάνιση. 

Anyway, ξαναλέω, ο καθένας το βλέπει αλλιώς.

Κορίτσι είναι, την νοιάζει μόνο να φοράει τ' όνομά του στην πλάτη! Παλιότερα ήταν τραγουδιστής, μετά θα είναι ηθοποιός, ξέρεις πως αλλάζουν αυτά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπραβο για το προφισιενσυ.

Υπάρχουν σαιτ εξωτερικού που πουλάνε τη φανέλα με μια γρήγορη αναζήτηση αν κάνεις - gavi barcelona t shirt και θα βρεις...

 

Επεξ/σία από djcat
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, elgol είπε

Εξαιρετική λύση!! Ευχαριστώ! Πάω να ψάξω τι γίνεται με τα νούμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε για έφηβη και Proficiency νομίζω αξίζει κάτι περισσότερο από ό,τι να 'ναι μάρκα και σετ πάνω/κάτω/κάλτσες με 13€.

Αλλά ΟΚ, ο πατέρας ξέρει καλύτερα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...