Προς το περιεχόμενο

ΞΕΧΑΣΑ ΚΩΔΙΚΟ ΕΙΣΟΔΟΥ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΕΤ


hi2023
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από SOCRATIS1000,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 minutes ago, hi2023 said:

tote giati leei pata tin apenergopiisi

πως να πατησεις την απενεργοπιηση με το ταμπελ κλειστο

 

απλα πραγματα.αν ειναι κλειστο δεν το κανεις απενεργοποιηση αφου ειναι ηδη απενεργοποιημενο. αρα συνεχιζεις στο επομενο βημα. δηλαδη αν εσυ εχεις μια συσκευη εκτος πριζας και εγω σου πω βγαλτην εκτος πριζας τι θα κανεις? θα μου πεις οτι ειναι ηδη εκτος πριζας αρα συνεχιζεις στο επομενο βημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, poulinos είπε

απλα πραγματα.αν ειναι κλειστο δεν το κανεις απενεργοποιηση αφου ειναι ηδη απενεργοποιημενο. αρα συνεχιζεις στο επομενο βημα. δηλαδη αν εσυ εχεις μια συσκευη εκτος πριζας και εγω σου πω βγαλτην εκτος πριζας τι θα κανεις? 

Κάτσε γιατί νομίζω ότι ξέρω την απάντηση, αν έχω μια συσκευή εκτός πρίζας και μου πείς να την βγάλω, θα πρέπει να την βάλω πρώτα και μετά να την ξαναβγάλω, σωστά?

Επεξ/σία από Timour21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να ειναι απενεργοποιημενο τελειως για να το βαλεις στο menu και να κανεις factory reset.

Αν ειναι γεματη η μπαταρια, ασ'τα... Στο login screen θα κανει μερες να σβησει απο ρευμα. Μετα την φορτιζεις με κλειστο το tablet και ακουλουθεις τις οδηγιες που δωθηκαν πιο πριν.

Διαφορετικα πρεπει να ξεκολησεις την οθονη για να αποκτησεις προσβαση στη πλακετα και να βγαλεις το βυσμα της μπαταριας να σβησει. Κατι το οποιο μονο τεχνικος μπορει να το κανει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 hours ago, Giorgos85thess said:

Πρεπει να ειναι απενεργοποιημενο τελειως για να το βαλεις στο menu και να κανεις factory reset.

Αν ειναι γεματη η μπαταρια, ασ'τα... Στο login screen θα κανει μερες να σβησει απο ρευμα. Μετα την φορτιζεις με κλειστο το tablet και ακουλουθεις τις οδηγιες που δωθηκαν πιο πριν.

Διαφορετικα πρεπει να ξεκολησεις την οθονη για να αποκτησεις προσβαση στη πλακετα και να βγαλεις το βυσμα της μπαταριας να σβησει. Κατι το οποιο μονο τεχνικος μπορει να το κανει.

εκτος αν το λαπτοπ υποστηριζει reverse charging απο Usb οποτε και το αδειασει οσο γινεται απο εκει. αν τον αφησει απο safe mode βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, poulinos said:

εκτος αν το λαπτοπ υποστηριζει reverse charging απο Usb οποτε και το αδειασει οσο γινεται απο εκει. αν τον αφησει απο safe mode βεβαια.

παίζεις με τη τύχη σου να έρθει να σε ρωτήσει τώρα αν το reverse είναι από τη πλευρά του tablet ή από την άλλη.

μη πεις οτι δε στο πα!

mind blow wow GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν εισαι εκει που ζηταει κωδικο

 κρατας volume down και power button για περιπου 8-10 δευτερα ,μεχρι που θα μαυρισει τελειως η οθονη,εχει κανει reset εκει δηλαδη], ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΒΗΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ[ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ]ΚΑΙ ΠΑΤΑΣ VOLUME UP KAI POWER BUTTON ,ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΚΟ ΤΗΣ SAM ,ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ POWER BUTTON KAI ΣΥΝΕΧΙΖΕΙς ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ VOLUME UP ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙ

 αΝ ΔΕΝ ΜΠΕΙ ,ΚΑΝΕΙς ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΛΑ[ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ PC ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΝΩ ΚΑΝΕΙΣ  ΤΑ ΙΔΙΑ

ΔΗΛΑΔΗ

VOLUME DOWN+POWER BUTTON ΚΡΑΤΑΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΑΥΡΙΖΕΙ Η ΟΘΟΝΗ

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙς ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΤΑΣ VOLUME UP + POWER BUTTON ,ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙς ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΗΣ ΣΑΜΣΟΥΝΓΚ ,ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ POWER BUTTON

 

Y/Γ   αν ειχες αφησει μεσα google acount[ειχες κατεβασει προγραμματα πριν και τετοια ],θα σου ζητησει μετα την επαναφορα τον λογαριασμο google να τον βαλεις ,αν δεν τον ξερεις θα χρειαστεις frp unlock 

Επεξ/σία από SOCRATIS1000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 16/09/2023 at 16:48, SOCRATIS1000 said:

Αν εισαι εκει που ζηταει κωδικο

 κρατας volume down και power button για περιπου 8-10 δευτερα ,μεχρι που θα μαυρισει τελειως η οθονη,εχει κανει reset εκει δηλαδη], ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΒΗΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ[ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ]ΚΑΙ ΠΑΤΑΣ VOLUME UP KAI POWER BUTTON ,ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΚΟ ΤΗΣ SAM ,ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ POWER BUTTON KAI ΣΥΝΕΧΙΖΕΙς ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ VOLUME UP ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙ

 αΝ ΔΕΝ ΜΠΕΙ ,ΚΑΝΕΙς ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΛΑ[ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ PC ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΝΩ ΚΑΝΕΙΣ  ΤΑ ΙΔΙΑ

ΔΗΛΑΔΗ

VOLUME DOWN+POWER BUTTON ΚΡΑΤΑΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΑΥΡΙΖΕΙ Η ΟΘΟΝΗ

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙς ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΤΑΣ VOLUME UP + POWER BUTTON ,ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙς ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΗΣ ΣΑΜΣΟΥΝΓΚ ,ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ POWER BUTTON

 

Y/Γ   αν ειχες αφησει μεσα google acount[ειχες κατεβασει προγραμματα πριν και τετοια ],θα σου ζητησει μετα την επαναφορα τον λογαριασμο google να τον βαλεις ,αν δεν τον ξερεις θα χρειαστεις frp unlock 

https://samfw.com/blog/samfw-frp-tool-1-0-remove-samsung-frp-one-click

 

  

On 15/09/2023 at 19:35, greekfragma said:

παίζεις με τη τύχη σου να έρθει να σε ρωτήσει τώρα αν το reverse είναι από τη πλευρά του tablet ή από την άλλη.

μη πεις οτι δε στο πα!

mind blow wow GIF

xaxa

Επεξ/σία από poulinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 19/09/2023 at 19:52, harryson3545 said:

Δεν μπορώ να θυμηθώ τον κωδικό πρόσβασης στο tablet μου εδώ και δύο ημέρες.

δες τις απαντησεις πιο πανω

On 19/09/2023 at 20:16, JSD said:

Δοκίμασε 1 2 3 4

και αμα ειναι 4 3 2 1?

  

On 14/09/2023 at 15:06, Timour21 said:

Κάτσε γιατί νομίζω ότι ξέρω την απάντηση, αν έχω μια συσκευή εκτός πρίζας και μου πείς να την βγάλω, θα πρέπει να την βάλω πρώτα και μετά να την ξαναβγάλω, σωστά?

θεός.

Επεξ/σία από poulinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...