Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, vasimoli είπε

Παίδες κινητό από amazon.de ή .fr (ευρωπαϊκό δηλαδή) παίζει κανονικά με τις ελληνικές SIM η θέλει όπως τα εξ Αμερικής με esim?

παιζει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, vasimoli είπε

Παίδες κινητό από amazon.de ή .fr (ευρωπαϊκό δηλαδή) παίζει κανονικά με τις ελληνικές SIM η θέλει όπως τα εξ Αμερικής με esim?

Δέχονται κανονικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, taslikos είπε

Ναι αλλά έχει 2 χρόνια εγγύηση ή ένα;

Εχω την εντυπωση (με επιφυλαξη) οτι τα Iphone απο την "μαμα apple" εχουν 1 χρονο εγγυησης, τα 2 χρονια προκυπτουν απο ευρωπαικη οδηγια που λεει οτι ολες οι ηλεκτρονικες συσκεες εχουν 2 ετη. Οποτε στην περιπτωση του Iphone ο πρωτος χρονος καλυπτεται μεσο της apple ενω ο δευτερος χρονος καλυπτεται μεσο του καταστηματος αγορας, στην συγκεκριμενη περιπτωση που συζητατε για παραδειγμα ειναι το αμαζον.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, taslikos είπε

Ναι αλλά έχει 2 χρόνια εγγύηση ή ένα;

έχει 1 χρόνο apple μετά μιλάς με amazon.de. Επίσης έχεις δικαίωμα να το επιστρέψεις στις 40 ημέρες απ όταν παραλάβεις με όλο το ποσό επιστροφή

 

 

Επεξ/σία από Rubble
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σκέφτομαι για επιστροφή, απλά πήρα απο αμαζον γερμανίας σε μπίζνες λογαριασμό για αποφορολόγηση και δεν ξέρω τι παίζει με το 2ο έτος για αυτό ρώτησα. Πάντως όσοι το σκέφτεστε τσιμπήστε απο αμαζον είναι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδιά επιτέλους το πήραμε!!!!!!!!! το δα εγώ το ονειροοοοο

απο μένα ΑΚΥΡΟ σε όλα τα ελληνικά καταστήματα. Ακόμη και τις Α4 από amazon. ΤΕΛΟΣ αλήτες 

Επεξ/σία από Rubble
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Rubble είπε

παιδιά επιτέλους το πήραμε!!!!!!!!! το δα εγώ το ονειροοοοο

απο μένα ΑΚΥΡΟ σε όλα τα ελληνικά καταστήματα. Ακόμη και τις Α4 από amazon. ΤΕΛΟΣ αλήτες 

3 Νοέμβρη δεν είχες παραλαβή απ' το Amazon εσύ; 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Rubble είπε

ναι. 30-31/10 θα το χουφτώνω 

Άντε με το καλό. Ένας ένας αποχωρείτε σιγά σιγά, βλέπω να μένουμε εγώ με τον @Pwpwpw και κάνα δυο ακόμα μέχρι τα Χριστούγεννα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το άσπρο 256 σε stock στο amazon.de

1 λεπτό πριν, alkis__7 είπε

Άντε με το καλό. Ένας ένας αποχωρείτε σιγά σιγά, βλέπω να μένουμε εγώ με τον @Pwpwpw και κάνα δυο ακόμα μέχρι τα Χριστούγεννα 😂

μάλλον εσυ θα μείνεις. και ο @Pwpwpw το χτύπησε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελία 18/9 από you.gr ακόμα τίποτα. Τους είπα μέχρι και να πάω στο 512 και σε άλλο χρώμα γιατί πρέπει να φύγω για εξωτερικό και αναμένω το κινητό. Βέβαια δεν βγάζω άκρη ούτε με αυτό ( επειδή είμαι με πιστωτική ) . Δυστυχώς είναι τραγικό και αυτό όπως και πολλά ακόμα πράγματα στην Ελληνική επαγγελματική(;;) αγορά. 

Αν κάποιος έχεις παραλάβει από you ας ενημερώσει για να υπολογίσω περίπου τις μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...