Προς το περιεχόμενο

ασφαλεια για πινακα wi fi


Ducatista

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχουμε καμια ασφαλεια πινακα  wi fi φθηνη και αξιοπιστη για θερμοσιφωνα? εχω δει καποιους αλλα αν εχει καποιος εμπειρια να μου στειλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιοπιστη δεν ξερω

Φθηνή επισης δεν ξερω τι εννοείς

Δες αυτο 

http://www.e-shop.gr/coolseer-wifi-smart-switch-2p-with-power-meter-and-leakage-protection-col-slw2-63-p-PER.208355

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Smart ασφάλεια δεν υπάρχει πουθενά. Διακόπτες είναι όλα τα αντίστοιχα που μπαίνουν σε πίνακα ηλεκτρολογικό, πριν ή μετά την υπάρχουσα ασφάλεια.

Για παράδειγμα έχω αυτό αλλά αγορά στο μισό κόστος από τα βάθη της Κίνας (αν δεν έχεις θέμα με την αργοποριμένη παραλαβή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/9/2023 στις 12:35 ΠΜ, Kthulhou είπε

Αξιοπιστη δεν ξερω

Φθηνή επισης δεν ξερω τι εννοείς

Δες αυτο 

http://www.e-shop.gr/coolseer-wifi-smart-switch-2p-with-power-meter-and-leakage-protection-col-slw2-63-p-PER.208355

 

Την παρήγγειλα αν είναι οκ θα φανεί όταν ερθει!

Στις 24/9/2023 στις 9:23 ΜΜ, jkoukos είπε

Smart ασφάλεια δεν υπάρχει πουθενά. Διακόπτες είναι όλα τα αντίστοιχα που μπαίνουν σε πίνακα ηλεκτρολογικό, πριν ή μετά την υπάρχουσα ασφάλεια.

Για παράδειγμα έχω αυτό αλλά αγορά στο μισό κόστος από τα βάθη της Κίνας (αν δεν έχεις θέμα με την αργοποριμένη παραλαβή.

Οχι δυστυχώς τηβ ήθελα άμεσα την παράγγειλα από eshop αυτή που ποσταρε  ο φίλος αλλά φαίνεται να είναι ιδια

Στις 24/9/2023 στις 12:51 ΠΜ, NikosKallithea είπε

Sonoff basic και εναν ρελε ισχυος 

Έχω sonoff αλλά δεν ξέρω αν ειναι το ιδιο στο μαγαζί που έβαλα να κλείνουν κάποια φωτα από 3 μέχρι 7 η μια ασφάλεια πέφτει σχεδόν τις μισές φορές και δεν ξέρω γιατί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...