Προς το περιεχόμενο

Είναι το καλύτερο κινητό αυτή την στιγμή το s23u?


logo15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω να πάρω ένα κινητό να τραβάει καλές φωτογραφίες και βίντεο και να δουλεύει Ελλάδα. Κοίταζα πίξελ αλλά θέλει τούτο κτλπ. Μετά iPhone, αλλά δεν με ψήνει λόγο κλειστού περιβάλλοντος. Οπότε είδα το s23u. Παίζει κάτι άλλο καλύτερο και πιο μαζεμένο σε μέγεθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, beatshooter είπε

Το χιαμι 13 έχει 4g στην Ελλάδα; Αμέσως μετά αυτό μου έρχεται σαν πιο μαζεμένο μέγεθος και με καλές κάμερες.

Γιατί αυτό και όχι το s23?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, beatshooter said:

Το χιαμι 13 έχει 4g στην Ελλάδα; Αμέσως μετά αυτό μου έρχεται σαν πιο μαζεμένο μέγεθος και με καλές κάμερες.

Γιατί να μην έχει; 🤔

 

1 hour ago, logo15 said:

Γιατί αυτό και όχι το s23?

Όποιο και να πάρεις απο τη σειρά 23, θα μείνεις φουλ ικανοποιημένος. Προσωπικά πήγα στο S23 το απλό λόγω μεγέθους αλλά και λόγω οτι με έχουν κουράσει οι Curved οθόνες και δεν έχω κανένα παράπονο. Τούμπανο επεξεργαστής, υπέροχες κάμερες και μπαταρία που πραγματικά με έχει εντυπωσιάσει, πόσο μάλλον στο Ultra που θα είναι ακόμα πιο κτήνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, dimkalogiros είπε

Γιατί να μην έχει; 🤔

 

Όποιο και να πάρεις απο τη σειρά 23, θα μείνεις φουλ ικανοποιημένος. Προσωπικά πήγα στο S23 το απλό λόγω μεγέθους αλλά και λόγω οτι με έχουν κουράσει οι Curved οθόνες και δεν έχω κανένα παράπονο. Τούμπανο επεξεργαστής, υπέροχες κάμερες και μπαταρία που πραγματικά με έχει εντυπωσιάσει, πόσο μάλλον στο Ultra που θα είναι ακόμα πιο κτήνος.

Πώς τα πάει από μπαταρία; Βγάζει μέρα με χρήση web, Reddit kai yt? Με φωτός όλα καλά; άκουσα για μπανάνες...

Επεξ/σία από logo15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...