Προς το περιεχόμενο

Xbox Game Pass Ultimate (refund)


thodoris20s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

Έχω ένα Xbox series S με συνδρομή Xbox Game Pass Ultimate. Η συνδρομή ξεκίνησε 1 χρόνο πριν με τις κάρτες eneba (αν θυμάμαι καλά) και με το γνωστό κόλπο που με 1€ γίνεται ultimate. Η συνδρομή έχει υπόλοιπο 1 χρόνο ακόμα. Επειδή είμαι σε διαδικασία να πουλήσω το Xbox, υπάρχει περίπτωση να μου κάνουν refund το υπόλοιπο της συνδρομής που απομένει;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, thodoris20s είπε

Καλησπέρα σας,

Έχω ένα Xbox series S με συνδρομή Xbox Game Pass Ultimate. Η συνδρομή ξεκίνησε 1 χρόνο πριν με τις κάρτες eneba (αν θυμάμαι καλά) και με το γνωστό κόλπο που με 1€ γίνεται ultimate. Η συνδρομή έχει υπόλοιπο 1 χρόνο ακόμα. Επειδή είμαι σε διαδικασία να πουλήσω το Xbox, υπάρχει περίπτωση να μου κάνουν refund το υπόλοιπο της συνδρομής που απομένει;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Οχι. Οι κάρτες έχουν εξαργυρωθει πλέον. Πουλάς τον λογαριασμό αν θες (δεν ξέρω αν μπορούν να αλλαχτούν προσωρινά mail και λοιπά στοιχεία) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Οχι. Οι κάρτες έχουν εξαργυρωθει πλέον. Πουλάς τον λογαριασμό αν θες (δεν ξέρω αν μπορούν να αλλαχτούν προσωρινά mail και λοιπά στοιχεία) 

Είναι ο προσωπικός λογαριασμός που έχω χρόνια, οπότε λίγο δύσκολα να τον πουλήσω.

Anyway θα πάνε άκλαφτα δυστυχώς, ή θα πουλήσω του χρόνου το xbox. 

Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Xbox Game Pass Ultimate έχεις και τη δυνατότητα να παίζεις παιχνίδια και στο PC σου (PC Game Pass) οπότε δεν το λες και "άκλαφτα", ειδικά εφόσον αγοράστηκε με το "γνωστό κόλπο¨. Just keep enjoy gaming...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, chaleas said:

Καλημέρα σας. Ποιο ειναι αυτο το ¨γνωστό κόλπο¨ που για μενα ειναι άγνωστο?

Δωστε καμια πληροφορία.... 😁

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το xcloud για να παίξεις στο pc με χειριστήριο από τον browser. Προϋπόθεση να το σηκώνει η σύνδεση σου και να βάλεις πρώτα vpn σε κάποια χώρα που υποστηρίζει την υπηρεσία. (στην Ελλάδα δεν έχει έρθει ακόμα επίσημα.)

Βάζεις vpn π.χ Γερμανία, μπαίνεις εδώ, φορτώνεις ένα game μέχρι το μενού, κλείνεις το vpn και παίζεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...