Προς το περιεχόμενο

OVERCLOCKING FOR AMD ATHLON XP 2600+ BARTON 333 FSB


stratos1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως είναι να πέσεις και σε core που μπορεί να ανέβει... η cpu μου 2600+B δεν πάει πάνω από 180FSB και ας δώσω και παραπάνω VCore... οι μνήμες μου είναι corsair 400 σε Epox 8rda3+... και το 180 μόνο μέσα στα win, όταν τρέχω κάποιο παιχνίδι κολλάει... οπότε το τρέχω στα defaults...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto q3 trekse tis 2 parakato entoles apo console afou valeis tin teleftaia version tou game

 

/timedemo 1

/demo four

 

me to pou trekseis tin defterh tha deis ena demo, molis teliosei, tha sou dosei ena benchmark se fps, afto to noumero tha sygkrineis gia na deis diafores apo overclock se overclock

 

exe ypopsin sou oti to q3 einai poli fsb dependent polles fores to fsb yperterei kai twn mhz

 

gia na allakseis multiplier prepei na o epeksergastis sou na einai ksekleidotos, ksekleidotoi einai osoi exoun evdomada paragoghs prin thn 39h tou 2003, osoi einai meta einai kleidomenoi, gia ton diko sou mporei na to diapistoseis apo ena kodiko pou grafei epano stin cpu, kapou mesa sta ypoloipa psifia tha leei, 0335 h 0410 to proti einai 2003 vdomada 35 kai to deftero 2004 vdomada 10, emfanes poios einai kleidomenos kai poios ksekleidotos !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μπηκα και εγω στο club να παραθεσω την δικη μου εμπειρια

 

Barton 2500+ (οχι mobile) με Abit NF7v2.0.. πολυ χαλαρα...απο 166-> 200 FSB (2.205mhz) και με VCORE 1.6. DDR 400ara Crucial (Micron Chipaki)

 

εφαγε και μερικες ωρες Prime Και πηγε πολυ καλα!

 

God bless barton

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι .Mia AKASA εχει πανω..με 80ari ανεμιστηρακι. Το μηχανακι ειναι ανοιχτο βεβαια..καλοκαιριατικα..μιας και το κουτι μου δεν διαθετει τις προυποθεσεις για πολλους ανεμιστηρες ετσι ωστε να μεινει...κλειστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία.Βρήκες αγοραστή για τον μπαρτονάκο σου.Μένει να βρούμε τα υπόλοιπα...

 

 

Ρε Εμαν,πως θα σηκωθούμε αύριο να πάμε για δουλειά;

 

 

Btw,κάτι σε "μαγεία"(ridick) σε περιμένει(σλουρπ,σλουρπ)... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ενα φιλαρακι , πιστος λατρης της GIGABYTE μου εδωσε την εξης ψυκτρα την οποια θα την τοποθετησω σημερα και θα εχετε νεοτερα . Καλα μιλαμε ειναι ''τερας''.

 

 

http://tw.giga-byte.com/Peripherals/Products/Products_GH-PCU31-VH(3D%20Cooler-Ultra).htm#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...