Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια με εργασία ..


Frogka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους … λοιπόν Ξεκίνησα νέα δουλειά σε μεγάλη εταιρία . Όλα ωραία όλα καλά .. το θέμα είναι ότι μου έδωσαν χαρτί μισθοδοσίας για την τράπεζα Πειραιώς .. πήγα σήμερα για να ανοίξω λογαριασμό αλλά δεν μπορούσα Γιατί έχω ένα παλιό χρέος που χρωστάω (που αυτή την στιγμή αδυνατώ να πληρώσω) έχω όμως άλλον λογαριασμό τράπεζας σε άλλη τράπεζα … πιστεύετε θα είναι πρόβλημα αυτό από την εργασία μου ; 
ευχαριστώ πολύ !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και καλή αρχή. Οι μεγάλες εταιρείες συνήθως θέλουν συγκεκριμένη τράπεζα για μισθοδοσία.

Επεξ/σία από zenwalk23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως οι μεγάλες εταιρίες έχουν δικές τους τράπεζες που συνεργάζονται. Παρόλα αυτά, πρέπει να το αναφέρεις και θεωρώ ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Απλά πιθανών θα παίρνεις με καθυστέρηση τα λεφτά σε αντίθεση με τους άλλους, όσο παίρνει δηλαδή και μια μεταφορά από τράπεζα σε τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας !!! Μίλησα μα τον διευθυντή κ περιμένουμε απαντήσει από τα κεντρικά … 

 ναι το γνωρίζω ότι θα έχω μια καθυστέρηση στην τράπεζα … του είπα τα έξοδα μεταφοράς να επιβαρύνουν εμένα !! Θα σας πω όταν θα έχω νέα !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Frogka είπε

του είπα τα έξοδα μεταφοράς να επιβαρύνουν εμένα

Κακώς. Γενικά μην γίνεστε θύματα, αλλά αυτό είναι εκτός θέματος άρα το αφήνω εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 16/10/2023 at 12:36, Frogka said:

Καλησπέρα σε όλους … λοιπόν Ξεκίνησα νέα δουλειά σε μεγάλη εταιρία . Όλα ωραία όλα καλά .. το θέμα είναι ότι μου έδωσαν χαρτί μισθοδοσίας για την τράπεζα Πειραιώς .. πήγα σήμερα για να ανοίξω λογαριασμό αλλά δεν μπορούσα Γιατί έχω ένα παλιό χρέος που χρωστάω (που αυτή την στιγμή αδυνατώ να πληρώσω) έχω όμως άλλον λογαριασμό τράπεζας σε άλλη τράπεζα … πιστεύετε θα είναι πρόβλημα αυτό από την εργασία μου ; 
ευχαριστώ πολύ !! 

Τι σχεση εχει το ανοιγμα νεου λογαριασμου με παλιο χρεος; Δοκιμασε σε αλλο Καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/10/2023 στις 2:22 ΜΜ, archer100 είπε

Τι σχεση εχει το ανοιγμα νεου λογαριασμου με παλιο χρεος; Δοκιμασε σε αλλο Καταστημα

Κ όμως δεν με άφησαν ..

Όλα καλά παιδιά !! Τους έδωσα τον λογαριασμό που είχα από άλλη τράπεζα! 
Ευχαριαστω πολύ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...