Προς το περιεχόμενο

NordVPN με 100% cashback ως νέος πελάτης | Πακέτο 2 ετών (topcashback.de) [ΕΛΗΞΕ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, Doc_Chaos_81 είπε

Σε πόση ώρα σου δείχνει στο  cash back ποσά παίρνεις ;;

Αυτό θέλω να δω κι εγώ γιατί δεν έχω λάβει κάτι.
 

1 ώρα πριν, korgan είπε

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Καντε confirmation to email σας αλλιως δε θα σας κανουν cashback. Aν εχεις αγορασει ηδη nord και το κανεις confirm μετα δεν υπαρχει προβλημα

εννοείς στο Topcashback?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις είδα κι εγώ επιστροφή 74,13 από 80,73 που πλήρωσα με χωρα 0 φόρου . Τώρα πως θα ξέρει το topcashback τα στοιχεία της κάρτας μου αφού πλήρωσα από την ιστοσελίδα του nord για να μου δώσει τα χρήματα πίσω .

sorry αν έχουν ερωτηθεί ξανά 

Και τελικά είναι 92% cash back αν δεν έχω χάσει κάτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο και εδώ:

image.png.5a001f6a85c0fca85f84040dd90f36c1.png

10 λεπτά πριν, pareisaktos είπε

Με visa  ελληνικής τράπεζας πληρώνετε κανονικά; η με revolut?

Με Payzy εγώ :P να πάρω και 1% από εκει :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Doc_Chaos_81 είπε

Μόλις είδα κι εγώ επιστροφή 74,13 από 80,73 που πλήρωσα με χωρα 0 φόρου . Τώρα πως θα ξέρει το topcashback τα στοιχεία της κάρτας μου αφού πλήρωσα από την ιστοσελίδα του nord για να μου δώσει τα χρήματα πίσω .

sorry αν έχουν ερωτηθεί ξανά 

Και τελικά είναι 92% cash back αν δεν έχω χάσει κάτι 

Να υποθεσω οτι συνεννοούνται με την nord και η nord σου στελνει τα χρηματα σου πισω. Αλλιως τα πραγματα γινονται πολυ υποπτα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Doc_Chaos_81 είπε

Μόλις είδα κι εγώ επιστροφή 74,13 από 80,73 που πλήρωσα με χωρα 0 φόρου . Τώρα πως θα ξέρει το topcashback τα στοιχεία της κάρτας μου αφού πλήρωσα από την ιστοσελίδα του nord για να μου δώσει τα χρήματα πίσω .

sorry αν έχουν ερωτηθεί ξανά 

Και τελικά είναι 92% cash back αν δεν έχω χάσει κάτι 

Kostenlose Auszahlungen über SEPA und PayPal

Βάσει αυτού, φαντάζομαι θα μας ζητήσει κάποιο IBAN ή Paypal λογαριασμό για να βάλει τα χρήματα. Εικάζω, δεν έχω κανει ξανά τη διαδικασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, alex0 είπε

Εμένα μου βγάζει 40% cashback στο topcashback. Έληξε η προσφορά ή κάνω κάτι λάθος;

Και εμένα το ίδιο. Μάλλον μας πήραν πρέφα μάγκες. Δυστυχώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο topcashback.co.uk η επιστροφή 90% για το Surfshark VPN ή στο topcashback.com το CyberGhostVPN με επιστροφή 95%, είναι καλές περιπτώσεις ?

Επεξ/σία από kikirikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Surfshark είναι μία πολύ μέτρια λύση, αλλά σχετικά καλό για mid-range. Το CyberGhost από την άλλη (αν και δεν το έχω δοκιμάσει) είναι από τα κορυφαία μαζί με το NordVPN και το ExpressVPN.

Και εγώ το βρήκα στο .com για το CyberGhost και ήθελα να το προχωρήσω, αλλά ενώ γράφει ότι η προσφορά είναι για το 3ετές +2 μήνες, δεν υπάρχει πλέον αυτό το πακέτο. Υπάρχει μέχρι 2 έτη + 3μήνες.

Γνωρίζει κανείς τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Θα δουλέψει το cash back ή θα φάμε άκυρο επειδή θεωρείται άλλο πακέτο; Επίσης έχει κάποια διαφορά για εμάς αν είναι .de, .co.uk ή .com?

--

Επίσης αν θέλει κάποιος mid-range VPN, υπάρχει στο co.uk το IVACY με επιστροφή 126% !! Δεν ξέρω πως γίνεται να δίνουν cash back μεγαλύτερο από 100%, αλλά αφού λέτε ότι το topcashback είναι αξιόπιστο, θα ισχύει

Επεξ/σία από alex0
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...