Προς το περιεχόμενο

Κατάθεση από winbak σε ibank Εθνικής


bynoname

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, θέλω κάνω μεταφορά χρημάτων μέσω IRIS από Πειραιώς σε Εθνικής τράπεζας στο δικό μου λογαριασμό, αλλά δεν μου δέχεται το πρόβλημα που με βγάζει ότι αυτός ο αριθμός κινητού ανήκει σε εμένα. Ενώ έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία και απο τους δύο εφαρμογές winbank, ibank. Σας έχει συμβεί κάτι τέτοιο; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αριθμός σου δεν μπορει να χρησιμοποιηθεί ταυτόχρονα και από τις δυο τράπεζες γι αυτή την υπηρεσία. Πρέπει να έχεις διαφορετικούς αριθμούς συνδεδεμένους σε κάθε τράπεζα. Δεν μπορείς με τον ιδιο αριθμό να δημιουργήσεις IRIS payment μεσω εθνικής, και IRIS payment μέσω Πειραιώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 hours ago, panos spain said:

Ο αριθμός σου δεν μπορει να χρησιμοποιηθεί ταυτόχρονα και από τις δυο τράπεζες γι αυτή την υπηρεσία. Πρέπει να έχεις διαφορετικούς αριθμούς συνδεδεμένους σε κάθε τράπεζα. Δεν μπορείς με τον ιδιο αριθμό να δημιουργήσεις IRIS payment μεσω εθνικής, και IRIS payment μέσω Πειραιώς.

Μπορείς να έχεις το IRIS ενεργοποιημένο ταυτόχρονα, σε όσες τράπεζες το υποστηρίζουν για να στέλνεις χρήματα αλλά μόνο σε μια μπορείς να δέχεσαι χρήματα. 

Επεξ/σία από CheOnWeb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...