Προς το περιεχόμενο

YT premium από εξωτερικό;


kon_tiki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ProponitisTouKanape είπε

Μόνο YT. Το Drive θέλει άλλη συνδρομή (για να πάρεις πάνω απο 15). 

Και κατι ακομα μπορεις να επιβεβαιωσεις αν εχει τη δυνατοτητα να παιξει σε χ2 ταχυτητας αν πατας παρατεταμενεα στην οθονη στο smartphone ή με το ποντικι στο desktop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είναι μυστικός ο τρόπος να πληρώσει κάποιος από κάποιον που το κάνει εδω ..

εάν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει και μας τους  αλλήθωρουςspangles.jpg.18c8f3e5a4d427d0427ae609e85a6e27.jpg

 

 

Επεξ/σία από sakisvele
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδιά, σορυ, αλλά όσοι το καταφέρατε, πχ ο @SabotazNic. Προσπαθώ 2 μέρες.. αγόρασα vpn. μπαίνω από Ινδία, με λογαριασμό που φτιάχνω εκεί, ΔΕ γίνεται η προσφορά, μου λέει. Μπαίνω Αργεντινή, με άλλο λογαριασμό, το ίδιο. Μπαίνω πχ Νεπάλ, βγαίνει η προσφορά, αλλά γύρω στα 7 το μήνα το family. ΣΕ ΟΛΑ με ανώνυμη περιήγηση, ΣΕ ΟΛΑ με ανοιχτό το vpn, και προφανώς με αποσύνδεση του κανονικού λογαριασμού. ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kon_tiki είπε

ρε παιδιά, σορυ, αλλά όσοι το καταφέρατε, πχ ο @SabotazNic. Προσπαθώ 2 μέρες.. αγόρασα vpn. μπαίνω από Ινδία, με λογαριασμό που φτιάχνω εκεί, ΔΕ γίνεται η προσφορά, μου λέει. Μπαίνω Αργεντινή, με άλλο λογαριασμό, το ίδιο. Μπαίνω πχ Νεπάλ, βγαίνει η προσφορά, αλλά γύρω στα 7 το μήνα το family. ΣΕ ΟΛΑ με ανώνυμη περιήγηση, ΣΕ ΟΛΑ με ανοιχτό το vpn, και προφανώς με αποσύνδεση του κανονικού λογαριασμού. ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ;; 

Δοκιμαζεις με την εφαρμογη youtube? Εγω νομιζω μεσω browser το εκανα. Και υπαρχουν και δωρεαν επιλογες vpn Που δουλευουν, οπως πχ Panda vpn. Εγω δεν εκανα καινουργιους λογαριασμος. Στον προσωπικο που χρησιμοποιω χρονια.

Περιπου 13.1 ευρω/ετος

image.png.e4cbd2004dc6eed0776bfb04b775f1d9.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Δοκιμαζεις με την εφαρμογη youtube? Εγω νομιζω μεσω browser το εκανα. Και υπαρχουν και δωρεαν επιλογες vpn Που δουλευουν, οπως πχ Panda vpn. Εγω δεν εκανα καινουργιους λογαριασμος. Στον προσωπικο που χρησιμοποιω χρονια.

Περιπου 13.1 ευρω/ετος

image.png.e4cbd2004dc6eed0776bfb04b775f1d9.png

ατομικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μετά από χίλιες προσπάθειες, κατάφερα να φτιάξω καινούριο λογαριασμό στην Ινδία, και να πληρώσω από εκεί. μπορεί να μην είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα, αλλά δε με αφήνει να καλέσω τον κανονικό λογαριασμό μου, γιατί λέει μένουμε σε άλλη χώρα. λογικά θα έπρεπε να αλλάξω κάποιον από τους δύο. αλλά αν αλλάξω τον καινούριο, χάνω τη συνδρομή, ενώ αν αλλάξω τον παλιό, ούτε ξέρω πόσα προβλήματα θα δημιουργήσω. καμία ιδέα; πως κάνατε προσκλήσεις εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kon_tiki είπε

μετά από χίλιες προσπάθειες, κατάφερα να φτιάξω καινούριο λογαριασμό στην Ινδία, και να πληρώσω από εκεί. μπορεί να μην είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα, αλλά δε με αφήνει να καλέσω τον κανονικό λογαριασμό μου, γιατί λέει μένουμε σε άλλη χώρα. λογικά θα έπρεπε να αλλάξω κάποιον από τους δύο. αλλά αν αλλάξω τον καινούριο, χάνω τη συνδρομή, ενώ αν αλλάξω τον παλιό, ούτε ξέρω πόσα προβλήματα θα δημιουργήσω. καμία ιδέα; πως κάνατε προσκλήσεις εσείς;

Καποτε γινοταν να το φτιαξεις στο Ελληνικο account (δεν ξερω αν ακομα γινετε). Στο ινδικο λογικο ειναι να μη σε αφηνει να βαλεις την "οικογενεια" σου απο Ελλαδα.
Αν διαβαζες παρα πισω θα το εβλεπες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλοι στην Ινδία και στην Τουρκία έχουν οικογένεια στην Ελλάδα. Τι να κάνουμε; Θα μας πει η Google με ποιους θα κάνουμε παιδιά;

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ελληνικό το δοκίμασα με πόσες χώρες. όλο 9 ευρώ μου έβγαζε. θα δοκιμάσω ξανά. ας φτιάξει κι είναι μικρό το κακό για 1 ευρώ που πλήρωσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, kon_tiki είπε

μετά από χίλιες προσπάθειες, κατάφερα να φτιάξω καινούριο λογαριασμό στην Ινδία, και να πληρώσω από εκεί. μπορεί να μην είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα, αλλά δε με αφήνει να καλέσω τον κανονικό λογαριασμό μου, γιατί λέει μένουμε σε άλλη χώρα. λογικά θα έπρεπε να αλλάξω κάποιον από τους δύο. αλλά αν αλλάξω τον καινούριο, χάνω τη συνδρομή, ενώ αν αλλάξω τον παλιό, ούτε ξέρω πόσα προβλήματα θα δημιουργήσω. καμία ιδέα; πως κάνατε προσκλήσεις εσείς;

Αν θυμάμαι καλά έπρεπε πρώτα να κάνεις οικογένεια και μετά να επιλέξεις χώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Σήμερα για κάποιο λόγο διεκόπη η συνδρομή στην Τουρκία. Προσπαθώ να ξαναβαλω συνδρομή αλλά δεν με αφήνει λέγοντας να ελέγξω την περιοχή στο Google app. VPN ανοιχτό, email με δηλωμένη διεύθυνση Τουρκίας, μου βγάζει την τιμή κανονικά αλλά δεν δέχεται την ρεβολουτ. Καμιά ιδέα κανείς; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...