Προς το περιεχόμενο

Ελέγχους στους influencers ξεκινά το Υπουργείο Ανάπτυξης και η Ευρωπαϊκή Επιτροπή


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Ποια η διαφορα με τους τηλεπαρουσιαστες και τα ατομα που παιζουν σε διαφημισεις στην τηλεοραση?

Οταν εβλεπες την Κορομηλα και την Μενεγακη να σου διαφημιζει dixan και ultrex, τις ρωταγες αν εχουν πτυχιο χημειας και αν πλενουν οι ιδιες σπιτι τους?

Δε τις έβλεπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πάντως συχνά διαβάζω στα ιντερνετς για κοπελιές από Ελλάδα που είναι στο onlyfans οι οποίες δείχνουν λίγα πράγματα από το κορμί τους του στυλ πόδια πατούσες κτλ όχι σκληρό πορνό και τέτοια και βγάζουν 10ρικο στρογγυλό το μήνα αβασάνιστα γιατί εκεί έξω τελικά υπάρχουν πολλοί μαζόχες. 

Ο καθένας δεν είναι ίδιος και όμοιος με τον διπλανό του.... Αν εσύ δεν έχεις τα 10 ευρώ η σου φαίνονται πολλά, υπάρχουν άτομα εκεί έξω που δεν ξέρουν τι έχουν η είναι άτομα που ζωή τους είναι μια χορηγία του πατέρα τους.... 

Ο καθένας τα χαλάει εκεί που γουστάρει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, BROKOLOS είπε

Αν εσύ δεν έχεις τα 10 ευρώ η σου φαίνονται πολλά,

Λες να βγάζει 10 ευρώ στρογγυλά στο onlyfans? Το 10ρικο στρογγυλό σημαίνει 10.000 ευρώ τον μήνα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, dtk-386 said:

πάντως συχνά διαβάζω στα ιντερνετς για κοπελιές από Ελλάδα που είναι στο onlyfans οι οποίες δείχνουν λίγα πράγματα από το κορμί τους του στυλ πόδια πατούσες κτλ όχι σκληρό πορνό και τέτοια και βγάζουν 10ρικο στρογγυλό το μήνα αβασάνιστα γιατί εκεί έξω τελικά υπάρχουν πολλοί μαζόχες. :lol:

beta bucks alpha fucks. Είχα ακούσει για ενα τυπά στη Θεσσαλονίκη που έβρισκε κοπέλες και τις έβαζε να δουλέψουν only fans δινοντάς τους ποσοστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλε μου αλλού ήθελα να καταληξω τα ποσά ήτανε παραδείγματα 

Το σεξ πουλαει και εκεί έξω πολλοί έχουνε λεφτά για αυτό και το ονλυ φάνς είναι σε άνοδο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, BROKOLOS είπε

πάντως συχνά διαβάζω στα ιντερνετς για κοπελιές από Ελλάδα που είναι στο onlyfans οι οποίες δείχνουν λίγα πράγματα από το κορμί τους του στυλ πόδια πατούσες κτλ όχι σκληρό πορνό και τέτοια και βγάζουν 10ρικο στρογγυλό το μήνα αβασάνιστα γιατί εκεί έξω τελικά υπάρχουν πολλοί μαζόχες. 

Ο καθένας δεν είναι ίδιος και όμοιος με τον διπλανό του.... Αν εσύ δεν έχεις τα 10 ευρώ η σου φαίνονται πολλά, υπάρχουν άτομα εκεί έξω που δεν ξέρουν τι έχουν η είναι άτομα που ζωή τους είναι μια χορηγία του πατέρα τους.... 

Ο καθένας τα χαλάει εκεί που γουστάρει 

το 10ρικο πάει στα 10Κ μηνιαίως αγαπητέ. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KostasMulti είπε

Influencers αυτη η μάστιγα. Να δίνει συμβουλές αγοράς και μαθήματα ζωής κάποιος-κάποια που το μόνο που κουράστηκε στη ζωή του ήταν ο καθοδικός σωλήνας αφόδευσης. Άσε που κάτι 20χρονα μιλάνε λές και έχουν εμπειρία αιώνων.

Εγώ σκέφτομαι πάντα τον Μικρούτσικο. Δύο δεκαετίες έδινε συμβουλές τηλεοπτικά και αυτός είναι χωρισμένος, απενταρος και έκλεβε και την ΔΕΗ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα σχόλια καταλαβαίνω πως ούτε ένας απο το Ινσόμνια δεν τον έχει κάνει λάστιχο για την Χ/Ψ influencer Instagram , OnlyFans , TikTok κλπ κλπ οπότε με χαροποιεί αυτό ακόμα και αν ξέρω πως είναι ψέμα.Εγώ απορώ πως βγάζουν τόσα λεφτά ενώ κανείς δεν τις παρακολουθεί , μυστήριο πράγμα.

Στο μεταξύ στην Ελλάδα ο άλλος πουλάει επιγραφές του Ιησού Χριστού  , στην τηλεόραση κανονικά , είναι και εκλεγμένος πολιτικός μια χαρά δεν τρέχει κάστανο....

Ανύπαρκτη δημοσιογραφία σε όλα τα επίπεδα και γενικά τηλεόραση επιπέδου μηδέν.Δεν υπάρχει εκπομπή που να μην σπρώχνει κάποιο προιόν , υπηρεσία , συμφέροντα κλπ

Το πρόβλημα όμως είναι οι influencers....Δηλαδή πρίν απο αυτούς δεν υπήρχε παραπλάνηση στον πλανίτη.....

Κλασσικά κοιτάνε να χτυπήσουν το πιο εύκολο target.Να τα βάλεις με δισεκατομμυριούχους που με μια ανακοίνωση στο twitter οι μετοχές χοροπηδάνε δύσκολο , δεν είναι προτεραιότητα..Τα βάζεις με την άλλη που δείχνει κάνα κώλο σε κάνα λιγούρι και βγάζει 10Κ , ώστε να νιώσει και ο λιγούρης δικαιοσύνη οτι τα χρήματα του δεν πάνε αφορολόγητα.

  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, jim0912 είπε

Ενδεικτικές τιμές γνωστής influencer. Δε λέω οτι δεν υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα, αλλά είτε μας αρέσει είτε όχι η φοροδιαφυγή και η κοροϊδία μπορεί να πάει σύννεφο αν έχεις τον κατάλληλο λογιστή. Δε θα βάλω καν στην συζήτηση "μοντέλα" του onlyfans (influencers θεωρούνται και αυτές απο πολλούς), εκεί θα μας πέσει και οτι τρίχα μας έχει απομείνει στο κεφάλι αν αναλύσουμε ποσά.

Κοινή Λογική || 🇬🇷 on X: "Τιμοκατάλογος γνωστής influencer. Καλά κρασιά. # τουνη https://t.co/Mp0KcjAeYu" / X

Απίστευτο από την μια να βγάζεις έτσι τόσο χρήμα με στορυ, διαγωνισμούς(που κληρώνουν τρέλα αντικείμενα μέχρι και οχήματα)  , swipe up κτλπ είναι τρομερή μαγκιά αν όντως κάποιος παίρνει τέτοια ποσά πρέπει να το παραδεχτούμε έστω λίγο 😂

Επεξ/σία από Rizogalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

πάντως συχνά διαβάζω στα ιντερνετς για κοπελιές από Ελλάδα που είναι στο onlyfans οι οποίες δείχνουν λίγα πράγματα από το κορμί τους του στυλ πόδια πατούσες κτλ όχι σκληρό πορνό και τέτοια και βγάζουν 10ρικο στρογγυλό το μήνα αβασάνιστα γιατί εκεί έξω τελικά υπάρχουν πολλοί μαζόχες. :lol:

Και Πορνόγεροι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KostasMulti είπε

 H ακρίβεια έχει εξαπλωθεί παντού , να ήταν μόνο στα σουπερμάρκετ. Ο πληθωρισμός πέφτει αλλά τα πάντα ακριβαίνουν. Και έχουμε την Τούνη να μας λέει για τον 4 παγκόσμιο πόλεμο. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ. 

Η προσφορά και η ζήτηση της απόλαυσης ως καταναλωτική υπηρεσία είναι το πιο αρχαίο επάγγελμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Απο τα σχόλια καταλαβαίνω πως ούτε ένας απο το Ινσόμνια δεν τον έχει κάνει λάστιχο για την Χ/Ψ influencer Instagram , OnlyFans , TikTok κλπ κλπ οπότε με χαροποιεί αυτό ακόμα και αν ξέρω πως είναι ψέμα.Εγώ απορώ πως βγάζουν τόσα λεφτά ενώ κανείς δεν τις παρακολουθεί , μυστήριο πράγμα.

Στο μεταξύ στην Ελλάδα ο άλλος πουλάει επιγραφές του Ιησού Χριστού  , στην τηλεόραση κανονικά , είναι και εκλεγμένος πολιτικός μια χαρά δεν τρέχει κάστανο....

Ανύπαρκτη δημοσιογραφία σε όλα τα επίπεδα και γενικά τηλεόραση επιπέδου μηδέν.Δεν υπάρχει εκπομπή που να μην σπρώχνει κάποιο προιόν , υπηρεσία , συμφέροντα κλπ

Το πρόβλημα όμως είναι οι influencers....Δηλαδή πρίν απο αυτούς δεν υπήρχε παραπλάνηση στον πλανίτη.....

Κλασσικά κοιτάνε να χτυπήσουν το πιο εύκολο target.Να τα βάλεις με δισεκατομμυριούχους που με μια ανακοίνωση στο twitter οι μετοχές χοροπηδάνε δύσκολο , δεν είναι προτεραιότητα..Τα βάζεις με την άλλη που δείχνει κάνα κώλο σε κάνα λιγούρι και βγάζει 10Κ , ώστε να νιώσει και ο λιγούρης δικαιοσύνη οτι τα χρήματα του δεν πάνε αφορολόγητα.

Το ότι δεν τα βάζουν με τους παραπάνω δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να κυνηγήσουν τους influencers. Αθροιστικά θα δεις ότι παραπάνω κλέβουν οι δεύτεροι.

πχ Αν κλέψουν 1000 λαμόγια από 10 εκ ευρώ και δεν τους κάνουν τπτ δεν πάει να πει ότι θα αφήσουμε μερικά εκατομμύρια κόσμο να κλέβει μερικές από 100 ως 10αδες χιλιάδες ευρώ. Κάπώς έτσι φτάσαμε εδω.

σ.σ. Δεν λέω ότι δεν πρέπει να φωνάξουμε να τους πιάσουν και αυτούς αλλά δεν μπορεί να αποτελεί και άλλοθι.

Πάντως νομίζω συμφωνούμε ότι σαν χώρα/πλανήτης έχουμε αυτό που αξίζουμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Απο τα σχόλια καταλαβαίνω πως ούτε ένας απο το Ινσόμνια δεν τον έχει κάνει λάστιχο για την Χ/Ψ influencer Instagram , OnlyFans , TikTok κλπ κλπ οπότε με χαροποιεί αυτό ακόμα και αν ξέρω πως είναι ψέμα.Εγώ απορώ πως βγάζουν τόσα λεφτά ενώ κανείς δεν τις παρακολουθεί , μυστήριο πράγμα.

Στο μεταξύ στην Ελλάδα ο άλλος πουλάει επιγραφές του Ιησού Χριστού  , στην τηλεόραση κανονικά , είναι και εκλεγμένος πολιτικός μια χαρά δεν τρέχει κάστανο....

Ανύπαρκτη δημοσιογραφία σε όλα τα επίπεδα και γενικά τηλεόραση επιπέδου μηδέν.Δεν υπάρχει εκπομπή που να μην σπρώχνει κάποιο προιόν , υπηρεσία , συμφέροντα κλπ

Το πρόβλημα όμως είναι οι influencers....Δηλαδή πρίν απο αυτούς δεν υπήρχε παραπλάνηση στον πλανίτη.....

Κλασσικά κοιτάνε να χτυπήσουν το πιο εύκολο target.Να τα βάλεις με δισεκατομμυριούχους που με μια ανακοίνωση στο twitter οι μετοχές χοροπηδάνε δύσκολο , δεν είναι προτεραιότητα..Τα βάζεις με την άλλη που δείχνει κάνα κώλο σε κάνα λιγούρι και βγάζει 10Κ , ώστε να νιώσει και ο λιγούρης δικαιοσύνη οτι τα χρήματα του δεν πάνε αφορολόγητα.

Δεν είναι ψέμα...Στα αλήθεια το 80% που μπαίνουμε εδώ είμαστε ψαγμένοι

Και το 70% ασχολούνται σοβαρά με Υπολογιστές... Ηλεκτρολογικά ή Ηλεκτρονικά... Gaming... Gadgets

Οπότε από αυτό μπορείς να καταλάβεις ότι

Απλώς τρολλάρουμε τους Influencers

Και δεν ασχολούμαστε σοβαρά μαζί τους

 

Το σοβαρό είναι...πως το Ελληνικό Κράτος θα έπρεπε ήδη να τους φορολογεί ανάλογα... ειδικά για τα ποσά που κερδίζουν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και έλεγχο στην Ευρωπαϊκή επιτροπή ποιος θα κάνει;

2 ώρες πριν, Dimitris_1981 είπε

Πρώτος μου ήρθε στο μυαλό ο τυπάς που πούλαγε ασπίδες και χάπια για την "ραδιενέργια" των κινητών....😄

Εμένα ο Αλμπέρτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...