Προς το περιεχόμενο

Η Tesla απειλεί με αγωγές όσους πουλήσουν πολύ σύντομα το Cybertruck τους


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 hours ago, karthan7 said:

Ναι ο Isis έχει κάθε 100χλμ fast chargers και φοβούνται μήπως και χρησιμοποιήσουν το cybertruck οι τρομοκρατες

8 hours ago, karthan7 said:

Ναι ο Isis έχει κάθε 100χλμ fast chargers και φοβούνται μήπως και χρησιμοποιήσουν το cybertruck οι τρομοκρατες

8 hours ago, karthan7 said:

Ναι ο Isis έχει κάθε 100χλμ fast chargers και φοβούνται μήπως και χρησιμοποιήσουν το cybertruck οι τρομοκρατες

8 hours ago, karthan7 said:

Ναι ο Isis έχει κάθε 100χλμ fast chargers και φοβούνται μήπως και χρησιμοποιήσουν το cybertruck οι τρομοκρατες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν κατι ειναι καλο ξερεις οτι οι πελατες θα το κρατησουν. Οταν ξερεις οτι ειναι μαπα ξερεις οτι οι πελατες θα προσπαθησουν να το ξεφορτωθουν στον πρωτο χρονο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας 🎈 Είναι επίσημο. Υπογράφηκε στις 10:33 π.μ. Βγήκε ακόμη και στην τηλεόραση
Το δικό μου έχει πραγματικά γίνει μπαλόνι. Θυμηθείτε ότι αύριο ξεκινά ο νέος κανόνας του Cybertruck (γνωστός και ως... νέο όχημα TESLA) όπου μπορούν να μην σας αφήσουν να πουλήσετε το αυτοκίνητό σας για ένα χρόνο. Μην ξεχνάτε ότι η προθεσμία είναι σήμερα!!! Δεν δίνω στην TESLA ή σε οποιαδήποτε οντότητα που σχετίζεται με την TESLA την άδεια να μην με αφήνει να κάνω ότι θέλω το Cybertruck μου στο παρελθόν και το μέλλον.
Με αυτή τη δήλωση, ειδοποιώ την TESLA ότι απαγορεύεται αυστηρά να κάνει παπατζιλίκια ή να κάνει οποιαδήποτε άλλη ενέργεια εναντίον μου με βάση αυτό το Cybertruck μου ή/και τα ανταλλακτικά του. Η παραβίαση της κυριότητας του αυτοκινήτου μπορεί να τιμωρηθεί με νόμο.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: η Tesla είναι πλέον δημόσιος φορέας. Όλοι οι κάτοχοι πρέπει να δημοσιεύσουν ένα σημείωμα σαν αυτό.
Μπορείτε να αντιγράψετε και να επικολλήσετε αυτή την έκδοση αν προτιμάτε. Εάν δεν δημοσιεύσετε μια δήλωση τουλάχιστον μία φορά θα επιτρέψει σιωπηρά τη απαγόρευση μεταπώλησης του αυτοκινήτου σας, καθώς και τις πληροφορίες που περιέχονται στο εγχειρίδιο ιδιοκτήτη σας και τις ενημερώσεις κατάστασης.
ΜΗΝ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΤΕ. Αντιγραφή και επικόλληση.
Δείτε πώς να προχωρήσετε:
Κρατήστε το δάχτυλό σας οπουδήποτε σε αυτό το μήνυμα και το "αντίγραφο" θα εμφανιστεί. Κάντε κλικ στο "Αντιγραφή". Στη συνέχεια πηγαίνετε στη σελίδα σας, δημιουργήστε μια νέα δημοσίευση και βάλτε το δάχτυλό σας οπουδήποτε στο κενό πεδίο. Η 'Επικόλληση' θα εμφανιστεί και θα πατήσει Επικόλληση.
Αυτό θα παρακάμψει το σύστημα....
Όποιος δεν κάνει τίποτα είναι συνειδητός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, KukuRukuGR είπε

οταν κατι ειναι καλο ξερεις οτι οι πελατες θα το κρατησουν. Οταν ξερεις οτι ειναι μαπα ξερεις οτι οι πελατες θα προσπαθησουν να το ξεφορτωθουν στον πρωτο χρονο

Όταν κάτι είναι trend στα πρόβατα θες να πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, panther_512 said:

Να πάρει!

Ηθελα να αγοράσω 20 και να τα πουλήσω στα διπλάσσια χρήματα στο eBay.

Ελον, μου κατέστρεψες το σχέδιο.

Ακυρώνω κι εγώ την παραγγελία μου τώρα.
Πως σε πετσοκόψαμε έτσι ρε  Έλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, svartevarg είπε

Αν το νοικιάσεις σε κάποιον; Είναι οκ;

σκεφτεσαι να το βαλεις ενοικιαζομενα καλοκαιράκι;

Επεξ/σία από Tablet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, AlpineLemon είπε

Και η Ferrari την ίδια πολιτική έχει αλλά δεν έχει γίνει τόσος ντόρος

Κακώς το κάνει  και η Ferrari αλλά πουλάει 10.000 κομμάτια τον χρόνο και σε  κατηγορία που δεν νοιάζει το 99%. Έχει επίσης τακτικές που μπορεί  να μην σου πουλήσει το αμάξι αν θέλει και έτσι προκύπτει και το να μην μπορείς να το μεταβιβάσεις χωρίς την έγκριση της. Θα μπορούσε κάποιος να την αγοράσει και να την πουλήσει σε μένα που δεν μου πούλαγαν. Φυσικά και είμαι αντίθετα σε τέτοιες τακτικές αλλά είναι και λίγο αδιάφορο αν δεν έχεις μερικά εκ. ευρώ ώστε να πεις θα δώσω και 500.000 για μια Ferrari.

Το cybertruck έχει 250.000 με 500.000 στόχο πωλήσεων για αυτό γίνεται ντόρος. Επίσης η τιμή του είναι γύρω στα 40.000$ που δεν απέχει  πολύ από BMW/Mercedes.

Τώρα αν το  δούμε ρεαλιστικά η απάντηση είναι μην το πάρεις αν σε ενοχλεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...