Προς το περιεχόμενο

ONEPLUS 11 8/128 | Amazon.es | €521.86 [ΤΕΛΟΣ]


giantzeron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, NoiSy MaN είπε

Η δική μου πρόταση είναι, αν παίζετε συχνά βαριά  games πάρτε το OnePlus. Αλλιώς με λιγότερα χρήματα 13Τ (έχει και επιστροφή 15% στο Γερμανό).

Το πράσινο 128gb συνεχίζει να είναι σε προσφορά στο amazon btw.

Η διμή μου πρόταση είναι να πάρει ο καθένας ότι θέλει, όπως έγραψα και στα 2 θέματα.

Αν κάποιος όντως ζυγίζει τόσο πολύ τον επεξεργαστή και δεν θέλει miui, να δώσει τα παραπάνω χρήματα για το Oneplus.

Αλλιώς σαν πιο vfm all around πρόταση, το 13T δείχνει καλύτερο και ειναι και αισθητά φθηνότερο, ειδικά πλέον και με την επιστροφή.

Γιαυτό και έχει και πόσες σελίδες το δίπλα θέμα του.

Δεν απαξιώνω τον Snap 8 gen 2, ειναι φανταστικό συνολικά τσιπάκι, όπως και ο Dimensity 9200 του 13T pro.

Απλά για τον μέσο χρήστη που απλά κοιτάζει socials, κανένα video στο youtube ή για web browsing, δεν δείχνει τα δόντια του, όπως τα δείχνει σε πιο απαιτητικά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, geomd είπε

Για την μπαταρια του 11 και του 13t τι έχετε να πείτε? Εχω Oneplus 9 pro και ενώ είναι υπέροχο κινητό, το screen on time του ειναι απογοητευτικό.

image.png.282dbc6fa20fdf338bf1295c2e660821.png

image.png.5ecb704138958f112c156a8e1f2ad9d0.png

Ιδια μπαταρία(5000)έχουν και τα 2,αλλά το Oneplus έχει υψηλότερη ανάλυση οθόνης που οδηγεί σε ελαφρώς χειρότερα νούμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν από τους τυχερούς που πρόλαβα τη προσφορά του amazon για το OnePlus 11 16/256GB στα 485€ με business account....

Παρέλαβα όμως προχθές το δέμα και μόλις το άνοιξα αντίκρυσα αντί για κινητό μια θήκη και screen protectors για ένα Motorola. Το κακό είναι ότι επικοινώνησα με το customer service της amazon και δέχονται να αποστείλω πίσω το δέμα αλλά δεν δέχονται να μου στείλουν το σωστό δέμα με το κινητό αλλά θέλουν να μου πιστώσουν την αξία του προϊόντος (δεν έχει εξαντληθεί το κινητό)!!!

Έχει παραλάβει κάποιος χωρίς προόβλημα το κινητό;;; Αναρωτιέμαι αν ήταν fake όλο αυτό γιατί απορώ που δεν δέχονται να μου στείλουν το κινητό εκ νέου!

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να πετύχω να μου το στείλουν ή απλά είμαι γκαντέμης εγώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, alexandro673 said:

Ήμουν από τους τυχερούς που πρόλαβα τη προσφορά του amazon για το OnePlus 11 16/256GB στα 485€ με business account....

Παρέλαβα όμως προχθές το δέμα και μόλις το άνοιξα αντίκρυσα αντί για κινητό μια θήκη και screen protectors για ένα Motorola. Το κακό είναι ότι επικοινώνησα με το customer service της amazon και δέχονται να αποστείλω πίσω το δέμα αλλά δεν δέχονται να μου στείλουν το σωστό δέμα με το κινητό αλλά θέλουν να μου πιστώσουν την αξία του προϊόντος (δεν έχει εξαντληθεί το κινητό)!!!

Έχει παραλάβει κάποιος χωρίς προόβλημα το κινητό;;; Αναρωτιέμαι αν ήταν fake όλο αυτό γιατί απορώ που δεν δέχονται να μου στείλουν το κινητό εκ νέου!

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να πετύχω να μου το στείλουν ή απλά είμαι γκαντέμης εγώ;

αν το πηρες απο την αποθηκη της amazon και οχι απο 3d party seller δεν εχεις θεμα... Ελπιζω να μην πηρες το πρασινο μονο

Επεξ/σία από giantzeron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από αποθήκη του Amazon το παρήγγειλα, επισυνάπτω και photo. 

Απλά λένε ότι δεν μπορούν να μου στείλουν το κινητό γιατί δεν έχουν επιλογή αντικατάστασης, αλλά μόνο refund!

Τους εξήγησα ότι ήταν σε προσφορά και δεν μπορώ να ξαναβρώ την ίδια ανταγωνιστική τιμή!

 

Screenshot_20231126-101120_Amazon Business.png

Επεξ/σία από alexandro673
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, giantzeron είπε

αν το πηρες απο την αποθηκη της amazon και οχι απο 3d party seller δεν εχεις θεμα... Ελπιζω να μην πηρες το πρασινο μονο

Το πρασινο τι πρόβλημα έχει; 

Επεξ/σία από zafitolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις εξαφανίστηκαν οι 2 καλές περιπτώσεις τιμών από amazon.it και amazon.es 😵‍💫
Ελπίζω να ξαναβγεί κάτι παρόμοιο σύντομα. Ήμουν στο "τσακ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 26/11/2023 at 10:25, giantzeron said:

Ο λόγος που τελικα δεν το αγορασα... 

https://community.oneplus.com/thread/1285753652031520775

Σοβαρα τωρα; Και θυμαμαι το 10t ηταν που εσπαγε στη μεση σα σοκοφρετα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

On 25/11/2023 at 22:51, alexandro673 said:

Ήμουν από τους τυχερούς που πρόλαβα τη προσφορά του amazon για το OnePlus 11 16/256GB στα 485€ με business account....

Παρέλαβα όμως προχθές το δέμα και μόλις το άνοιξα αντίκρυσα αντί για κινητό μια θήκη και screen protectors για ένα Motorola. Το κακό είναι ότι επικοινώνησα με το customer service της amazon και δέχονται να αποστείλω πίσω το δέμα αλλά δεν δέχονται να μου στείλουν το σωστό δέμα με το κινητό αλλά θέλουν να μου πιστώσουν την αξία του προϊόντος (δεν έχει εξαντληθεί το κινητό)!!!

Έχει παραλάβει κάποιος χωρίς προόβλημα το κινητό;;; Αναρωτιέμαι αν ήταν fake όλο αυτό γιατί απορώ που δεν δέχονται να μου στείλουν το κινητό εκ νέου!

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να πετύχω να μου το στείλουν ή απλά είμαι γκαντέμης εγώ;

καλησπέρα φιλε μου @alexandro673.

μου συνέβει ακριβώς το ίδιο πράγμα.... παρέλαβα σήμερα μέσα στην τρελή χαρά και βρήκα μια θήκη μέσα...

κατάφερες τίποτα με το amazon?

Επεξ/σία από alexiron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το βαρος και τον ογκο του δεματος δεν καταλαβατε οτι δεν μπορει να ειχε κινητο μεσα?

Μια θηκη ζυγιζει 20 γραμμαρια και ενα κινητο ειναι μισο κιλο δεν ειναι καν συγκρισιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν το παρελαβα προσωπικά εγω...δυστυχως.

Μιλησα με amazon....αναμενω απο βδομαδα ενημερωση μεσω μειλ...

Επεξ/σία από alexiron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...