Προς το περιεχόμενο

€68 για το ALLPOWERS S300 Power Station 300W 288Wh [ΤΕΛΟΣ]


vagelis17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

S300-EU-05.webp.39bc2c7636874e26b8cd16049bf135d5.webp

€68 από €200 για το ALLPOWERS S300 Power Station 300W 288Wh με το κουπόνι AFFNEW.

Τα έξοδα αποστολής συμπεριλαμβάνονται, η αποστολή γίνεται από Γερμανία και δεν περνάει τελωνείο.

https://www.iallpowers.de/products/allpowers-300w-288wh-tragbares-powerstation-s300

image.png.45dff45dd8c1919acf2a9310e574141b.png

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλη τιμη αλλα τοσο ειχε και τον Ιουλιο οπως γραφει καποιος στα σχολια.

 

Επεξ/σία από gbras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, w2o4ts said:

Πάει, χάλασε ο κόσμος...  Και οι Γερμανοί φουσκώνουν τιμές πριν το Black Friday...!  😄

Οχι απλα καθε τοσο το δινουν σε αυτη την τιμη ως promotion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, kanelos77 said:

απλα να ξερετε οτι ειναι lion μπαταριες και οχι lifope4  που εχουν 5απλασιο κυκλο ζωης...

Και το διπλό κόστος...δυό τρεις φορές να με "σώσει", τα έβγαλε τα χρήματα, μακάρι να το είχα στις πλημμύρες..."κρυφό" σχολειό είχαμε γίνει...αυτό βγάζει 2 ώρες 50" τηλεόραση ή router & τα λοιπά μη ενεργοβόρα αρκετές ώρες. Αλλιώς πας σε μεγάλα με 1000€ και πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα το συγκεκριμένο power station σε προηγούμενη προσφορά. Παρακάτω το ελλάτωμα που έχει και η απαντηση του support:

Ζήτημα: παρατήρησα ένα πρόβλημα. Κάθε ~8m 32s η οθόνη ανάβει για περίπου 1-2 λεπτά και με ενημερώνει για την υπολειπόμενη μπαταρία και τον εναπομείναντα χρόνο. Μετά από αυτό σβήνει και ανάβει ξανά μετά από 8m 32s. Σε 2 ημέρες η μπαταρία έχασε 2% μόνο από αυτό, χωρίς καμία χρήση. Επίσης η εφαρμογή ALLPOWERS δεν βρίσκει τη συσκευή

Απάντηση απο support (σε μετάφραση): Το συχνό άναμμα της οθόνης μπορεί να είναι ο μηχανισμός αυτοελέγχου του προγράμματος και δεν θα επηρεάσει τον σταθμό ισχύος. Η απώλεια χωρίς φορτίο ενός σταθμού ισχύος είναι συνήθως γύρω στα 10-18W, η οποία είναι επίσης φυσιολογική. Ωστόσο, θα θέλαμε να κανονίσουμε μια αντικατάσταση για εσάς, εάν εξακολουθεί να σας ενοχλεί.

Εχω ζητήσει να με ενημερώσουν για το κόστος αντικατάστασης (αν υπάρχει) και αναμένω. Γενικα το έχουν κι α΄λλοι το ίδιο πρόβλημα.
Video review: https://www.youtube.com/watch?v=70qVoMcW9UU (δείτε στα σχόλια)

Επίσης, μου ήρθε με εντελώς άδεια μπαταρία. Το φόρτισα και 100% και έκανα και reset αλλά δεν επανήλθε ποτέ.

Επεξ/σία από spy_vlsi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα ενα για δοκιμη παντος , και για περιπτωση αναγκης  ,  τωρα που βλεπω το κυκλοφορητη στο λεβητα 37W ανετα σε περιπτωση αναγκης θα εχουμε ζεστη , γτ πιανουμε κ κατι -30αρια εδω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, TheStranger80 είπε

68ε ειναι ωρε παιδες, μην περιμενετε το αγιο δισκοποτηρο, για απλη δουλεια ειναι τελειο.

Σωστό. Ενα καλούτσικο portable powerbank για κινητο κοστίζει πια 30 ευρω.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, journeyman77 είπε

sold out πια...

καμιά εναλλακτική?

σ αυτα τα λεφτα δεν νομιζω να παιζει κατι γτ εψαχνα κ εγω χθες . το ποιο φθηνο ηταν στα 170 χωρις μεταφορικα κτλπ.    ευτυχως το δικο μου εχει σταλει ειδη! τωρα που το ξαναβλεπω στα 67 ευρο ειναι κλεψια , για νορμαλ χρηση στο σπιτι η στην παραλια για φορτιση λαπτοπ / κινητου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...