Προς το περιεχόμενο

€68 για το ALLPOWERS S300 Power Station 300W 288Wh [ΤΕΛΟΣ]


vagelis17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο κωδικός πάντως ισχύει και για τα άλλα προϊόντα πχ το solar panel.εριξα χθες μια παραγγελία γι'αυτο και σήμερα μια για το πάνελ 100 w.ευχαριστω ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου έστειλαν αυτό

I hope this email finds you well. We wanted to inform you about an issue we encountered while processing your order  for shipment. Unfortunately, the carrier has rejected the shipment request. The reason cited is that the delivery address falls within a remote area where DPD is unable to provide delivery services.
 
We sincerely apologize for any inconvenience this may have caused. To resolve this matter, we kindly ask if there is an alternative address with a different postal code where we can successfully deliver your order. If you could provide an alternative address, we will make another attempt to dispatch the order promptly. However, if there isn't an alternative address available, we will proceed with processing a refund for your order.
 
Please let us know your preferred course of action at your earliest convenience. 
We appreciate your understanding and cooperation in this matter.
Τι κάνουμε τώρα;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα ιδια ενω η dpd εξυπηρετει μια χαρα την περιοχη μου ( Χτες εφυγε αλλη παραγγελια με dpd ) Μου φαινεται οτι δωσανε παραπανω απο οτι ειχανε και τωρα ψαχνουν δικαιολογιες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 hour ago, daniel's_saving_grace said:

Παρέλαβα το δικό μου. Δυστυχώς δεν φορτίζει ασύρματα το iPhone μου.

Σαν να το ειχα διαβασει αυτο καπου, τοτε που ετρεχε η προσφορα...
Πιθανοτατα δεν φορτιζει ασυρματα τα iphone, αλλα φορτιζει τα samsung κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε €68 για το ALLPOWERS S300 Power Station 300W 288Wh [ΤΕΛΟΣ]

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...