Προς το περιεχόμενο

[Vodafone] Δωροεπιταγή 300€ για συγκεκριμενα προιοντα, με νέα σύνδεση 3play >100Mbps [ΤΕΛΟΣ]


eftihios1986

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το thread εγινε VS Μουγκαφον η ιναλαν ασε καλα καθομαι οτε :P Eβαλα για πλακα να με παρουν για 300 plus οταν εχω εικονα οτι δεν υπαρχει fiber κατσε να δουμε τι παπαρες θα πουν ...

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Λογικά, ναι. Δεν σε έχουν καλέσει για ανανέωση;

 

12 λεπτά πριν, DIMAOT είπε

μ εχουν καλεσει για 27.30 αλλα ηθελα να παω στα 19 με τα 5gb...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DIMAOT είπε

 

 

Εγώ έχω το all unlimited+extra data sim (την βαζω σε άλλο κινητό) με 24ε εδώ και 20 μήνες (έχω 2 κινητά συνολικά στην voda). 

Στο myphone βλέπω ότι παίζει στα 19,7~20 το all unlimited και εσένα σου λένε για 27,3;;;

μάλλον θέλουν αίτηση φορητότητας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, DIMAOT said:

συγνωμη αν ειναι ακυρο το θεμα...αν ληξει το συμβολαιο του κινητου σε vodafone με ολα απεριοριστα,στον επομενο μηνα θα ρθει πολυ παραπανω απ τα 26.30 που πληρωνω τωρα?ψαχνω καλυτερη προσφορα...

Δεν εχει αλλαξει ο νομος και πλεον δεν μπορουν να σε πανε στην δηθεν αρχικη τιμη που ηταν χ2 αλλα σε αφηνουν στην τρεχουσα?? Γιατι η δηθεν αρχικη ηταν "μαιμου"? Κανω λαθος?

Απλα πιστευω αν ειχες υπερβολικα καλη τιμη σε σχεση με τι δινουν τωρα μπορει να σου κανουν προταση ανανεωσης με 1-2 ευρω πανω το μηνα και απο τον 13ο μηνα +1,5 ευρω ακομα και να σου φανει καπως.

Ψαξου και cosmote αν ειναι μηπως κανεις φορητοτητα ωστε να παρεις καλυτερη αντιπροσφορα.

3 hours ago, DIMAOT said:

μ εχουν καλεσει για 27.30 αλλα ηθελα να παω στα 19 με τα 5gb...

"Δυσκολο" με την εννοια οτι απεχθανονται να κατεβαινεις πακετο και να χανουν λεφτα.

Νομιζω κιολας οτι η Βοντα χρεωνει την υποβαθμιση σε χαμηλοτερο παγιο. Κυνηγησε το παντως.

Εναλλακτικα γυρισε το καρτοκινητο. Θα σου αρχισουν τη μουρμουρα οτι θελει ξεχωριστη αιτηση, 1 μηνα αναμονη και αν θυμαμαι καλα 30 ευρω κοστος αλλα τουλαχιστον δεν θα εχεις δεσμευση και οι ανανεωσεις ειναι απο τα 13 ευρω και θα εχεις τα γιγα που θες.

Εναλλακτικα ακομα καλυτερα κανε φορητοτητα σε cosmokarta που γινεται πιο γρηγορα και χωρις κοστος και παλι εισαι χωρις δεσμευσεις και θα στακαρεις giga.

3 hours ago, samsunglife said:

Εγώ έχω το all unlimited+extra data sim (την βαζω σε άλλο κινητό) με 24ε εδώ και 20 μήνες (έχω 2 κινητά συνολικά στην voda). 

Στο myphone βλέπω ότι παίζει στα 19,7~20 το all unlimited και εσένα σου λένε για 27,3;;;

μάλλον θέλουν αίτηση φορητότητας...

Ναι αυτο θελουν

Σε υπαρχοντες πελατες δεν δινουν τις τιμες που δινουν για νεους.

Μονο αν εισαι δυσαρεστημενος, τους κραξεις και φυγεις για φορητοτητα, ξεβρακωνονται.

Αν εισαι ανθρωπος που δεν σιχαινεται/βαριεται τα παζαρια και να τηλεφωνα μπρος πισω απο τον ενα στον αλλο τοτε βουρ στον πατσα.

Επεξ/σία από Sebu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, samsunglife είπε

Εγώ έχω το all unlimited+extra data sim (την βαζω σε άλλο κινητό) με 24ε εδώ και 20 μήνες (έχω 2 κινητά συνολικά στην voda). 

Στο myphone βλέπω ότι παίζει στα 19,7~20 το all unlimited και εσένα σου λένε για 27,3;;;

μάλλον θέλουν αίτηση φορητότητας...

Στο myphone που ειναι αυτο?
Εμενα μου ειπε η Vodafone να παω και το κινητο μαζι με 17ε ολα απεριοριστα<αλλα επρεπε να απαντησω σε 3μερες για αυτο> αλλα εχω οικογενειακο πακετο και εχω και 7μηνες ακομα συμβολαιο.
Μπλεξιμο..

Για την ωρα αφαντη η Vodafone μετα την αιτηση που εχω ηδη στειλει και το συμβολαιο υπογεγραμμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, Sebu είπε

Δεν εχει αλλαξει ο νομος και πλεον δεν μπορουν να σε πανε στην δηθεν αρχικη τιμη που ηταν χ2 αλλα σε αφηνουν στην τρεχουσα?? Γιατι η δηθεν αρχικη ηταν "μαιμου"? Κανω λαθος?

Απλα πιστευω αν ειχες υπερβολικα καλη τιμη σε σχεση με τι δινουν τωρα μπορει να σου κανουν προταση ανανεωσης με 1-2 ευρω πανω το μηνα και απο τον 13ο μηνα +1,5 ευρω ακομα και να σου φανει καπως.

Ψαξου και cosmote αν ειναι μηπως κανεις φορητοτητα ωστε να παρεις καλυτερη αντιπροσφορα.

"Δυσκολο" με την εννοια οτι απεχθανονται να κατεβαινεις πακετο και να χανουν λεφτα.

Νομιζω κιολας οτι η Βοντα χρεωνει την υποβαθμιση σε χαμηλοτερο παγιο. Κυνηγησε το παντως.

Εναλλακτικα γυρισε το καρτοκινητο. Θα σου αρχισουν τη μουρμουρα οτι θελει ξεχωριστη αιτηση, 1 μηνα αναμονη και αν θυμαμαι καλα 30 ευρω κοστος αλλα τουλαχιστον δεν θα εχεις δεσμευση και οι ανανεωσεις ειναι απο τα 13 ευρω και θα εχεις τα γιγα που θες.

Εναλλακτικα ακομα καλυτερα κανε φορητοτητα σε cosmokarta που γινεται πιο γρηγορα και χωρις κοστος και παλι εισαι χωρις δεσμευσεις και θα στακαρεις giga.

Ναι αυτο θελουν

Σε υπαρχοντες πελατες δεν δινουν τις τιμες που δινουν για νεους.

Μονο αν εισαι δυσαρεστημενος, τους κραξεις και φυγεις για φορητοτητα, ξεβρακωνονται.

Αν εισαι ανθρωπος που δεν σιχαινεται/βαριεται τα παζαρια και να τηλεφωνα μπρος πισω απο τον ενα στον αλλο τοτε βουρ στον πατσα.

σε 2 καταστηματα vodafone που ρωτησα αν δεν ανανεωσω το συβολαιο που ληγει 6/12 μου ειπε ο ενας οτι ο επομενος θα ρθει 85 (26.30 τωρα και 27.30 με ανανεωση)και ο αλλος δεν γνωριζει...μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...για να το κανω cu αρχισαν τα ενας μηνας κτλ...μονο αιτημα φορητοτητας μενει...

Επεξ/σία από DIMAOT
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, DIMAOT said:

σε 2 καταστηματα vodafone που ρωτησα αν δεν ανανεωσω το συβολαιο που ληγει 6/12 μου ειπε ο ενας οτι ο επομενος θα ρθει 85 (26.30 τωρα και 27.30 με ανανεωση)και ο αλλος δεν γνωριζει...μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...για να το κανω cu αρχισαν τα ενας μηνας κτλ...μονο αιτημα φορητοτητας μενει...

Φορητοτητα και λογικα θα σε παρουν τηλεφωνο για να μαθουν γιατι φευγεις, γιατι εισαι δυσαρεστημενος και εκει πανω ειναι στο χερι σου να ριξεις αρκετα το ποσο στο νεο 24μηνο συμβολαιο.

Αν δεν σε καλεσουν τι ειχες τι εχασες, θα πας σε νεο παροχο που θα πληρωνεις φθηνοτερα. Στο τελος αυτος ειναι ο στοχος σου οχι να μεινεις παντρεμενος με τη Χ Βοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν δεν κανω λαθος ο DIMAOT μιλαει για κινητο; Αν ναι, ειναι οφτοπικ η κουβεντα που κανετε αφου το τοπικ αφορα 3play σταθερου.

 

Επι του θεματος, στο σαιτ της Voda εχει ακομα να αναφερει τα 300ευρω δωροεπιταγης, αλλα συμφωνα με την υποσημειωση που εχουν πιο κατω, ΕΧΕΙ ΛΗΞΕ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ, προσεξτε μην την πατησετε αν εχει ληξει. Βαζω και ΤΕΛΟΣ στον τιτλο αφου γραφουν ξεκαθαρα το εξης:

 

  1. Στην προσφορά συμμετέχουν όλες οι νέες αιτήσεις για τα προγράμματα Fiber, Full Fiber και Full Fiber Plus με Vodafone TV από 100mbps και άνω (Fiber, Full Fiber και Full Fiber Plus με Vodafone TV) που θα υποβληθούν στο διάστημα 17/11/23- 27/11/23.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [Vodafone] Δωροεπιταγή 300€ για συγκεκριμενα προιοντα, με νέα σύνδεση 3play >100Mbps [ΤΕΛΟΣ]
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

H δωροεπιταγή φαίνεται να ήταν τυράκι-κοροϊδία χωρίς δυνατότητα να παραγγείλεις από το online shop τους (γιατί άραγε?) και φυσικά στα φυσικά καταστήματα που σε βάζουν να τρέχεις κανείς πουθενά "δεν έχει σε στοκ" το playstation 5. Βάζουμε τρελή προσφορά σε συγκεκριμένα προϊόντα που κατά τύχη θα "ξεμείνουμε από στοκ" σ'αυτά, μόνοι εμείς σε ολόκληρη την αγορά.

Από την αρχή που έγραφε εμμέσως για υποχρεωτική αγορά από φυσικά καταστήματα έπρεπε να φανταστούμε ότι βρωμάει. Ποιός ξέρει πόσα Playstation 5 αλήθεια έδωσαν με την έκπτωση. 10? 30?

Παθήματα-μαθήματα (και καταγγελία).

Επεξ/σία από taris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, taris είπε

H δωροεπιταγή φαίνεται να ήταν τυράκι-κοροϊδία χωρίς δυνατότητα να παραγγείλεις από το online shop τους (γιατί άραγε?) και φυσικά στα φυσικά καταστήματα που σε βάζουν να τρέχεις κανείς πουθενά "δεν έχει σε στοκ" το playstation 5. Βάζουμε τρελή προσφορά σε συγκεκριμένα προϊόντα που κατά τύχη θα "ξεμείνουμε από στοκ" σ'αυτά, μόνοι εμείς σε ολόκληρη την αγορά.

Από την αρχή που έγραφε εμμέσως για υποχρεωτική αγορά από φυσικά καταστήματα έπρεπε να φανταστούμε ότι βρωμάει. Ποιός ξέρει πόσα Playstation 5 αλήθεια έδωσαν με την έκπτωση. 10? 30?

Παθήματα-μαθήματα (και καταγγελία).

και οι τηλεοράσεις που έχει είναι για γέλια...

ίσως ο προτζέκτορας να άξιζε αλλά έχει βγει βελτιωμένο gen 2 μοντέλο σε χαμηλότερη τιμή που φυσικά δεν το έχει η vodafone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μπήκε η προσφορά ήταν στο blackfriday όπου υπήρχε όπως φαινόταν στο site διαθεσιμότητα στις περισσότερες TV που με ενδιέφεραν. 

Τα προβλήματα της προσφοράς ήταν δύο για μένα. 

Το πρώτο ότι έπρεπε να περιμένω την ενεργοποίηση της γραμμής ώστε να λάβω το κουπόνι και άλλαξαν οι τιμές από το black Friday.

Και το δεύτερο ότι εξαντλήθηκαν το 70% των ήδη περιορισμένων επιλογών. 

Κατ' εμέ Θα έπρεπε να δηλώνεις το προϊόν προς αγορά μαζί με την έκπτωση του Black Friday την δεδομένη στιγμή που γίνεται η αίτηση και να παραλάβεις όταν ενεργοποιηθεί η γραμμή με το κουπόνι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...