Προς το περιεχόμενο

Qwertee μπλουζάκια από 3 μεχρι 9€ [ΤΕΛΟΣ]


Chrisfm94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι να πω παιδια, μονο εμενα αγαπανε στα ΕΛΤΑ Καλλιθεας και μου αφηνουν χαρτακι για παραλαβη απο το καταστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Sablj είπε

Κι εγώ παρέλαβα κανονικά!

Βέβαια είχα βάλει παράδοση στο χώρο εργασίας οπότε "αποκλείονται" τα πέρασα και δεν σε βρήκα, τα πέταξαν στην πόρτα κλπ

Kι εγώ σε χώρο εργασίας βάζω πάντα αλλά κατά 80% χαρτί αφήνουν.

Παρήγγειλα 27, παρέλαβα προχθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Rebirth said:

Μάλιστα. Για σηκώστε χεράκι όσοι παραγγείλαμε έως 27/11 και δεν έχουμε παραλάβει ακόμα. 

Εγώ παραγγελία 24/11 και shipping date μου δείχνει 1/12 . Δεν έχω παραλάβει κάτι ούτε έχω κάποια ενημέρωση . Αφού δεν έχουμε αριθμό αποστολης πώς μπορούμε να πάμε να ζητήσουμε το δέμα ?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, VagTz είπε

Εγώ παραγγελία 24/11 και shipping date μου δείχνει 1/12 . Δεν έχω παραλάβει κάτι ούτε έχω κάποια ενημέρωση . Αφού δεν έχουμε αριθμό αποστολης πώς μπορούμε να πάμε να ζητήσουμε το δέμα ?

Σαν τελευταίο οχυρό, γυρίζουμε τους δείκτες στο 1989, και πάμε στο κατάστημα των ΕΛΤΑ, ζητώντας να δουν αν υπάρχει κάτι ξεχασμένο στο όνομά μας. Απαράδεκτη υπηρεσία πάντως. Και να πεις ότι ήταν δωρεάν τα μεταφορικά πάει στο καλό. 

Επεξ/σία από Rebirth
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, Rebirth said:

Σαν τελευταίο οχυρό, γυρίζουμε τους δείκτες στο 1989, και πάμε στο κατάστημα των ΕΛΤΑ, ζητώντας να δουν αν υπάρχει κάτι ξεχασμένο στο όνομά μας. Απαράδεκτη υπηρεσία πάντως. Και να πεις ότι ήταν δωρεάν τα μεταφορικά πάει στο καλό. 

Δωρεάν ήταν τα μεταφορικά για τα 8 μπλουζάκια που πήρα . Αυτο ρωταω αν γίνεται να πας να το ζητήσεις με το όνομα. Οπότε έχω πάει σε γραφείο κούριερ ζητάνε αριθμό αποστολής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρήγγειλα 26/11 και περιμένω. Καθυστέρησαν και την αποστολή, μου'στειλαν mail ότι μέχρι της 11 Ιανουαρίου θα έχω παραλάβει. Το οποίο είναι υπέροχο, μέχρι τότε θα έχω μάθει να κεντάω και θα φτιάξω μόνος μου μπλουζάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, this.is.elia είπε

Και εγώ παρήγγειλα 26/11 και περιμένω. Καθυστέρησαν και την αποστολή, μου'στειλαν mail ότι μέχρι της 11 Ιανουαρίου θα έχω παραλάβει. Το οποίο είναι υπέροχο, μέχρι τότε θα έχω μάθει να κεντάω και θα φτιάξω μόνος μου μπλουζάκια.

Το μέιλ στο έστειλαν μετά από ερώτησή σου; Εγώ είχα αυτό το status εξ αρχής. 

Screenshot_2023-12-15-17-12-54-50_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Επεξ/σία από Rebirth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, this.is.elia είπε

@Rebirth

όχι, δεν έστειλα mail, μόνο ενημερώσεις τους παίρνω

Untitled-2.png

Ενημερώσεις εννοείς βάζεις το μέιλ σου στο λινκ και σου βγάζει σαν αυτό που επισύναψα, σωστά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

Μόλις παρέλαβα εγώ τα δικά μου κομπλε φαίνονται.

Αλλά όποια εταιρεία τα έφερε πολύ γτπ

Απλά τα παράτησαν στην πόρτα θα μπορούσε να τα βουτήξει ο οποιοσδήποτε.

Ούτε τηλέφωνο ούτε τίποτα.

Φταίω εγώ τώρα να πω ότι  δεν τα παρέλαβα ποτέ και να πάρω refund ;

 σε ποιότητα εκ πρώτης όψεως φαίνονται μία χαρά και στο νούμερο μπορώ να πω πως ενώ πήρα μικρότερο από ό,τι φοράω συνήθως 1 νούμερο κάτω, μου κάθονται πολύ καλά πάνω μου .

Τώρα για το πόσο θα κρατήσει η στάμπα θα δούμε μετα από κάποια πλυσίματα

Υποθέτω ότι η μεταφορική που συνεργάζονται στην Ιρλανδία τους "κοπανάει" για tracking number, αφού μας δίνει τη δυνατότητα αυτή με €9.50 - €10.50. Το θέμα είναι ότι στα πιο πολλά ΕΛΤΑ είναι στα @@ τους, με αποτέλεσμα τις φάσεις αυτές. Από το συγκεκριμένο κατάστημα έχω αγοράσει αρκετές φορές. Μια φορά μου καθυστέρησε αρκετά, τους έστειλα e-mail ενημερώνοντας τους για την καθυστέρηση και μου απάντησαν να περιμένω 2-3 ημέρες ακόμα. Αν δεν τα παραλάμβανα, τότε θα μου τα ξαναστέλνανε (είχα βάλει την "ασφάλεια"). Τελικά τα παρέλαβα μετά από 2 ημέρες. Μόνο μια φορά μου τα δώσανε χέρι χέρι από ΕΛΤΑ. Στα άλλα μου άφησαν χαρτάκι. Αν ζητάμε όλοι refund και να τα ξαναστείλουν, φυσικό είναι κάποια στιγμή να μη συμφέρει να στέλνουν Ελλάδα και να μας "κόψουν".

Οι στάμπες είναι το πιο ανθεκτικό σημείο στο μπλουζάκι! Έχω περίπου 4 χρονών μπλουζάκια τους και αντέχουν (ειδικά οι στάμπες).

Καλοφόρετα. B)

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτο χωρις tracking number, εχω πολυ καιρο να συναντησω επιχειρηση του εξωτερικου να στελνει ετσι, μου θυμιζει κατι παλιες εποχες αμαζον που γινοταν της κακομοιρας με τις χυμα παραδοσεις ελτα...και μετα απο 1-2 χρονια, το καταλαβαν και το 'κοψαν...
Τουλαχιστον ας το εμφανιζουν στις επιλογες αποστολης ξεκαθαρα, με η χωρις tracking number, να διαλεγει ο πελατης, οχι δωρεαν και καλα και αντε γεια, τα προβληματα που θα προκυψουν νομοτελειακα σε αρκετους Ελληνες πελατες, μονο περαιτερω προβληματα θα φερουν και για τις 2 πλευρες, και της επιχειρησης και του πελατη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, nek4d είπε

Τουλαχιστον ας το εμφανιζουν στις επιλογες αποστολης ξεκαθαρα, με η χωρις tracking number, να διαλεγει ο πελατης, οχι δωρεαν και καλα και αντε γεια, τα προβληματα που θα προκυψουν νομοτελειακα σε αρκετους Ελληνες πελατες, μονο περαιτερω προβληματα θα φερουν και για τις 2 πλευρες, και της επιχειρησης και του πελατη.

Μα το έχουν σαν επιλογή (3η επιλογή στην εικόνα). Απλά δε μας συμφέρει κι εμάς το κόστος:

image.png.c2c200266cd54ab35fd3bb7ebe6ce836.png

Επεξ/σία από specre
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...