Προς το περιεχόμενο

Qwertee μπλουζάκια από 3 μεχρι 9€ [ΤΕΛΟΣ]


Chrisfm94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Παρέλαβα και εγώ αλλα μου στείλανε αυτή τη μπλούζα διπλή σε large

https://www.qwertee.com/shop/tees/campfire-tales-of-dial-up-internet

Ενδιαφέρεται κάποιος να ανταλλάξουμε?

Είναι αφορετη με το ταμπελακι 😛

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτή ήταν η δέυτερη φορά που παράγγελνα από αυτούς και ήμουν υποψιασμένος και έψαχνα για χαρτάκια ΕΛΤΑ από θερμικό εκτυπωτη πεταμένα κάπου κοντά στην είσοδο.

Την πρώτη φορά είχα βάλει την διέυθυνση εργασίας μου, τα ΕΛΤΑ δεν εμφανιστηκαν ποτέ. Μίλησα με Quertee και μου ξαναέστειλαν. Πάλι τα ίδια, τα ΕΛΤΑ πουθενά. Μέτα μου πρότειναν να αλλάξουμε διεύθυνση και ήρθαν κανονικά με αυτό το πεταμένο χαρτάκι.

Μιλάνε για χειρότερη εμπειρία από τα ΕΛΤΑ του 2023 σε σχέση με τα ΕΛΤΑ του 2003!!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, PaNtErAz είπε

Την πρώτη φορά είχα βάλει την διέυθυνση εργασίας μου, τα ΕΛΤΑ δεν εμφανιστηκαν ποτέ. 

Δυστυχώς εγώ δεν βρήκα ποτέ τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ακόμα περιμένω από 26/11. O Μάρκο Πόλο πιο γρήγορα έκανε το ταξίδι στην Κίνα για το δρόμο του μεταξιού.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δεν μου ήρθαν ποτέ ούτε τη δεύτερη φορά (έστειλαν replacement). Τους παρακάλεσα να πληρώσω tracked shipping και δεν το δέχτηκαν. Εστάλησαν για τρίτη φορά σε άλλη διεύθυνση, μήπως και... Απίστευτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Rebirth είπε

Δεν μου ήρθαν ποτέ ούτε τη δεύτερη φορά (έστειλαν replacement). Τους παρακάλεσα να πληρώσω tracked shipping και δεν το δέχτηκαν. Εστάλησαν για τρίτη φορά σε άλλη διεύθυνση, μήπως και... Απίστευτο. 

Μιλα με τον ταχυδρομο σου να μην στα φερνει αλλα να σου αφηνει χαρτακι. Για να ειναι 2 στα 2 μαλλον καποιος στα κλεβει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, runner69 είπε

Μιλα με τον ταχυδρομο σου να μην στα φερνει αλλα να σου αφηνει χαρτακι. Για να ειναι 2 στα 2 μαλλον καποιος στα κλεβει.

Μου έχουν δώσει έναν αριθμό αλλά δεν απαντούν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Rebirth είπε

Μου έχουν δώσει έναν αριθμό αλλά δεν απαντούν... 

Spoiler

Ρωτα στο ταχυδρομειο σου σε ποιο κτηριο βρίσκονται οι ταχυδρομοι και πηγαινε και ψαξε τον εκει. Εγω ετσι το εκανα γιατι στο τηλ δεν τον εβρισκα.

Το πιο πιθανο ειναι να μην τον πετυχεις το πρωι γιατι θα ειναι στη γυρα αλλα πριν το μεσημερι εκει θα ειναι. Αν δεν μπορεις το μεσημερι εσύ , στειλε καποιον διαφορετικά ρωτα τι ωρα ξεκινανε το πρωι και πηγαινε πρωι πρωι.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, stekont said:

2023 και αφηνουν δεματα εξω απο πολυκατοικιες...

Αναλόγως τον ταχυδρόμο...

Εμένα η κοπελίτσα δεν φέρνει καν πια περιοδικά (ναι έχω ακόμα μια συνδρομή σε περιοδικό, ευτυχώς ετήσια) γιατί είναι "μεγάλα" και αφήνει χαρτάκι.

Θυμάμαι όταν είχα συνδρομές σε Pixel, PC Format, PC Gamer και δεν ξέρω τι άλλο χαχαχα

Τώρα τους πέφτουν βαριά.

Το προτιμώ βέβαια από το να τα αφήνουν απ'εξω γιατί θα γίνουμε Αμέρικα με porch pirates!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...