Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, vorlon68 said:

Μου ήρθε σήμερα email απο το F1TV που λέει οτι η ανανέωση που ειναι στις 28/2 θα είναι στα 59,99€. Ενω στο site γράφει ακόμα 49.99€.

Ναι οι ανθρωποι είναι φοβεροί. Ενω λέει 49,99 ΔΕΝ μπορείς να πληρώσεις. Ετσι όταν φτάσει η ημερομηνία θα κάνει αυτόματα ανανέωση στα 59,99. Αρα ακυρώνουμε από τώρα και περιμένουμε.

Με τουρκία ξέρει κανείς την διαδικασία?

Επεξ/σία από doll
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά, αν είναι 50€-60€ το f1tv και ο Ant1+ ξαναβγάλει το 9μηνο προσφορά formula1 με 30€, θα προτιμήσω τον Ant1+, δεν βρίσκω τόσο κακή την κάλυψη. Καλή είναι η f1tv αλλά οριακά άξιζε τα 40€ που είχα δώσει για την χρήση που εγώ έκανα.

Σχετικά με τον Ant1+ το είχε κάποιος πέρσι να μας πει σαν ποιότητα αν το streaming ήταν καλό, αν κολλούσε για παράδειγμα όπως λέγανε ότι έκανε με το μουντιάλ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, fast8 είπε

Ειλικρινά, αν είναι 50€-60€ το f1tv και ο Ant1+ ξαναβγάλει το 9μηνο προσφορά formula1 με 30€, θα προτιμήσω τον Ant1+, δεν βρίσκω τόσο κακή την κάλυψη. Καλή είναι η f1tv αλλά οριακά άξιζε τα 40€ που είχα δώσει για την χρήση που εγώ έκανα.

Σχετικά με τον Ant1+ το είχε κάποιος πέρσι να μας πει σαν ποιότητα αν το streaming ήταν καλό, αν κολλούσε για παράδειγμα όπως λέγανε ότι έκανε με το μουντιάλ; 

οχι το streaming δεν κολλουσε , αυτο που γινοταν ειναι πως ενω το λαιβ μπορουσες να το δεις σε εξωτερικη οθονη , το Ondemand δεν σε αφηνε. Το παρακολουθουσες μονο στην εσωτερικη οθονη (του laptop μου).

Κατα τα αλλα το μονο τραγικο στον Αντ1 ειναι ο πουρναρακης που τα εχουμε πει πολλες φορες περισυ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, vorlon68 said:

Μου ήρθε σήμερα email απο το F1TV που λέει οτι η ανανέωση που ειναι στις 28/2 θα είναι στα 59,99€. Ενω στο site γράφει ακόμα 49.99€.

Εγώ την είχα ακυρώσει και μπορώ να την ενεργοποίησω ξανά μέχρι την ημερομηνία λήξης, θεωρητικά με 49.99. Email δεν έλαβα για αλλαγή τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, fast8 είπε

Σχετικά με τον Ant1+ το είχε κάποιος πέρσι να μας πει σαν ποιότητα αν το streaming ήταν καλό, αν κολλούσε για παράδειγμα όπως λέγανε ότι έκανε με το μουντιάλ; 

9/10 απροβληματιστα ηταν. Σπανια εκανε καποια κολληματα που μπορει να ειχε σχεση με την συνδεση μου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, fast8 είπε

Ειλικρινά, αν είναι 50€-60€ το f1tv και ο Ant1+ ξαναβγάλει το 9μηνο προσφορά formula1 με 30€, θα προτιμήσω τον Ant1+, δεν βρίσκω τόσο κακή την κάλυψη. Καλή είναι η f1tv αλλά οριακά άξιζε τα 40€ που είχα δώσει για την χρήση που εγώ έκανα.

Σχετικά με τον Ant1+ το είχε κάποιος πέρσι να μας πει σαν ποιότητα αν το streaming ήταν καλό, αν κολλούσε για παράδειγμα όπως λέγανε ότι έκανε με το μουντιάλ; 

Η διαφορα ποιοτητας της εικονας ειναι χαοτικη ομως. Για τον σχολιασμο δεν το συζηταω. Εκει που σταματαει η λογικη, ξεκιναει η φορμουλα ΕΝΑ. Στο λεω απο πρωτο χερι μιας και ο αδερφος μου ειχε ant1+ αφου δεν ξερει αγγλικα. Αν βελτιωσουν εστω την ποιοτητα φετος να ειναι οπως με f1tv τοτε ισως και να αξιζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μας έλειπε; ΤΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ;

Ο Πουρναράκης στη μετάδοση του F1TV Ένα ακόμα σιρκουί πόλης! 

417451052_10232708826292276_7881974135253293106_n.jpg.b1886ad1fd45f075bee6d830c1f19940.jpg

Κάπου έπεσε το το μάτι μου οτι ΙΣΩΣ αντικαταστήσει την Σουζούκα. Κλείνετε τη σουζούκα, κλείνετε τα σπίτια σας, θα αφήσω τον προδότη ήσυχο, και θα ασχοληθώ με την FIA , θα κυκλοφορούν με κομμένα τα φρένα.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ ακύρωσα τον ANT1+ μετά το τέλος της F1 για να προλάβω την αυτόματη ανανέωση. Να δούμε τι τιμή θα έχει όταν πλησιάζει το ξεκίνημα της νέας σαιζόν. 

Επεξ/σία από liakinen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, papp0us είπε

Τι μας έλειπε; ΤΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ;

Ο Πουρναράκης στη μετάδοση του F1TV Ένα ακόμα σιρκουί πόλης! 

417451052_10232708826292276_7881974135253293106_n.jpg.b1886ad1fd45f075bee6d830c1f19940.jpg

Κάπου έπεσε το το μάτι μου οτι ΙΣΩΣ αντικαταστήσει την Σουζούκα. Κλείνετε τη σουζούκα, κλείνετε τα σπίτια σας, θα αφήσω τον προδότη ήσυχο, και θα ασχοληθώ με την FIA , θα κυκλοφορούν με κομμένα τα φρένα.

https://f1fan.gr/η-μαδρίτη-στο-καλεντάρι-από-το-2026/

Πάνω που πήγα να το δημοσιεύσω, με πρόλαβες 😂😂😂 στο άρθρο πάντως δεν λέει ποια πίστα θα κόψουν. Αν θυμάμαι καλά είχα διαβάσει αρκετό καιρό πριν ότι ήθελαν να κόψουν την Barcelona, για να βάλουν την Μαδρίτη 

Επεξ/σία από WestMan_swiftsport
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papp0us είπε

Τι μας έλειπε; ΤΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ;

Ο Πουρναράκης στη μετάδοση του F1TV Ένα ακόμα σιρκουί πόλης! 

417451052_10232708826292276_7881974135253293106_n.jpg.b1886ad1fd45f075bee6d830c1f19940.jpg

Κάπου έπεσε το το μάτι μου οτι ΙΣΩΣ αντικαταστήσει την Σουζούκα. Κλείνετε τη σουζούκα, κλείνετε τα σπίτια σας, θα αφήσω τον προδότη ήσυχο, και θα ασχοληθώ με την FIA , θα κυκλοφορούν με κομμένα τα φρένα.

Ρε οι τυπαδες που κάνουν κουμάντο στην F1 δεν παίζονται μιλάμε.

Πέρα από το ότι είναι σιρκουί πόλης (ότι σημαίνει αυτό για τα σύγχρονα μονοθέσια) ο σχεδιασμός που βλέπω στην φωτογραφία φαίνεται να είναι ότι χειρότερο για προσπεράσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ekrepali είπε

Εγώ την είχα ακυρώσει και μπορώ να την ενεργοποίησω ξανά μέχρι την ημερομηνία λήξης, θεωρητικά με 49.99. Email δεν έλαβα για αλλαγή τιμής.

Εμένα ήρθε σήμερα το email.

To F1TV Access (όχι το pro) έχει τους αγώνες μονο σε replay?

Αν είναι φθηνότερο βάζω και εκείνο, δε με νοιάζει το live τόσο πολύ. Έτσι και αλλιώς οι μισοί αγώνες δεν άξιζαν για κάτι παραπάνω από race in 30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, liakinen είπε

Εγώ ακύρωσα τον ANT1+ μετά το τέλος της F1 για να προλάβω την αυτόματη ανανέωση. Να δούμε τι τιμή θα έχει όταν πλησιάζει το ξεκίνημα της νέας σαιζόν. 

Fingers crossed 🤞! Ελπίζω να μην υπάρξουν εκπλήξεις! 

IMG_2247.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 minutes ago, mandos said:

Εμένα ήρθε σήμερα το email.

To F1TV Access (όχι το pro) έχει τους αγώνες μονο σε replay?

Αν είναι φθηνότερο βάζω και εκείνο, δε με νοιάζει το live τόσο πολύ. Έτσι και αλλιώς οι μισοί αγώνες δεν άξιζαν για κάτι παραπάνω από race in 30

Δεν αξίζει φίλε...

Έχει σε replay ολόκληρους τους αγώνες, τα δοκιμαστικά και τα sprint... όμως ανεβαίνουν μετά από 2 μέρες. Eνώ τα replays στο Pro είναι άμεσα διαθέσιμα... ακόμα και κατά τη διάρκεια του live μπορείς να δεις παραπίσω.

https://www.formula1.com/en/toolbar/content_schedule.html

Επεξ/σία από ekrepali
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα πάλι με μπέρδεψε λίγο με τις ημ/νίες. 

Στο ιστορικό παραγγελιών έχει αυτή την ημ/νία (23/02/2023):

f1tv1.jpg.e7cfdc3cac155c26f173fc5b8ce271c6.jpg

Στο email που είχα απενεργοποιήσει το auto renewal γράφει για λήξη 23/02/2024:

f1tv2.jpg.3479763ff21590bb3bc44ab84bc06300.jpg

Αλλά στη συνδρομή μου βγάζει άλλη ημ/νία (03/01/2024):

f1tv3.jpg.50abfc6c18d26d143e44e0a12bee8820.jpg

Μάλλον μ@λ@κία της σελίδας τους είναι το τελευταίο; Βλέπω κανονικά όλα τα βίντεο με τους αγώνες, τα ντοκιμαντέρ και τα shows.  :unsure:

Btw, email εμένα δεν μου ήρθε (ακόμα).

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...