Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Red Bull test driver delivers ominous Verstappen verdict for 2024

Αναφορά σε κείμενο

Red Bull's Test and Reserve driver, and incidentally the 2023 Formula E champion, expects the team to pick up where they left off for 2024 with the RB20.

"We've got an extremely fast race car again at the Red Bull team," said Dennis when speaking to The Mirror.

"I would expect us to become champions again, unless someone like Ferrari or Mercedes somehow manages to find about a second [per lap] overnight. I think it's going to be quite a dull season in F1 with Max probably dominating."

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, ASFE said:

Περσυ μπηκα με 39,99 εως 02/03/2024.

Μπηκα να δω τωρα και λεει renewal 49.99

Αξιζει μωρε.

Renewal μπορείς να κάνεις μέχρι και 2 Μαρτίου... ακόμα κι αν είχες ακυρώσει την αυτόματα ανανέωση.

Αν είναι να βγει καλύτερη προσφορά, θα βγει τη τελευταία βδομάδα του Φεβρουαρίου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, liakinen είπε

Ρε βάλτε ANT1+ αφού είναι 2 σε 1 και F1 και κωμωδία 

image.png.75a7b3524fd669943a4bbf31d5e4e9f8.png

Όμως όπως έχουμε πει πολλές φορές , ΕκΕι ΠοΥ ΣΤαμΑΤΑΕι η ΛογΙκΗ ΞεκινΆ η F1 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι επαναφερετε αυτην την γκριντζια? Τον φαγαμε στην μαπα ολο τον χρονο τον αναφερετε και εσεις τωρα πανω που τον ειχαμε ξεχασει.

Φετος δεν ξερω και εγω τι θα κανω παντως, απο την μια ο ΑΝΤ1 δεν παλευεται περα απο την γκριντζια κανουν και ΑΠΕΙΡΑ λαθη. Ας μην το ειχα παρει 20 ευρο και θα το εβριζα ολη μερα. Απο την αλλη ομως δεν μπορω να πορωθω με τις ξενες μεταδοσεις. Αν παιξει καμια καλη εκπτωση μαλλον θα αναγκαστω ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ "άνοιξα" το θέμα F1TV, όχι για να το πάρω με "γκρι" πλάγιο τρόπο, αλλά αν υπάρχει πιθανότητα για τιμή όπως πέρυσι και όχι με τις αυξήσεις που κάνει. Το να το κάνω με VPN και όλα αυτά, με πιάνει πονοκέφαλος και μόνο που βλέπω το αναλυτικό "σεντόνι" του φίλου @ekrepali.  Όσο για τον ΑΝΤ1+, κόβω την F1. :P 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μείνουμε Ant1+ τι να κάνουμε 

Και μόνο που τα λένε ελληνικά δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς 

Βαρετή χρόνια πέρυσι αλλά ζούμε με την ελπίδα για κάτι καλύτερο να μας κρατάνε σε αγωνία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά φέτος όλα θα ανέβουν. Οσοι έχουμε από περσι συνδρομή και μας βγάζει 49,99 όπως εμένα θα κάνω αναναίωσε. Στην χειρότερη περίπτωση θα χάσω 10 ευρώ..... Αν γίνει η προσφορά στα 39,99...

Ακούω απόψεις....

1 hour ago, Tasos19s said:

Θα μείνουμε Ant1+ τι να κάνουμε 

Και μόνο που τα λένε ελληνικά δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς 

Βαρετή χρόνια πέρυσι αλλά ζούμε με την ελπίδα για κάτι καλύτερο να μας κρατάνε σε αγωνία 

Ούτε δωρεάν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, doll είπε

Παιδιά φέτος όλα θα ανέβουν. Οσοι έχουμε από περσι συνδρομή και μας βγάζει 49,99 όπως εμένα θα κάνω αναναίωσε. Στην χειρότερη περίπτωση θα χάσω 10 ευρώ..... Αν γίνει η προσφορά στα 39,99...

Ακούω απόψεις....

Ούτε δωρεάν.....

Ακου να δεις τι γινεται με την εκπτωση που δίνει λίγες μερες πριν ξεκινήσει η F1. Σε υφιστάμενους λογαριασμούς δεν εχεις εκπτωση. Σε νεο λογαριασμο μπορεις να παρεις. Αποψη μου περιμενε να βγει η προσφορα και κανε ενα mail και παρτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, vaggos88 said:

Ακου να δεις τι γινεται με την εκπτωση που δίνει λίγες μερες πριν ξεκινήσει η F1. Σε υφιστάμενους λογαριασμούς δεν εχεις εκπτωση. Σε νεο λογαριασμο μπορεις να παρεις. Αποψη μου περιμενε να βγει η προσφορα και κανε ενα mail και παρτο.

Σήμερα νέα συνδρομή με νέο μαιλ πόσο έχει? Αν έχει 59.99 και σε εμένα μου το δίνει 49.99 (-17%).

Και ρωτάω. Πέρσι μας έδωσε -10 ευρώ από 49.99 στα 39.99. Αρα φέτος τι εκπτωση λες να περιμένουμε?

Πάντως -33% δεν θα δώσει. Αρα αν περιμένουμε και χάσουμε και την ευκαιρία που έχουμε στην καλύτερη θα πάρουμε +- κοντά στα 49.99. Αρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, doll είπε

Σήμερα νέα συνδρομή με νέο μαιλ πόσο έχει? Αν έχει 59.99 και σε εμένα μου το δίνει 49.99 (-17%).

Και ρωτάω. Πέρσι μας έδωσε -10 ευρώ από 49.99 στα 39.99. Αρα φέτος τι εκπτωση λες να περιμένουμε?

Πάντως -33% δεν θα δώσει. Αρα αν περιμένουμε και χάσουμε και την ευκαιρία που έχουμε στην καλύτερη θα πάρουμε +- κοντά στα 49.99. Αρα....

Κατσε. τωρα το ειδα αυτο. 59 σε νεο λογαριασμο με την εκπτωση οντως θα παει καπου 49 οποτε μια η αλλη. τωρα για να βγει πιο φθηνα μονο αν κανει launch σε χωρα που δεν ειχε περυσι F1TV και θα εχει εκπτωση μεγαλη. 10 πανω 10 κατω κλειν. εγω παντως με τοσο βαρετη που εχει γινει ουτε 50 θα τους δωσω ουτε 40. και εIχω 3 χρονια F1TV.  Αν ηταν 4K θα το σκεφτομουν.

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, doll είπε

Παιδιά φέτος όλα θα ανέβουν. Οσοι έχουμε από περσι συνδρομή και μας βγάζει 49,99 όπως εμένα θα κάνω αναναίωσε. Στην χειρότερη περίπτωση θα χάσω 10 ευρώ..... Αν γίνει η προσφορά στα 39,99...

Ακούω απόψεις....

Ούτε δωρεάν.....

Πάλι καλά είναι και αυτό και βλέπουμε ακόμα αλλιώς μόνο στα αγγλικά θα ήταν σαν να βλέπουμε βουβό κινηματογράφο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...