Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαμ αψογος, βλεπω φερραρι ομως να ερχεται σφαιρα το ΜΟΤΕΡ δεν πιανεται

Πανε τα μουλαρια και ολα..τελος

Επεξ/σία από Ribopaido
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χόρτασε το μάτι μου πάλι ανάλυση 240p.Γεια σου ρε Ant1+,ευελπιστώ αύριο στον αγώνα να κάνεις καμιά τρέλα με αναβάθμιση σε 360p και να το κάψουμε.

ΥΓ. Χάμιλτον έχει κουράσει αυτό σου το "αυθόρμητο" επίμονο βλέμμα θαυμασμού στα μονοθέσια της Red Bull και παλιότερα της Ferrari.Οκ το πιάσαμε,οι άλλοι οδηγούν διαστημόπλοια κι εσύ ο φουκαρας σε όλη σου την καριέρα πορεύτηκες με Datsun.Είσαι ο μόνος οδηγός που αν δεν οδηγεί διαστημόπλοιο κλαίγεται όλη την ώρα για το μονοθέσιο του.Μια δεκαετία σχεδόν ρε φίλε είχες ότι ταχύτερο υπήρχε στα χέρια σου,μέχρι και ο Ρόσμπεργκ πήρε πρωτάθλημα με αυτό.Πόσα χρόνια ήθελες ακόμη να κάνεις βόλτα στο λούνα παρκ;

  • Like 5
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, karajim80 είπε

Ενώ ο Μαξ τρέχει με το τρίκυκλο του Παραβα…

Ο Μαξ και ο κάθε Μαξ στην παντοκρατορία της Mercedes δεν κλαιγόταν όλη την ώρα σαν τον Βασιλάκη τον Καΐλα.Ολοι ξέρουμε ότι χωρίς καλό μονοθέσιο δε διεκδικείς πρωταθλήματα αλλά αυτός το έχει τερματίσει.Χάνει;φταίει το κάρο που οδηγεί.Κερδίζει;ποια πυραυλοκινητή Mercedes,εγώ ο παικταράς.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαξ δεν έκλαψε καθόλου όταν δεν δούλευε σωστά ο πύραυλος αέρος εδάφους και έμεινε για 4-5 γύρους πίσω απο Αλονσο…Και τα δυο δευτερόλεπτα που έριχνε στο γύρο σε όλο το Γκριντ είναι καθαρά θέμα του ποσό ¨χεράς¨ είναι ο Μαξ. Έχεις δίκιο.Και δεν είμαι με Χαμιλτον - Μερσεντές σε περίπτωση που το πας εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...