Προς το περιεχόμενο

Ενσύρματα ακουστικά SONY MDR-XB550 [ΓΕΡΜΑΝΟΣ] - 16,90 ευρώ [ΤΕΛΟΣ]


Glikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Αν κρατησε λιγα λεπτα, ισως ηταν αποθεμα απο καποιον που ακυρωσε, 1  κομματι πιθανον. Το πηρε αλλος, τελος.

Όταν τα είδα φαίνονταν κανονικά διαθέσιμα, δεν έλεγε χαμηλή διαθεσιμότητα. Για 15-20' που τα τσέκαρα δεν είχε αλλάξει κάτι. Τώρα αν είχαν κάποια κομμάτια από επιστροφή απόθεμα ή έβαλαν νέο στοκ δεν ξέρω, το πόσταρα πάντως για όποιον τα ήθελε και πρόλαβε να πάρει.

Επεξ/σία από Glikos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη στεναχωριέστε όποιος δε το πήρε. Μετριος ήχος και με πονάνε στα αυτιά μετά από λίγη ώρα.

Δε φτωχυναμε για να προλάβω κάποιον που θα πει ότι "τι περίμενες σε αυτά τα λεφτά" αλλά μου έχουν τύχει προσφορές στα ίδια λεφτά με καλύτερο ήχο και πάτημα.

Τα πήρα λόγω της μάρκας, λέω SONY ντάξει, δε θα καταδεχθούν να βγάλουν μάπες, ε ψιλομάπα είναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, dchatz είπε

μη στεναχωριέστε όποιος δε το πήρε. Μετριος ήχος και με πονάνε στα αυτιά μετά από λίγη ώρα.

Δε φτωχυναμε για να προλάβω κάποιον που θα πει ότι "τι περίμενες σε αυτά τα λεφτά" αλλά μου έχουν τύχει προσφορές στα ίδια λεφτά με καλύτερο ήχο και πάτημα.

Τα πήρα λόγω της μάρκας, λέω SONY ντάξει, δε θα καταδεχθούν να βγάλουν μάπες, ε ψιλομάπα είναι.

Ευτυχώς η πλειοψηφία διαφωνεί μαζί σου. Μια χαρά άνετα είναι και δεν με έχουν κουράσει, ίσως ελάχιστα σε περιπτώσεις πολύωρης χρήσης και όχι κάτι τραγικό. Σε γενικές γραμμές και ειδικά σε τόσο χαμηλή τιμή αξίζουν. Να μου έλεγες για κάτι esperanza και no name Κινεζιές των 10 ευρώ που είναι όντως μάπες να σου έλεγα οκ..

Επεξ/σία από Glikos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, dchatz είπε

μη στεναχωριέστε όποιος δε το πήρε. Μετριος ήχος και με πονάνε στα αυτιά μετά από λίγη ώρα.

Δε φτωχυναμε για να προλάβω κάποιον που θα πει ότι "τι περίμενες σε αυτά τα λεφτά" αλλά μου έχουν τύχει προσφορές στα ίδια λεφτά με καλύτερο ήχο και πάτημα.

Τα πήρα λόγω της μάρκας, λέω SONY ντάξει, δε θα καταδεχθούν να βγάλουν μάπες, ε ψιλομάπα είναι.

 

2 ώρες πριν, Glikos είπε

Ευτυχώς η πλειοψηφία διαφωνεί μαζί σου. Μια χαρά άνετα είναι και δεν με έχουν κουράσει, ίσως ελάχιστα σε περιπτώσεις πολύωρης χρήσης και όχι κάτι τραγικό. Σε γενικές γραμμές και ειδικά σε τόσο χαμηλή τιμή αξίζουν. Να μου έλεγες για κάτι esperanza και no name Κινεζιές των 10 ευρώ που είναι όντως μάπες να σου έλεγα οκ..

 

Αυτα περι πλειοψηφιας περα απο αστεια, δεν εχουν και νοημα.

Απο περιεργια, googlαρισα, και ειδα το πρωτο ριβιου που μου εβγαλε. Εκει λοιπον εψαξα (στο κομματι comfort και μονο) και λεει ο ανθρωπος οτι δεν ειναι ο,τι καλυτερο και οτι κουραζουν τα αυτια ακομα και με μια ωρα χρησης, παροτι δεν βλεπει ξεκαθαρα να πιεζει και πολυ το headband, παροτι δεν ειναι πολυ σκληρα τα μαξιλαρακια, μενει ομως με την απορια γιατι να τον κουραζουν. Τονιζει μαλιστα οτι δεν εχει και τιποτα ευαισθητα αυτια. Τελος παντων, ετσι και αλλιως διαθεσιμα δεν ειναι για να σκεφτει καποιος να τα παρει ή οχι, απλα δεν μου αρεσουν αυτες οι επιθετικες και απολυτες τοποθετησεις. Αφηστε τον αλλον να εχει την αποψη του, καλο ειναι να την σεβομαστε, ασχετως τι λεει ή τι νομιζουμε οτι λεει η "πλειοψηφια". Που ακομα και να υπηρχε σε κατι μια πλειοψηφια, θα μπορουσε καποιος να θυμηθει το γνωστο "τοσες  μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος", δεν θα σημαινε δηλαδη κατι ουσιαστικο. :) 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...