Προς το περιεχόμενο

Πρώτο trailer για τη μεταφορά του Fallout στο Prime Video ως τηλεοπτική σειρά


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, panathatube είπε

Καλά αν θυμάμαι καλά και στο τελευταίo Mad Max πρωταγωνίστρια η Furiosa ήταν ουσιαστικά, ο Μαξ με το φίμωτρο ούτε να μιλήσει...

Καλα εκει δεν ξερω τι εγινε και τον εκαναν τοσο πολυ "μουγκο"  να ειμαι ειλικρινης γενικα απο οσο θυμαμαι τα παλια mad max με τον Mel Gibson ηταν λιγομιλητος σαν χαρακτηρας.Βεβαια μπορει να με γελαει και η μνημη μου γιατι εχω να τα δω κατι χρονια.Ισως τα βαλω για να φρεσκαρω την μνημη μου μιας και τα αναφεραμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, gregory22 είπε

το 4 ήταν κορυφή, με ωραίο σενάριο ενώ το 76 single-online σε φάση ο ρημαγμένος κόσμος του ήδη ρημαγμένου πλανήτη όσο δεν πάει.

Δεν έχεις παίξει τα 1 και 2 των 90's..

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ομάδα παραγωγής φαίνεται αρκετά υποσχόμενη. Το game δεν το έχω παίξει και δεν έχω ιδέα για το fransise αλλά το trailler που δεν δείχνει και πολλά με κάνει να θέλω να το δω.

Ελπίζω να ακολουθήσουν την επιτυχημένη συνταγή του Last of Us κρατώντας τους δημιουργούς δίπλα σε κάθε βήμα του project και πιστεύω ότι θα βγει μια χαρά σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντίστοιχος χαμός και με το "Last of Us". ολοι γνωριζουμε το αποτέλεσμα

Επισης το ιδιο με Silo, εκει και αν ηταν μικρό καλάθι.

Σιγουρα θα το δω, καθως και εγω fan των post-apocalyptic καταστάσεων και σειρών.

1 hour ago, kurkosdr said:

Ποιο watch face είναι αυτό;

δεν ειναι apple watch

Επεξ/σία από great
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Manoleros95 said:

Εγώ το μόνο που θα πω είναι να κρατήσουμε όλοι υπερβολικά μικρό καλάθι.

Συμφωνώ απόλυτα. Όλες οι μεταφορές παιχνιδιών είτε στην μικρή, είτε στην μεγάλη οθόνη δεν με έχουν ενθουσιάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, kurkosdr said:

Ποιο watch face είναι αυτό;

GTR Pip Boy 3000 Static by robotvedroid - Amazfit GTR • 47mm | 🇺🇦 AmazFit, Zepp, Xiaomi, Haylou, Honor, Huawei Watch faces catalog (amazfitwatchfaces.com)

Το πιο κοντινό που βρήκα, άλλα υπάρχουν πολλές παραλλαγές που μπορείς να βρεις. Good hunting!

Επεξ/σία από sv398
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γυναικα πρωταγωνιστρια και μαυροι παντου.

Ωραια αναλογικη .....

Fallout 2 μεσα στην καρδια μου.Καμια σχεση με τα επομενα

Δεν εχω προσδοκιες πλεον.Ολο τα ιδια και τα ιδια.

Επεξ/σία από alex84
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prime Video’s ‘Fallout’ TV Creators Confirm Show Will Feature Heavy Social Commentary, Wants To Sidestep “Binary Thinking” On Good And Evil

Heavy Social Commentary, μάλιστα. Μην ξεχνάμε ότι το Prime Video έχει πολύ αυστηρή DEI πολιτική, οπότε δεν χρειάζεται να ρωτάτε για το cast, ήδη ξέρετε. 

Απο την άλλη ο Jonathan Nolan μας έχει δώσει αριστουργήματα, οπότε ελπίζω να έχει βρει τρόπο να κάνει το θαύμα του ξανά, παρά τους αφηγηματικούς περιορισμούς του Prime Video.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσεις τη παρουσία του mutated κατοίκου του vault , όπου επουδενί δεν θα έπρεπε ναναι εκεί ,καλο μου φάνηκε το τρέιλερ..

Εννοειται κρατάμε μικρό μικρό καλαθι για ολα τα προαναφερθέντα στο θρεντ , πραγματικά ελπιζω τουλάχιστον να μη φτάσει επίπεδα «ποιότητας» των νέων επεισοδίων DrWho ….

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, kirileman είπε

Δε βλέπω την ώρα!

lNkFQkIjmi6iMUk3iD5Rjv22uR6lAkLdah4tFy2x1w0.webp

έχω κι εγώ ένα παρόμοιο στο mi band μου και με πράσινο χρώμα, πιο κοντά στο Pip-Boy. τέλειο!

εγώ ψήθηκα πάντως. και να μην κάτσει και να βγει μούφα στη τελική, δεν πειράζει. έτσι κι αλλιώς μάλλον με πειρατεία θα το δω 😆 🤷‍♀️

Επεξ/σία από Merijohn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...