Προς το περιεχόμενο

loading issue στο youtube poco f5 pro


Ducatista

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εδώ και λίγες μέρες παρουσιάζεται ένα θέμα στο youtube του κινητού καθώς αλλάζω βίντεο το κινητό μενει στο loading και δεν παίζει το βίντεο και πρέπει να κάνω επανεκκίνηση δεν ξέρω τι να κάνω μου έχει σπάσει τα νεύρα καθώς είναι του γιου μου και δεν μπορώ την μουρμούρα με τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, θα έκανα ένα re-install την εφαρμογή + ενημερώσεις αν πρέπει να γίνουν. Αν πάλι συνεχίσει, θα έβαζα έναν άλλο client τύπου NewPipe.

Πάντως παθών και εγώ. Το Pocο F3 μου έχει αρχίσει να βγάζει το ένα ηλίθιο πρόβλημα πίσω από το άλλο. Αφού το ορκίστηκα ποτέ ξανά Xiaomi/Poco.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Προσωπικά, θα έκανα ένα re-install την εφαρμογή + ενημερώσεις αν πρέπει να γίνουν. Αν πάλι συνεχίσει, θα έβαζα έναν άλλο client τύπου NewPipe.

Πάντως παθών και εγώ. Το Pocο F3 μου έχει αρχίσει να βγάζει το ένα ηλίθιο πρόβλημα πίσω από το άλλο. Αφού το ορκίστηκα ποτέ ξανά Xiaomi/Poco.

Πραγματικά είναι κρίμα γιατί το τηλεφωνακι δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από το s23 μου  η τουλάχιστον έτσι νόμιζα.. ελπίζω να δουλέψει αυτό πάντως (απορώ αν το πρόβλημα το έχει κανεις άλλος)

Επεξ/σία από Ducatista
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς ήρθατε στο miui.Είχα poco και Xiaomi και τα δύο καπούτ μετά από ένα χρόνο.Τέτοια μικροπροβλήματα συνέχεια.Από εικονίδια που δεν έφευγαν, υπερθέρμανση χωρίς να παίζω,χαλασμένη ένδειξη μπαταρίας κτλ.Και το γελοίο της υπόθεσης κάποια από αυτά έφτιαχναν από μόνα τους.Για να εμφανιστούν αργότερα καινούργια.Τώρα έχω μείνει χωρίς κινητό και περιμένω να δω τι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να μην φταίει το κινητό αλλά η ίδια η εφαρμογή ή το δικτυακό (WiFi ή Data).

Σαν πρώτη φάση κάνε μια εκκαθάριση μνήμης στην εφαρμογή του YouTube.

Και μετά μια επανεκκίνηση του κινητού.

Σαν δεύτερη φάση απεγκατάσταση την εφαρμογή και εγκατάσταση ξανά.

Και επανεκκίνηση του κινητού.

Επεξ/σία από GATE123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα έκανα εκτός από την απεγκατασταση !

Λοιπόν παιδιά έλυσα τον γρίφο το κινητό αν και έχει 12γ ραμ με το που έβαλα έξτρα μνήμη από τον αποθηκευτικό συν 7 τελείωσαν όλα τα προβλήματα αλλά έχω να πω το εξής 12 γίγα ήταν λίγα και είχε θέμα; πραγματικά δεν το καταλαβαίνω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...