Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Nova EON+ για όλους (10/12-10/1)


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
28 λεπτά πριν, Angeldust είπε

Κανένα πρόβλημα εδώ, ούτε σπασίματα ούτε πτώση ταχύτητας. Στο ματς που αναφέρεσαι (ΑΤΡ-ΠΑΟ) έπαιξε άψογα δεν έκανε κιχ. Εφαρμογή σε Samsung TV. Σύνδεση FTTH Voda.

Ειδες ολο το ματς και ειδικα απο το 2-1 μεχρι το 3-1 (50-65 λεπτο) ; Εκει οι διακοπες που μου εκανε ηταν τουλαχιστον καμια 20αρια. Μετα ηρεμησε.

Αν ειδες αυτο το 15λεπτο χωρις προβλημα (διακοπες και πτωση αναλυσης) μου φαινεται περιεργο. Προχθες παλι διαβαζα σε προηγουμενες σελιδες, σχολια διαφόρων για ενα ματς του ολυμπιακου - μπασκετ που κολλουσε, δεν θυμαμαι αν εγραψε κανεις οτι του ηταν οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 363
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειδα κ εγω χτες χωρις θεματα τα παιχνδια σε 100αρα Vodafone οπου πιανει περιπου 50. Αυτο που παρατήρησα ομως ειναι θολά στίγματα στο γρασίδι σαν να κανει νερα. Το ιδιο και στη Λιβερπουλ αλλα και στον Παναθηναικο. Samsung Neo qned 65 του 2023.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά σε samsung tv μου βγάζει ένα κωδικό ενεργοποίησης της εφαρμογής. αλλά στο nova account δεν με συνδέει με τους κωδικούς που μου στείλανε. μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, mourtias said:

ρε παιδιά σε samsung tv μου βγάζει ένα κωδικό ενεργοποίησης της εφαρμογής. αλλά στο nova account δεν με συνδέει με τους κωδικούς που μου στείλανε. μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι φταίει;

Διάβασε προσεκτικά το email που σου ήρθε κατά την ενεργοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Διάβασε προσεκτικά το email που σου ήρθε κατά την ενεργοποίηση.

ευχαριστώ το βρήκα, μ έφαγε η βιασύνη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, vasilis2gs είπε

Ειδα κ εγω χτες χωρις θεματα τα παιχνδια σε 100αρα Vodafone οπου πιανει περιπου 50. Αυτο που παρατήρησα ομως ειναι θολά στίγματα στο γρασίδι σαν να κανει νερα. Το ιδιο και στη Λιβερπουλ αλλα και στον Παναθηναικο. Samsung Neo qned 65 του 2023.

Παντως η νοβα εχει καλυτερη ποιοτητα εικονας απο την cosmote 

Ειδικα στο ποδοσφαιρο στην cosmote σε καμια περιπτωση δε βλεπεις hd εικονα εκτος και μεινει σταθερη η καμερα 

αλλιως εχεις μια ελαιογραφια που αλλαζει καθε λιγο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, adi32 said:

Παντως η νοβα εχει καλυτερη ποιοτητα εικονας απο την cosmote 

Ειδικα στο ποδοσφαιρο στην cosmote σε καμια περιπτωση δε βλεπεις hd εικονα εκτος και μεινει σταθερη η καμερα 

αλλιως εχεις μια ελαιογραφια που αλλαζει καθε λιγο 

Εμένα δεν με ενθουσίασε να πω την αλήθεια η εικόνα, καλύτερη μου φαίνεται της Cosmote. Επίσης το UI είναι άθλιο, σαν folders σε λειτουργικό. Εκεί που υπερτερεί πάντως είναι στην εναλλαγή καναλιών που γίνεται αμέσως και στο πίσω-μπρος όταν βλέπεις κάτι μαγνητοσκοπημένο. Η Cosmote αργεί πάρα πολύ σε αυτά. Μιλάω πάντα για εφαρμογή σε Android TV.

Κολλήματα ελάχιστα είχα πάντως σε ότι έχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 δευτερόλεπτο κάνει η εναλλαγή καναλιών στο επίσημο android box της cosmote.. Και το replay ειναι άμεσο μόλις το προχωρήσεις παίζεις ακαριαία χωρίς καθυστέρηση. Το menu της eon μου φάνηκε λίγο δύσχρηστο θέλει ένα νέο design σίγουρα. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Q-Taxys είπε

Εμένα δεν με ενθουσίασε να πω την αλήθεια η εικόνα, καλύτερη μου φαίνεται της Cosmote. Επίσης το UI είναι άθλιο, σαν folders σε λειτουργικό. Εκεί που υπερτερεί πάντως είναι στην εναλλαγή καναλιών που γίνεται αμέσως και στο πίσω-μπρος όταν βλέπεις κάτι μαγνητοσκοπημένο. Η Cosmote αργεί πάρα πολύ σε αυτά. Μιλάω πάντα για εφαρμογή σε Android TV.

Κολλήματα ελάχιστα είχα πάντως σε ότι έχω δει.

Εχεις κανενα screenshot και απο τα 2 ?

Εμενα μου φαινεται η μερα με τη νυχτα εκτος και φταιει καποια ρυθμιση 

 

 

 

Χωρίς τίτλο.jpg

Χωρίς τίτλο2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Arkin είπε

1 δευτερόλεπτο κάνει η εναλλαγή καναλιών στο επίσημο android box της cosmote.. Και το replay ειναι άμεσο μόλις το προχωρήσεις παίζεις ακαριαία χωρίς καθυστέρηση. Το menu της eon μου φάνηκε λίγο δύσχρηστο θέλει ένα νέο design σίγουρα. 

Ένα δευτερόλεπτο δεν κάνει με τίποτα γιατί την έχω δοκιμάσει τόσο σε android 11 tv όσο και σε tizen με samsung . Τουλάχιστον 2+ sec. (ακόμη και σε web browser https://www.cosmotetvott.gr/, τι να λέμε τώρα), της nova είναι στο δευτερόλεπτο.

2 ώρες πριν, adi32 είπε

Εχεις κανενα screenshot και απο τα 2 ?

Εμενα μου φαινεται η μερα με τη νυχτα εκτος και φταιει καποια ρυθμιση 

 

 

 

Χωρίς τίτλο.jpg

Χωρίς τίτλο2.jpg

έχει να κάνει με τον κάθε αγώνα η ποιότητα που βλέπεις, τον φωτισμό του κάμερες κλπ κλπ

Επεξ/σία από ChrisN.S.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

Ένα δευτερόλεπτο δεν κάνει με τίποτα γιατί την έχω δοκιμάσει τόσο σε android 11 tv όσο και σε tizen με samsung . Τουλάχιστον 2+ sec. (ακόμη και σε web browser https://www.cosmotetvott.gr/, τι να λέμε τώρα), της nova είναι στο δευτερόλεπτο.

έχει να κάνει με τον κάθε αγώνα η ποιότητα που βλέπεις, τον φωτισμό του κάμερες κλπ κλπ

1 κανει με 5G και 350mb ταχυτητα στο επισημο android box το εχω με wifi 5ghz. Της eon δεν γνωριζω ποσο κανει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα...Σε συνάδελφο που προσπαθεί να κάνει αίτηση,του βγάζει συνεχώς σφάλμα στον αριθμό κ καλά...Λέει ότι έχει δηλωθεί! Έχει κανείς ίδιο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πανος999 είπε

Καλημέρα...Σε συνάδελφο που προσπαθεί να κάνει αίτηση,του βγάζει συνεχώς σφάλμα στον αριθμό κ καλά...Λέει ότι έχει δηλωθεί! Έχει κανείς ίδιο πρόβλημα?

Να βαλει ενα αλλο τηλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...