Προς το περιεχόμενο

Αγορά smartphone 350-400


radiohead
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Mixalisrou69,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok το Sammy είναι προφανές ήθελα να δω αν υπάρχει επιβεβαιωμένα  κάτι αισθητά καλύτερο στα ίδια χρήματα. Είναι το Xiaomi η μόνο λίγο καλύτερη κάμερα;

Καινούργιο μόνο ναι

Το 13T επίσης το βλέπω στα 450€ παίζει κάπου φτηνότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, radiohead είπε

Ok το Sammy είναι προφανές ήθελα να δω αν υπάρχει επιβεβαιωμένα  κάτι αισθητά καλύτερο στα ίδια χρήματα. Είναι το Xiaomi η μόνο λίγο καλύτερη κάμερα;

Καινούργιο μόνο ναι

Το 13T επίσης το βλέπω στα 450€ παίζει κάπου φτηνότερα;

https://electrolleti.gr/shop/948771A

Εδω εχει 405 λιγο παραπανω απο οσο ειπες,,,και ναι σιγουρα εχει καλυτερη καμερα απο το α54 και ιδια χρονια υποστηριξη 4+5 αντιστοιχα για security updates αν και στο 13Τ αργουν λιγο να  ερθουν...!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, radiohead είπε

Ωραία, άν υπάρχει και κάτι άλλο μου λες-λετε. 

Ευχαριστώ εκ νέου.

Τιποτα υπαρχει και thread πιο κατω που υπαρχει συγκριση και μιλανε για αυτα τα 2 κινητα...αν εβαζες μεσα καμια αποφορολογηση αν μπορουσες να παρεις θα ειχαμε και αλλες επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kp1 είπε

Τιποτα υπαρχει και thread πιο κατω που υπαρχει συγκριση και μιλανε για αυτα τα 2 κινητα...αν εβαζες μεσα καμια αποφορολογηση αν μπορουσες να παρεις θα ειχαμε και αλλες επιλογες.

ΕΧΩ ΑΠΟΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΙΛΕ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ Α54 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ OIS ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΝΑΥΤΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΤΑ. ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ  ΜΕΧΡΙ 400 ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ Α54?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spyrito33 είπε

ΕΧΩ ΑΠΟΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΙΛΕ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ Α54 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ OIS ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΝΑΥΤΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΤΑ. ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ  ΜΕΧΡΙ 400 ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ Α54?

Ένα επίσης καλό με αποφορογηση που πέφτει κάτω από 400 είναι το nord 3 με οκ καλή κάμερα και πολύ proof κινητό. Το είχα αλλά το έδωσα βέβαια ευτυχώς σε καλή τιμη γιατί σκέψου δε μεγάλο μαγαζί έκανε πριν 2.5 μήνες έκανε 540 τώρα στο ίδιο μαγαζί κάνει 466 και το βρίσκεις και 380 καινούριο την έκδοση 16/256 μιλάμε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kp1 είπε

Ένα επίσης καλό με αποφορογηση που πέφτει κάτω από 400 είναι το nord 3 με οκ καλή κάμερα και πολύ proof κινητό. Το είχα αλλά το έδωσα βέβαια ευτυχώς σε καλή τιμη γιατί σκέψου δε μεγάλο μαγαζί έκανε πριν 2.5 μήνες έκανε 540 τώρα στο ίδιο μαγαζί κάνει 466 και το βρίσκεις και 380 καινούριο την έκδοση 16/256 μιλάμε

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ. ΜΕ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΠΑΤΣΙΣ (ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΑΛΤ ΚΟΥΜΠΙ ΣΟΡΥ ΧΑΧ) ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΟΝΕ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙ?ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΒΕΛΤΟ ΤΟ Α54 ΚΑΙ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΒΕΛΤΑΔΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΤΟ ΟΝΕ ΠΛΑΣ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως υπάρχουν πολλές αναφορές ότι τα Α52s και Α53 μετά από ένα χρόνο χρήσης πέφτει αρκετά η μπαταρία και υπάρχουν κολλήματα. Για το Α54 δεν ξέρω τι απόδοση και αντοχή θα έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/12/2023 στις 2:18 ΜΜ, Spyrito33 είπε

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ. ΜΕ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΠΑΤΣΙΣ (ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΑΛΤ ΚΟΥΜΠΙ ΣΟΡΥ ΧΑΧ) ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΟΝΕ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙ?ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΒΕΛΤΟ ΤΟ Α54 ΚΑΙ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΒΕΛΤΑΔΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΤΟ ΟΝΕ ΠΛΑΣ???

Ναι το έχω δουλέψει καλό λειτουργικό δεν κολλάει πιο σβέλτο σγρ είναι το nord 3 τώρα σε βίντεο ίσως κερδίσει το 54.. Έχουν ελαφρύ λογισμικό τα oneplus 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...