Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε Douple Play σταθερής, δίνει κανείς τίποτα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, επειδή λήγει το συμβόλαιό μου στη Nova σύντομα και η Nova δεν μου δίνει πλέον την ίδια τιμή για το 100άρι της (αύξηση από 26 -> 27€), δίνει καμία από τις άλλες 2 καμιά καλή προσφορά σε σταθερή γραμμή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, darkmatinee είπε

Καλησπέρα, επειδή λήγει το συμβόλαιό μου στη Nova σύντομα και η Nova δεν μου δίνει πλέον την ίδια τιμή για το 100άρι της (αύξηση από 26 -> 27€), δίνει καμία από τις άλλες 2 καμιά καλή προσφορά σε σταθερή γραμμή; 

χαμηλοτερη απο nova δυσκολα να βρεις αν δες σε παρουν αυτοι τηλ, δοκιμασε να δωσεις το τηλ σου στο site της cosmote, αυτοι θα σε καλεσουν και θα κανουν μια προσφορα αν ειναι καλη την παιρνεις.. θα σου εδινα αριθμο 210-κτλ αλλα δεν λειτουργει πλεον τους εχουν αλλαξει απο τμημα προσφορων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Titos301 said:

χαμηλοτερη απο nova δυσκολα να βρεις αν δες σε παρουν αυτοι τηλ, δοκιμασε να δωσεις το τηλ σου στο site της cosmote, αυτοι θα σε καλεσουν και θα κανουν μια προσφορα αν ειναι καλη την παιρνεις.. θα σου εδινα αριθμο 210-κτλ αλλα δεν λειτουργει πλεον τους εχουν αλλαξει απο τμημα προσφορων

Δίνουν από τη Cosmote, χαμηλότερες τιμές από τις τιμές καταλόγου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, darkmatinee είπε

Δίνουν από τη Cosmote, χαμηλότερες τιμές από τις τιμές καταλόγου;

ναι φυσικα και δινουν, ειδικα οταν σε καλουν αυτοι, συγγενικο μ προσωπο εβαλε το τηλ της στη φορμα της cosmote και της δωσανε με 30€ ιντερνετ 100mbps κατι τετοιο, εγω το ειχα παρει με 28.90€, θα σου δωσω το τηλ π με πηραν αν πιασεις γραμμη (ειχε δοκιμασει το συγγενικο μ προσωπο χωρις επιτυχια) 210 626 9162 ηταν επισημο cosmote οχι συνεργαζομενη εταιρια κτλ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλ της κοσμοτε για προσφορές είναι το εξής  210-6295102

έκανα εγώ ο ίδιος πρόσφατα συμβόλαιο fiber κ έδωσαν και σε δυο κινητά 1000’ ομιλία / μήνα + 10€ κάρτα/ μήνα για 24 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, greekparot said:

Το τηλ της κοσμοτε για προσφορές είναι το εξής  210-6295102

έκανα εγώ ο ίδιος πρόσφατα συμβόλαιο fiber κ έδωσαν και σε δυο κινητά 1000’ ομιλία / μήνα + 10€ κάρτα/ μήνα για 24 μήνες.

Επειδη προσφατα εκανα κι εγω το συμβολαιο που λες, είχες καποιο προβλημα με την ενεργοποιηση των εξτρα υπηρεσιων στα κινητα? Το ρωταω γιατι στο προσυμβολαιο που μου στειλαν δεν αναγραφονται πουθενα οι εξτρα παροχες (πχ 1000 μιλια+10 καρτα+100ευρω εφαπαξ σε ενα κρτοκινητο+ 65 ευρω πιστωτικο στους λογαριασμους + αφαιρεση τελων ενεργοποιησης). Δεν ειναι να τους εμπιστευεσε κι ολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 10/12/2023 at 22:35, Titos301 said:

ναι φυσικα και δινουν, ειδικα οταν σε καλουν αυτοι, συγγενικο μ προσωπο εβαλε το τηλ της στη φορμα της cosmote και της δωσανε με 30€ ιντερνετ 100mbps κατι τετοιο, εγω το ειχα παρει με 28.90€, θα σου δωσω το τηλ π με πηραν αν πιασεις γραμμη (ειχε δοκιμασει το συγγενικο μ προσωπο χωρις επιτυχια) 210 626 9162 ηταν επισημο cosmote οχι συνεργαζομενη εταιρια κτλ

Λοιπόν ζήτησα να με καλέσουν και μου το δίνουν 30,90€ το 100άρι που είναι αρκετά παραπάνω από το 26-27 της Nova. Θα κάνω μια προσπάθεια και στο 2106295102 να δω τι δίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, darkmatinee είπε

Λοιπόν ζήτησα να με καλέσουν και μου το δίνουν 30,90€ το 100άρι που είναι αρκετά παραπάνω από το 26-27 της Nova. Θα κάνω μια προσπάθεια και στο 2106295102 να δω τι δίνουν.

Αν σου δώσουν 10€ σε 2 καρτοκινητά και 1000’ προς ολους είναι πολύ καλά. Επίσης και κανένα πάγιο δώρο ή τα 32€ που δίνουν είναι καλή επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 11/12/2023 at 21:48, greekparot said:

Το τηλ της κοσμοτε για προσφορές είναι το εξής  210-6295102

έκανα εγώ ο ίδιος πρόσφατα συμβόλαιο fiber κ έδωσαν και σε δυο κινητά 1000’ ομιλία / μήνα + 10€ κάρτα/ μήνα για 24 μήνες.

ποσο τα πηρες αυτα ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...