Προς το περιεχόμενο

Εφαρμογή για likes στο instagram???


Mr.kostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ξέρετε καμία καλή εφαρμογή για να παίρνεις ποιο πολλα like στο instagram είτε iOS είτε από android (προτιμότερο σε iOS)…ζητάω μια τέτοια εφαρμογή γιατί με πιάνει ψυχαναγκασμό και θέλω οι αριθμοί ναι είναι στρογγυλοποιημένα πχ 18 likes να γίνουν 20 ξερω εγώ😂

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μπορει να γινει αυτο με εφαρμογη. Μην ψαχτεις καν, θα σου μπλοκαρουν τον λογαριασμο για πλακα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/12/2023 στις 7:07 ΜΜ, stormrain είπε

Δεν μπορει να γινει αυτο με εφαρμογη. Μην ψαχτεις καν, θα σου μπλοκαρουν τον λογαριασμο για πλακα.

Μπορεί να γίνει αν η εφαρμογή δε συνδέεται με το λογαριασμό.Το πρόβλημα είναι ότι οι περισσότερες εφαρμογές σου ζητάνε να κάνεις log in με username και password του Instagram με αποτέλεσμα να τρως shadow ban.Παρόλα αυτά υπάρχουν sites τα οποία είναι ασφαλή γιατί δίνεις μόνο το όνομα του προφίλ σου και είτε παίρνεις κάποια δωρεάν likes/followers ή αγοράζεις πακέτα.Από φθηνά έως ακριβά.Μπορεί  να τα βρει εύκολα με ένα γρήγορο Google search.Έχω φτάσει λογαριασμό με χιλιάδες followers χωρίς να φάω ban εντελώς δωρεάν.Και posts με εκατοντάδες likes.Αλλά είναι χρονοβόρο.

Επεξ/σία από RazielKvlt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
17 λεπτά πριν, RazielKvlt είπε

Μπορεί να γίνει αν η εφαρμογή δε συνδέεται με το λογαριασμό.Το πρόβλημα είναι ότι οι περισσότερες εφαρμογές σου ζητάνε να κάνεις log in με username και password του Instagram με αποτέλεσμα να τρως shadow ban.Παρόλα αυτά υπάρχουν sites τα οποία είναι ασφαλή γιατί δίνεις μόνο το όνομα του προφίλ σου και είτε παίρνεις κάποια δωρεάν likes/followers ή αγοράζεις πακέτα.Από φθηνά έως ακριβά.Μπορεί  να τα βρει εύκολα με ένα γρήγορο Google search.Έχω φτάσει λογαριασμό με χιλιάδες followers χωρίς να φάω ban εντελώς δωρεάν.Και posts με εκατοντάδες likes.Αλλά είναι χρονοβόρο.

Ναι, αλλα αυτο ειναι μεσω καποιας υπηρεσίας. Αυτο που εννοούσα εγώ ειναι πως δεν υπάρχει καποιο app που να το τρεχεις και να λες "Δώσε 3 like στο Χ ποστ μου".

Τώρα ναι, αν θελεις να αυξησεις followers και likes, υπάρχει τροπος, ειτε μεσω αυτων που ανέφερες, είτε μπαινεις σε κανενα f4f groupακι, αλλα δεν ειναι οργανικοι συνήθως και σου κανουν το overall προφίλ σου χειρότερο αντι για καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/12/2023 στις 4:20 ΜΜ, Mr.kostas είπε

ζητάω μια τέτοια εφαρμογή γιατί με πιάνει ψυχαναγκασμό και θέλω οι αριθμοί ναι είναι στρογγυλοποιημένα πχ 18 likes να γίνουν 20 ξερω εγώ😂

Από 18 θα γίνουν 20, κάποιος θα απενεργοποιήσει τον λογαριασμό του και θα φαίνονται 19.

Μετά θα ψάχνεις ακόμα 1 λάηκ για να γίνουν 20.

Μετά θα ενεργοποιήσει ο άλλος τον λογαριασμό του ξανά και θα φαίνεται ότι έχεις 21.

Μετά τι θα κάνεις? θα ψάχνεις άλλα 9 λάηκ να πας στα 30 ή θα παρακαλάς να απενεργοποιήσει κάποιος τον λογαριασμό του? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας..

Δυστυχώς δεν μπορώ να συνδεθώ στον λογαριασμό εδώ και 1 μέρα και δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση από Instagram (δεν μου έγραψε κάτι δηλαδή όταν προσπαθούσα να συνδεθώ). Επίσης δεν έρχεται στο κινητό μου το verification code.

να επισημάνω πως το προφίλ μου εμφανίζεται κανονικά στους άλλους.

αν μπορείς κάποιος ας στείλει τα φώτα του.. δεν μου έχει ξανασυμβεί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 11/12/2023 στις 4:20 ΜΜ, Mr.kostas είπε

Καλησπερα ξέρετε καμία καλή εφαρμογή για να παίρνεις ποιο πολλα like στο instagram είτε iOS είτε από android (προτιμότερο σε iOS)…ζητάω μια τέτοια εφαρμογή γιατί με πιάνει ψυχαναγκασμό και θέλω οι αριθμοί ναι είναι στρογγυλοποιημένα πχ 18 likes να γίνουν 20 ξερω εγώ😂

Τι έκανες τελικά? 

Νομίζω πως μπορείς να πληρώσεις για likes.

Υπάρχουν πακέτα αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...