Προς το περιεχόμενο

Πολιτική απορρήτου κλπ


belkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα θελω να προσθέσω σε ενα eshop που φτιαχνω τα παρακατω, γνωριζεις κανεις αν μπορω να τα βρω καπου ετοιμες φορμες ? Ευχαριστω

Πολιτική επιστροφής χρημάτων
Πολιτική απορρήτου
Όροι παροχής υπηρεσιών
Πληροφορίες επικοινωνίας
Νομική ειδοποίηση

Επεξ/σία από belkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν υπάρχουν κάπου έτοιμες φόρμες και δεν θα έπρεπε καν να το σκεφτείς αυτό. Εάν θέλεις να γλιτώσεις από μελλοντικά προβλήματα συμβουλέψου δικηγόρο που εξειδικεύεται στο GDPR. Εγώ αυτό κάνω στα eshop μου και πίστεψε με γλιτώνεις αρκετά προβλήματα πελατών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος μπερδευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες... Δεν ειναι δικη σου δουλεια να επιμεληθεις τα νομικα ζητηματα της ιστοσελιδας. Αν θελουν οι πελατες σου, ας ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ αυτοι την ευθυνη για τα κειμενα αυτα. Γιατι εσυ στην προσπαθεια σου να βοηθησεις μπορει να βρεθεις μετα υπολογος αν προκυψει προβλημα με πελατη θα σου πουν "Εσυ τα εφτιαξες". Και θα απαντησεις: δεν ειμαι δικηγορος, για να σου απαντησουν μετα αυτοι να μην το αναλαμβανες αν δεν ηξερες. Και δεν θα βγαζεις ακρη με αυτους μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, belkin είπε

καλησπερα θελω να προσθέσω σε ενα eshop που φτιαχνω

Επειδή δεν το έχεις διευκρινίσει.

Αν είναι δικό σου eshop ακολούθησε (αν θέλεις) ότι προτάθηκε στην πρώτη απάντηση.

Αν απλά το φτιάχνεις για άλλον τότε ακολούθησε τη 2η απάντηση και πρότεινε την 1η. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...